d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czy Boisz Się Koronowirusa? > Strach Vs Śmiech.
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 25,360
Joined: Sep 17 2007
Gold: 1,085.00
Mar 27 2020 06:46am
Quote (Thc_Ndz @ 27 Mar 2020 13:45)
Wzajemnie ;)

Prawdę powiedziawszy, jedynie ludziom w miastach to trochę pomieszało życie. Ja wyprowadziłem się 2 lata temu pod Wawę, bo wolę dom niż mieszkanie i w sumie zawsze o nim marzyłem.
Tak więc wyjścia na "dwór" w żaden sposób ja czy rodzina nie mamy ograniczonych.
Zakupy i tak zawsze online zamawiałem, więc nie zmienia się nic w tej kwestii.


Właśnie tak trzeba żyć Panie kolego B)
Banned
Posts: 2,636
Joined: Mar 18 2020
Gold: 3.34
Warn: 30%
Mar 27 2020 06:54am
strach vs śmiech
Member
Posts: 28,535
Joined: Nov 9 2006
Gold: 2,100.00
Mar 27 2020 06:57am
Quote (kondes @ 27 Mar 2020 13:46)
Właśnie tak trzeba żyć Panie kolego B)


Szczerze ?
Rodowici Warszawiacy uciekają z miasta, bo jest coraz gorszy burdel. Blok na bloku, szoszonów jak mrówek, napływ przyjezdnych typu " jaka ta Warszawa zła i wongle zburzyć to" ( którzy i tak grzecznie wracają w niedzielę ze słojami robić w korpo za 3k ). Rejstracje na nowych osiedlach to RLU LLU NPI TSK TKI BWM LPA LRA TOS TOP, zobaczyć warszawską - CUD.
Ok, rozumiem. Przyjeżdżają za pracą i lepszym życiem. Jednak nic tak nie WKURWIA jak wielki warsiafiak, bo mieszka już 3 miesiące, wylewa żale jak tu źle i wongle beznadziejnie. O zgrozo jak jeszcze psioczy jakie tu wieśniaki są, jak jeszcze niedawno sam przerzucał gnój w swoich modnych gumo-filcach :lol:

Kolejna rzecz, ludzie za bardzo uzależniają się od pracy. Tak tak pierdolisz kocopoły, sam też pracujesz.
Owszem pracuję, ALE robię to bo chcę i to lubię i daje mi to mega fun.
Dzięki tradingowi mogę to zostawić w dowolnym momencie i żyć na odpowiednim poziomie.
Straszne jest to, że ludzie tak szybko odpuszczają i co gorsza wierzą bezgranicznie w to, co powiedzą w kolorowym pudełku :)
Member
Posts: 25,360
Joined: Sep 17 2007
Gold: 1,085.00
Mar 27 2020 07:37am
Quote (Thc_Ndz @ 27 Mar 2020 13:57)
Szczerze ?
Rodowici Warszawiacy uciekają z miasta, bo jest coraz gorszy burdel. Blok na bloku, szoszonów jak mrówek, napływ przyjezdnych typu " jaka ta Warszawa zła i wongle zburzyć to" ( którzy i tak grzecznie wracają w niedzielę ze słojami robić w korpo za 3k ). Rejstracje na nowych osiedlach to RLU LLU NPI TSK TKI BWM LPA LRA TOS TOP, zobaczyć warszawską - CUD.
Ok, rozumiem. Przyjeżdżają za pracą i lepszym życiem. Jednak nic tak nie WKURWIA jak wielki warsiafiak, bo mieszka już 3 miesiące, wylewa żale jak tu źle i wongle beznadziejnie. O zgrozo jak jeszcze psioczy jakie tu wieśniaki są, jak jeszcze niedawno sam przerzucał gnój w swoich modnych gumo-filcach :lol:

Kolejna rzecz, ludzie za bardzo uzależniają się od pracy. Tak tak pierdolisz kocopoły, sam też pracujesz.
Owszem pracuję, ALE robię to bo chcę i to lubię i daje mi to mega fun.
Dzięki tradingowi mogę to zostawić w dowolnym momencie i żyć na odpowiednim poziomie.
Straszne jest to, że ludzie tak szybko odpuszczają i co gorsza wierzą bezgranicznie w to, co powiedzą w kolorowym pudełku :)


Mądrze gadasz, akurat tutaj na sekcji jest jeden użytkownik, którego opisałeś :) Ja pomimo, że w stolicy mieszkałem maksymalnie przez tydzień to też dziwiłem się, że tak mało jest aut na warszawskich blachach. Być są, ale jednak sama Warszawa to taki punkt zbiorczy całej Polski.
Świetnie mi się podobało jak sierpy na rejestracje z poza Warszawy mówią "turyści", pierwsze dwa razy pomyślałem pojebany jak tu same auta jadą :D
Member
Posts: 28,535
Joined: Nov 9 2006
Gold: 2,100.00
Mar 28 2020 06:47am
Quote (kondes @ 27 Mar 2020 14:37)
Mądrze gadasz, akurat tutaj na sekcji jest jeden użytkownik, którego opisałeś :) Ja pomimo, że w stolicy mieszkałem maksymalnie przez tydzień to też dziwiłem się, że tak mało jest aut na warszawskich blachach. Być są, ale jednak sama Warszawa to taki punkt zbiorczy całej Polski.
Świetnie mi się podobało jak sierpy na rejestracje z poza Warszawy mówią "turyści", pierwsze dwa razy pomyślałem pojebany jak tu same auta jadą :D


Stary, za małolata jak mieszkałem na Woli razem z rodzicami, było tak że same warszawskie blachy. Na osiedlu każdy się znał, a jak zostawiłem auto ojca z otwartymi na zycher szybami, to jeszcze mi okna zakryli i dali znaka co odjebałem :)
Teraz na osiedlu mix blach, parkują jak u siebie na wsi - jeb samochód jak za stodołą i w dupie z innymi. Panoszą się jak u siebie i zero jakiejkolwiek kultury.
Ktoś kiedyś mądrze powiedział - " Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka NIGDY " :lol:
Nie sierpy, tylko cierpy albo złotówy ;)
Member
Posts: 5,906
Joined: Dec 22 2016
Gold: 6.01
Mar 28 2020 07:19am
Quote (Thc_Ndz @ Mar 28 2020 01:47pm)

Teraz na osiedlu mix blach, parkują jak u siebie na wsi - jeb samochód jak za stodołą i w dupie z innymi. Panoszą się jak u siebie i zero jakiejkolwiek kultury.
Ktoś kiedyś mądrze powiedział - " Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka NIGDY " :lol:


Ja tak parkuję prawie wszędzie bo nie mam samochodu za dwie wypłaty, a januszerka z bolącymi dupami już nie raz mi obrysowała drzwi bo nie potrafią wysiadać więc wolę być chujem ze wsi w ich oczach niż płacić za lakier co tydzień.
Banned
Posts: 2,636
Joined: Mar 18 2020
Gold: 3.34
Warn: 30%
Mar 28 2020 07:57am
ja wyszedłem ze wsi ale wieś ze mnie już nie
Member
Posts: 28,535
Joined: Nov 9 2006
Gold: 2,100.00
Mar 28 2020 08:18am
Quote (Niemowmi @ 28 Mar 2020 14:19)
Ja tak parkuję prawie wszędzie bo nie mam samochodu za dwie wypłaty, a januszerka z bolącymi dupami już nie raz mi obrysowała drzwi bo nie potrafią wysiadać więc wolę być chujem ze wsi w ich oczach niż płacić za lakier co tydzień.


Ja zawsze palce podkładam żeby nie dotknąć drugiego auta :)
To uczucie gdy wracasz do TYGDONIOWEGO auta i widzisz ślady po aucie jakiegoś cymbała, co otwiera drzwi jak w stodole :mad:
Bardziej chodzi o to gdzie parkują, a nie jak.
Banned
Posts: 2,636
Joined: Mar 18 2020
Gold: 3.34
Warn: 30%
Mar 28 2020 08:46am
:unsure:

boje sie chyba dupy co najwyżej
Banned
Posts: 8,627
Joined: Sep 18 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 28 2020 02:15pm
Quote (PupusiaX @ Mar 28 2020 03:46pm)
:unsure:

boje sie chyba dupy co najwyżej


lubie cie bardzo
Go Back To Polska Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll