d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev14950515253460Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2021 05:13am
Quote (-joey- @ 31 Jul 2021 09:17)
Nope.


Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 1 2021 06:22am
Quote (Vismajor @ 31 Jul 2021 07:11)
Pedig itt aztan nyugodtan lehetne crossplay

Apexben ahol tok nem fair a különbség konzol es eger kozott ott meg persze van


én mostanában call of dutyzok xboxról, pc gamerekkel, és simán egyforma szintet hozunk

diablo egyértelműen crossplay kéne h legyen
Member
Posts: 35,524
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 3 2021 02:24am
Quote (Anarkin @ Aug 1 2021 02:22pm)
én mostanában call of dutyzok xboxról, pc gamerekkel, és simán egyforma szintet hozunk

diablo egyértelműen crossplay kéne h legyen


Mert neked nem kell célozni kekw

Amúgy ha lenne normális PvP támogatás akkor nem jó sztem se a cross platform de most pvmre egy jó okot mondjon már nekem valaki miert ne lehetne
Member
Posts: 35,524
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 3 2021 02:25am
Amúgy van még rajtam kívül valaki aki elorendelt? Valami fun kis walk belefér augusztusban
Member
Posts: 22,322
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
Aug 3 2021 02:32am
Quote (jarabekg @ Aug 3 2021 10:24am)
Mert neked nem kell célozni kekw

Amúgy ha lenne normális PvP támogatás akkor nem jó sztem se a cross platform de most pvmre egy jó okot mondjon már nekem valaki miert ne lehetne


Azért, mert D2-ben nincs különválasztva a PvP és a PvM (értsd úgy, hogy ugyanabban a játéban lehet egyszerre Baalrunolni és duelezni) és PvP-nél egész biztosan nem működne a crossplay, mert teljesen máshogy játszol egér-billentyűzet kombóval és kontrollerrel (legjobb példa a teleport, de olyan "apróságokat", mint a namelock vagy a skillek közötti váltogatás is lehetne említeni).
Member
Posts: 26,544
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Aug 3 2021 02:35am
Quote (jarabekg @ 3 Aug 2021 10:25)
Amúgy van még rajtam kívül valaki aki elorendelt? Valami fun kis walk belefér augusztusban


en preordereltem, de mar megvarom a releaset
Member
Posts: 35,524
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 3 2021 03:00am
Quote (-joey- @ Aug 3 2021 10:32am)
Azért, mert D2-ben nincs különválasztva a PvP és a PvM (értsd úgy, hogy ugyanabban a játéban lehet egyszerre Baalrunolni és duelezni) és PvP-nél egész biztosan nem működne a crossplay, mert teljesen máshogy játszol egér-billentyűzet kombóval és kontrollerrel (legjobb példa a teleport, de olyan "apróságokat", mint a namelock vagy a skillek közötti váltogatás is lehetne említeni).


Ez így világos, és egyet is értek vele.

Ugyanakkor remélem lesz PvP támogatás elkövetkező szezonokban :)
Member
Posts: 49,596
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Aug 3 2021 03:34am
Quote (-joey- @ Aug 3 2021 10:32am)
Azért, mert D2-ben nincs különválasztva a PvP és a PvM (értsd úgy, hogy ugyanabban a játéban lehet egyszerre Baalrunolni és duelezni) és PvP-nél egész biztosan nem működne a crossplay, mert teljesen máshogy játszol egér-billentyűzet kombóval és kontrollerrel (legjobb példa a teleport, de olyan "apróságokat", mint a namelock vagy a skillek közötti váltogatás is lehetne említeni).


Es? Fps játékokban sokkal nagyobb különbségek vannak a konzol/pc kozott, mégis megnezed pl top20 apex jatekosokat fele konzol fele billentyuzet/eger (mindenki pcrol van), szal pl konzollal bent, kozelre rohadtjol lehet leolvasztani vkit a flickeknel meg távolra meg az eger a jobb.

D2ben ezek a kulonbsegek sokkal kisebbek, sztem total nem lenne gond ha mindenki egyutt jatszhatna. Es ha neki nehezebb mert nincs namelock attol meg duelezhet ha nagyon akar. En pl bill/egerrel nyomom a d2t 20 eve es sose pvpztem es sose erdekelt
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 3 2021 06:24am
Quote (-joey- @ 3 Aug 2021 10:32)
Azért, mert D2-ben nincs különválasztva a PvP és a PvM (értsd úgy, hogy ugyanabban a játéban lehet egyszerre Baalrunolni és duelezni) és PvP-nél egész biztosan nem működne a crossplay, mert teljesen máshogy játszol egér-billentyűzet kombóval és kontrollerrel (legjobb példa a teleport, de olyan "apróságokat", mint a namelock vagy a skillek közötti váltogatás is lehetne említeni).


diablo és pvp szavakat mondjuk egy mondatban :D jó, objektívan megpróbálni kielemezni a témát, témaindítónak bedobnám, hogy szerintem egy pvp game ott kezdődik h nincs kibannolva a dolgok 90%-a adhoc játékosok által hozott "szabályok" alapján -- már ez is arról bűzlik, hogy kicsit erőltetett a dolog, nem? mi van ha 2 player nem ért egyet abban h mi fér még bele?
amúgy meg a diablo semmiben sem különleges, minden más játék is arra hajlik, hogy legyen crossplay, és döntse el a játékos h akarja-e (általában állítható a menüben checkboxal), még azok is akik kategorikusan kijelentették, hogy sosem lesz (overwatch pl... csak azért kezdeném ezzel a sort, mert ott kurva sok game mechanics megy és mert ez is blizzard. bluepost volt róla h never, most meg kiadták patchként h milyen kurva jó lesz ez így)

Quote (jarabekg @ 3 Aug 2021 10:24)
Mert neked nem kell célozni kekw

Amúgy ha lenne normális PvP támogatás akkor nem jó sztem se a cross platform de most pvmre egy jó okot mondjon már nekem valaki miert ne lehetne


játéka válogatja :D

haloval kezdtem controllerezni, akkor azzal easy campaign is alig ment eleinte
elkezdtem cod multiplayerezni, megszoktam fél év alatt, elég sokat tolom
visszamentem folytatni a halo singleplayert, kigyúrva, és rájöttem h az ottani aim assist mennyire durva:
haloban konkrétan cheat jellegű (jöttem rá utólag) és idegesítően erős -- viszont nyilván arra van kitalálva a game h azzal kezdje az ember a pályafutását, szóval logikus
codban viszont nem is érzed, lófaszt nem csinál az aim assist kb., csak akkor ha már rácéloztál a másikra pixelre pontosan, akkor nagyon picit segít rajta tartani
itt azzal oldották meg az egészet, hogy más az alap game mechanism: míg CS-ben ugye a mozgás bünteti a pontosságot (nem is kicsit, nagyon, lényegében folyamatosan ellenkompenzálunk h hamarabb megálljunk), addig codban ugrálás közben is pontosan lő, cserébe aimdownozni kell, ami meg CS-ben ismeretlen fogalom (kivéve sniper)
Member
Posts: 22,322
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,537.77
Aug 3 2021 08:13am
Tegye fel a kezét, aki szerint azt mondtam, hogy a D2 egy PvP game. :zzz:

Amúgy meg szerintem az az egyik oka a játékok elbutulásának, hogy szinte már kötelező, hogy konzolon is játszható legyen --> legyen olyan egyszerű az irányítás, amennyire csak lehet. Soon RTS és szimulátor crossplay.

This post was edited by -joey- on Aug 3 2021 08:18am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14950515253460Next
Add Reply New Topic New Poll