d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Polityka > Temat Oficjalny
Prev1128712881289129012911421Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Dec 23 2018 06:21am
Quote (Ironfister @ Dec 23 2018 12:57pm)
Był mniej więcej na tym samym poziomie co ten konkretny artykuł w prawackiej gazecie. Oceniłbym te artykuły na 3/10. Trochę naciągane, ale mieszczą się w limicie przyzwoitości.
A teraz wytłumacz mi prawaku, jak to jest że prawactwo robi gównoburze na pół internetu o wywiad w wyborczej, że to skandal, i jak to tak, hurr durr, "zamknąć wyborczą", a samo robi tak samo.
Słucham.



Podziwiam Ciebie za ta odwieczna walke z amebami umyslowymi.
Podziwiam jeszcze bardziej, ze masz tyle sił do tych podludzi. Nie wiem, jak twarda trzeba miec psychike by to wytrzymac. Jeszcze raz podziwiam.
Tylko wiedz jedno: dziecku z downem nie wytlumaczysz, ze jest chory i zeby nagle stal sie normalny. Swoich racji im nie wmowisz. Jak krew w piach.
Member
Posts: 12,383
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,790.00
Dec 23 2018 06:42am
Cancwelness wylizuje dupę fisterowi.
Marcin z zazdrości tłucze talerze.
Member
Posts: 38,415
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 23 2018 07:49am
Quote (Ironfister @ 23 Dec 2018 12:57)
Był mniej więcej na tym samym poziomie co ten konkretny artykuł w prawackiej gazecie. Oceniłbym te artykuły na 3/10. Trochę naciągane, ale mieszczą się w limicie przyzwoitości.
A teraz wytłumacz mi prawaku, jak to jest że prawactwo robi gównoburze na pół internetu o wywiad w wyborczej, że to skandal, i jak to tak, hurr durr, "zamknąć wyborczą", a samo robi tak samo.
Słucham.


Nie wiem, nie bronię żadnego zakłamanego dziennikarza czy redakcji. Niezależnie od poglądów które bronią, powinni zostać ukarani. Cieszę się przynajmniej, ze przyznałeś ze wyborcza sieje manipulacje
Member
Posts: 14,580
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,820.17
Dec 23 2018 03:01pm
Quote (Elfisher @ 23 Dec 2018 14:49)
Nie wiem, nie bronię żadnego zakłamanego dziennikarza czy redakcji. Niezależnie od poglądów które bronią, powinni zostać ukarani. Cieszę się przynajmniej, ze przyznałeś ze wyborcza sieje manipulacje


Pisząc że jest to "niewielka manipulacja" miałem na myśli bardziej zaakcentowanie słowa "niewielka", a nie "manipulacja" jak ty to zrozumiałeś.

Coś takiego jak "wywiad ze zmarłym" to jest coś, co ociera się o manipulacje, ponieważ jest to materiał zbudowany na domysłach.
Przez to może być to odczytywane jako manipulacja.
Ale moim zdaniem tego typu rzeczy, o ile wykonane z rzetelnością dziennikarską, są jeszcze dozwolone, chociaż ja osobiście takich artykułów bym chyba nie pisał.
Oczywiście czytelnik musi zostać wyraźnie poinformowany, że nie jest to prawdziwy wywiad.

A teraz przejdźmy do tego, że nie bronisz nikogo. Nie bronisz nikogo, ale atakujesz zawsze, albo prawie zawsze, opozycyjne, demokratyczne media lub działaczy. Jesteś "trybikiem" w tej prawackiej propagandzie. W propagandzie która ma na celu zniszczenie polskiej demokracji, a być może i oddanie Polski i Polaków w łapy Kremla.

Quote (consciousness @ 23 Dec 2018 13:21)
Podziwiam Ciebie za ta odwieczna walke z amebami umyslowymi.
Podziwiam jeszcze bardziej, ze masz tyle sił do tych podludzi. Nie wiem, jak twarda trzeba miec psychike by to wytrzymac. Jeszcze raz podziwiam.
Tylko wiedz jedno: dziecku z downem nie wytlumaczysz, ze jest chory i zeby nagle stal sie normalny. Swoich racji im nie wmowisz. Jak krew w piach.


Dzięki za poparcie. Ja po prostu uważam, że "zło zwycięża gdy dobrzi ludzie nic nie robią" (albo jakoś tak to leciało).
Dlatego jak widze kłamstwa, nieuczciwą propagandę i manipulacje prawactwa, to nie mogę siedzieć cicho i udawać, że nic nie widzę.
Jest tutaj na tym forum parę osób, które prowadzą tutaj takową propagandę.
Wiem po znajomych w jaki sposób działa prawacka propaganda: jak zobaczysz 1000 postów propagandowych, to w końcu przynajmniej częściowo łykniesz tą propagande. Na zasadzie: "skoro wiele osób tak pisze, a nikt z tym nie dyskutuje, to musi być prawda".
To nawet mniej chodzi o tych trzech czy czterech prawackich propagandzistów, bardziej o inne osoby.
To forum czytają tysiące ludzi, nie mogę pozwolić aby tysiące ludzi, często bez dostępu do tvn24 czy płatnych serwisów wyborczej itp, były skazane na czytanie wyłącznie prawackiej propagandy. Musi być tutaj równowaga zachowana.
A jeśli dodatkowo uda się "nawrócić" któregoś z tych prawackich propagandzistów, to już w ogóle sukces pierwsza klasa :)
Member
Posts: 7,495
Joined: Dec 22 2010
Gold: 8,918.00
Dec 23 2018 03:41pm
XD
Member
Posts: 38,415
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 23 2018 05:35pm
Quote (Ironfister @ 23 Dec 2018 22:01)
A teraz przejdźmy do tego, że nie bronisz nikogo. Nie bronisz nikogo, ale atakujesz zawsze, albo prawie zawsze, opozycyjne, demokratyczne media lub działaczy. Jesteś "trybikiem" w tej prawackiej propagandzie. W propagandzie która ma na celu zniszczenie polskiej demokracji, a być może i oddanie Polski i Polaków w łapy Kremla.


Hehe przy takiej opozycji jaką mamy teraz to nawet korwin by sie przy władzy utrzymał xD
w dupę sobie wsadź bajki o obronie DE MO KRANCJI bo jednym i drugim skurwysynom zależy na dorwaniu się do złotego kranika pieniędzy podatników.
Member
Posts: 14,580
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,820.17
Dec 25 2018 11:31am
Quote (Elfisher @ 24 Dec 2018 00:35)
Hehe przy takiej opozycji jaką mamy teraz to nawet korwin by sie przy władzy utrzymał xD
w dupę sobie wsadź bajki o obronie DE MO KRANCJI bo jednym i drugim skurwysynom zależy na dorwaniu się do złotego kranika pieniędzy podatników.


Odnośnie pierwszej części to masz wypaczony obraz rzeczywistości, gdzie każde przejęzyczenie Petru czy Schetyny jest wałkowane miesiącami, a przejęzyczenie Kaczyńskiego jest cicho. I tak o każdej sprawie.

Ja się zgadzam, że platforma to tez nie jest super partia. Ale działa demokratycznie, a PiS gra aby demokracje rozmontować i wprowadzić fasadę na wzór rosyjski czy białoruski.
Powiesz może, że PiS ma w swoim statucie zapisane, że jest partia demokratyczną. Korea Północna tez ma w nazwie „demokratyczna”, ale to tylko ściema, tam nie ma za grosz demokracji - za zerwanie plakatu partii rządzącej grozi tam 15 lat ciężkich robót, które często kończą się śmiercią osadzonego. Czyny nie słowa się liczą.
Takiej demokracji chcesz w Polsce?
Nie mówiąc już o tym, że po rozmontowaniu w Polsce demokracji Putin uzyska doskonały pretekst do wojskowej interwencji w Polsce. Będzie się tłumaczył w ONZ, że on to robi z czystego serca, bo nie może wytrzymać jak Polacy żyją w kraju tyrana.
I tyle się prawacy narządzą.
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Dec 25 2018 11:52am
Co ty masz z tym używaniem slowa 'prawacy' w każdym negatywnym kontekście?
Member
Posts: 38,415
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 25 2018 12:10pm
Quote (Ironfister @ 25 Dec 2018 18:31)
Odnośnie pierwszej części to masz wypaczony obraz rzeczywistości, gdzie każde przejęzyczenie Petru czy Schetyny jest wałkowane miesiącami, a przejęzyczenie Kaczyńskiego jest cicho. I tak o każdej sprawie.

Ja się zgadzam, że platforma to tez nie jest super partia. Ale działa demokratycznie, a PiS gra aby demokracje rozmontować i wprowadzić fasadę na wzór rosyjski czy białoruski.
Powiesz może, że PiS ma w swoim statucie zapisane, że jest partia demokratyczną. Korea Północna tez ma w nazwie „demokratyczna”, ale to tylko ściema, tam nie ma za grosz demokracji - za zerwanie plakatu partii rządzącej grozi tam 15 lat ciężkich robót, które często kończą się śmiercią osadzonego. Czyny nie słowa się liczą.
Takiej demokracji chcesz w Polsce?
Nie mówiąc już o tym, że po rozmontowaniu w Polsce demokracji Putin uzyska doskonały pretekst do wojskowej interwencji w Polsce. Będzie się tłumaczył w ONZ, że on to robi z czystego serca, bo nie może wytrzymać jak Polacy żyją w kraju tyrana.
I tyle się prawacy narządzą.


zawsze śmieję się prosto w głupi ryj ludziom którzy porównują Polskę do Korei Płn bo rządzi Kaczyński i odwołał jakiegoś sędziego albo wojskowego i w ogóle to za 10 lat będziemy głosować z karabinem przy skroni a jedynym ratunkiem jest wstąpienie do KODu i wpłacanie kasy Kijowskiemu xD
Jesteś popierdolony albo wyborcza za mocno weszła i nie jesteś w stanie myśleć trzeźwo.
Member
Posts: 12,383
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,790.00
Dec 25 2018 03:31pm
Najbardziej demokratyczna to jest Warszawa. Nawet Żakowski już czaskowskiego wyśmiał xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1128712881289129012911421Next
Add Reply New Topic New Poll