d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Polityka > Temat Oficjalny
Prev1120312041205120612071421Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,383
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,790.00
Feb 27 2018 02:54pm
Quote (Rogal @ Feb 27 2018 05:52pm)
rozumiem, że wszyscy wiemy kim był ojciec kaczek i w jaki sposób zagrali w filmie :banana:


UWAZAJ MACIEK BO ZARAZ SOBIE PRZYPOMNIMY KIM BYL DZIADEK TUSKA
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Feb 27 2018 03:22pm
Quote (Rave_PL @ 27 Feb 2018 22:54)
UWAZAJ MACIEK BO ZARAZ SOBIE PRZYPOMNIMY KIM BYL DZIADEK TUSKA


Ale Kaczor jest brzydki i źle się ubiera! A jego rodzina to na pewno źli ludzie!
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Feb 27 2018 03:26pm
>2018
>faszystowskie forum o umarłej grze
>dyskusje z analfisterem

XD.jpg
Member
Posts: 15,285
Joined: May 28 2008
Gold: 1,152.46
Feb 27 2018 03:37pm
Member
Posts: 15,285
Joined: May 28 2008
Gold: 1,152.46
Feb 27 2018 03:39pm
Member
Posts: 15,285
Joined: May 28 2008
Gold: 1,152.46
Feb 27 2018 03:39pm
Member
Posts: 15,285
Joined: May 28 2008
Gold: 1,152.46
Feb 27 2018 03:42pm
Member
Posts: 1,381
Joined: Dec 4 2017
Gold: 2,415.07
Feb 27 2018 03:44pm
Quote (Ironfister @ Feb 27 2018 09:46pm)
W tych paru ostatnich postach pokazaliście jak na dłoni prymitywny sposób myślenia prawaków.

Zasada pierwsza prawactwa: "wieszać komunistów. To złodzieje i bandyci."

Zasada druga prawactwa: "kto myśli chociaż troche inaczej niż my, ten komunista, ubek, sb, kat. Z takimi postępować wg zasady 1."

Po połączeniu tych dwóch zasad, wychodzi rzecz straszna. Katobolszewizm, różniący się od radzieckich bolszewików tylko tym, że ma krzyże zamiast wizerunków Stalina.

I wy, ludzie zakłamani, bolszewizujący, chcecie oceniać innych pod kątem bolszewizmu. To byłoby nawet śmieszne, gdyby nie było straszne i żałosne.

Druga sprawa. Mówicie komuniści, ale ci komuniści mieli swój naród. Rosyjski.
A JKM to wielki fan Rosji i Rosjan.
Dlatego pomysł przeprowadzenia derusyzacji, którą mieliby wykonać rusofile typu JKM, to jest jakiś chyba k*rwa żart. Nawet beznadziejnie głupie polskie prawactwo nie może być aż tak głupie.

I jeszcze jedno. Za czasów tak uwielbianej przez prawaków monarchii, to taki plebs jak wy pracował od rana do nocy, na plantacjach, jako niewolnik albo poddany, a nie do polityki się pchał.


Co za debil. :D Ty naprawdę masz albo starych z nieciekawą komunistyczną przeszłością, albo jesteś głowonogiem. 45 lat komunizmu i TY uważasz, że nie było agentów, nie było ludzi pracujących dla władzy, niszczących zwykłych obywateli itp? Jeśli byli, to co się z nimi stało po zmianie ustroju? Poszli do więzień idioto? :D Nie każdy kto myśli inaczej jest komunistą, ja tu się odnoszę do konkretnego zjawiska, które miało miejsce ( i ma nadal) a TY bagatelizujesz i bronisz oprawców. Nazistów nie bronisz, ale komunistów już tak? Komunizm ma więcej milionów ofiar na koncie niż nazizm, powinien być tak samo piętnowany i tak samo rozliczony.

Z tym JKM i derusyzacją to dojebałeś. On był autorem projektu miernoto, a lustracją miał się zająć rząd. Swoją drogą skąd ten pomysł, że JKM jest rusofilem? Ani rusofilem ani rusofobem.

Quote
I jeszcze jedno. Za czasów tak uwielbianej przez prawaków monarchii, to taki plebs jak wy pracował od rana do nocy, na plantacjach, jako niewolnik albo poddany, a nie do polityki się pchał.


Buraku, teraz sprawdz sobie ile chłop na pańszczyźnie musiał robić, a ile zapierdalasz obecnie i ile oddajesz w podatkach. Nie twierdze, że kiedyś było zawsze lepiej, bo trudno porównywać czasy gdzie był zupełnie inny poziom technologiczny.

This post was edited by Lesny_Barb on Feb 27 2018 03:48pm
Member
Posts: 14,569
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,820.17
Feb 27 2018 04:40pm
Quote (Lesny_Barb @ 27 Feb 2018 22:44)
Co za debil. :D Ty naprawdę masz albo starych z nieciekawą komunistyczną przeszłością, albo jesteś głowonogiem. 45 lat komunizmu i TY uważasz, że nie było agentów, nie było ludzi pracujących dla władzy, niszczących zwykłych obywateli itp? Jeśli byli, to co się z nimi stało po zmianie ustroju? Poszli do więzień idioto? :D Nie każdy kto myśli inaczej jest komunistą, ja tu się odnoszę do konkretnego zjawiska, które miało miejsce ( i ma nadal) a TY bagatelizujesz i bronisz oprawców. Nazistów nie bronisz, ale komunistów już tak? Komunizm ma więcej milionów ofiar na koncie niż nazizm, powinien być tak samo piętnowany i tak samo rozliczony.


Odpowiadasz nie na temat. Ja napisałem, że odkąd zacząłem pisać teksty nie do końca zgodne z kłamliwą prawacką propagandą, to z miejsca zostałem tutaj na forum komunistą, ub. To zakłamanie gigantyczne. O takich jak obecne tutaj prawactwo mówi się: "modli się pod figurą, a diabła ma za skórą".

Quote (Lesny_Barb @ 27 Feb 2018 22:44)
Z tym JKM i derusyzacją to dojebałeś. On był autorem projektu miernoto, a lustracją miał się zająć rząd. Swoją drogą skąd ten pomysł, że JKM jest rusofilem? Ani rusofilem ani rusofobem.


Słowa JKM:
"Ja, w odrożnieniu od wielu Polakow, mam do Rosji stosunek zupełnie obojętny – taki sam jak do każdego sąsiada. W każdej chwili jestem gotow z Rosją zawrzec sojusz, tak samo jestem gotow Rosji wypowiedziec wojnę"

Raptem 25 lat temu udało nam się uwolnić od Rosjan, przy czym aktualnie Rosjanie mówią, że to był błąd, że się ZSRR rozwalił.
Rosjanie do teraz wtrącają się w Polskę np. cenami gazu, wyższymi niż w Europie Zachodniej, chociaż do Polski mają bliżej więc powinniśmy mieć taniej.
To Rosjanie wywołali wojne na Ukrainie.

I teraz w świetle tych zdarzeń taki JKM wychodzi i mówi, ze on traktuje Rosje dokładnie tak samo jak każdego innego sąsiada Polski. W tej sytuacji jest to najbardziej rusofilskie podejście z wszystkich partii w polskiej polityce.

Poza tym działania JKM, ukierunkowane na rozpieprzenie UE, albo chociaż odciągnięcie od niej Polski, są zgodne z celami Rosjan. Mógłbym też napisać o wywiadach udzielanych rosyjskim państwowym mediom, oraz o licznych wyjazdach w tamtym kierunku.

Quote (Lesny_Barb @ 27 Feb 2018 22:44)
Buraku, teraz sprawdz sobie ile chłop na pańszczyźnie musiał robić, a ile zapierdalasz obecnie i ile oddajesz w podatkach. Nie twierdze, że kiedyś było zawsze lepiej, bo trudno porównywać czasy gdzie był zupełnie inny poziom technologiczny.


Sprawdziłem w internecie. Było to od 1 do 6 dni darmowej pracy tygodniowo, na rzecz pana.

A teraz ty odpowiedź.
Czy chłop panszczyzniany miał zapewnioną przez pana emeryture, którą pobierał średnio przez 15 lat?
Czy chłop panszczyzniany miał zapewnione przez pana leczenie w przypadku choroby, z wykorzystaniem nowoczesnych, drogich terapii i hospitalizacji?
Czy chłop panszczyzniany miał zapewnioną przez pana rentę w przypadku niezdolności do pracy?
Czy chłop panszczyzniany miał zapewnioną przez pana edukacje do 18ego roku życia?
Czy chłop panszczyzniany miał zapewnioną przez pana ochrone wojskową z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu?
Czy chłop panszczyzniany miał zapewnioną przez pana dostęp do szybkich dróg i komunikacji zbiorowej?
Czy chłop panszczyzniany miał zapewnione przez pana 26 dni płatnego urlopu co roku i czterdziestogodzinny tydzień pracy?
itp itd.[/QUOTE]

This post was edited by Ironfister on Feb 27 2018 04:41pm
Member
Posts: 1,381
Joined: Dec 4 2017
Gold: 2,415.07
Feb 27 2018 05:07pm
Quote (Ironfister @ Feb 27 2018 11:40pm)
Odpowiadasz nie na temat. Ja napisałem, że odkąd zacząłem pisać teksty nie do końca zgodne z kłamliwą prawacką propagandą, to z miejsca zostałem tutaj na forum komunistą, ub. To zakłamanie gigantyczne. O takich jak obecne tutaj prawactwo mówi się: "modli się pod figurą, a diabła ma za skórą".



Słowa JKM:
"Ja, w odrożnieniu od wielu Polakow, mam do Rosji stosunek zupełnie obojętny – taki sam jak do każdego sąsiada. W każdej chwili jestem gotow z Rosją zawrzec sojusz, tak samo jestem gotow Rosji wypowiedziec wojnę"

Raptem 25 lat temu udało nam się uwolnić od Rosjan, przy czym aktualnie Rosjanie mówią, że to był błąd, że się ZSRR rozwalił.
Rosjanie do teraz wtrącają się w Polskę np. cenami gazu, wyższymi niż w Europie Zachodniej, chociaż do Polski mają bliżej więc powinniśmy mieć taniej.
To Rosjanie wywołali wojne na Ukrainie.

I teraz w świetle tych zdarzeń taki JKM wychodzi i mówi, ze on traktuje Rosje dokładnie tak samo jak każdego innego sąsiada Polski. W tej sytuacji jest to najbardziej rusofilskie podejście z wszystkich partii w polskiej polityce.

Poza tym działania JKM, ukierunkowane na rozpieprzenie UE, albo chociaż odciągnięcie od niej Polski, są zgodne z celami Rosjan. Mógłbym też napisać o wywiadach udzielanych rosyjskim państwowym mediom, oraz o licznych wyjazdach w tamtym kierunku.



Sprawdziłem w internecie. Było to od 1 do 6 dni darmowej pracy tygodniowo, na rzecz pana.

A teraz ty odpowiedź.
Czy chłop panszczyzniany miał zapewnioną przez pana emeryture, którą pobierał średnio przez 15 lat?
Czy chłop panszczyzniany miał zapewnione przez pana leczenie w przypadku choroby, z wykorzystaniem nowoczesnych, drogich terapii i hospitalizacji?
Czy chłop panszczyzniany miał zapewnioną przez pana rentę w przypadku niezdolności do pracy?
Czy chłop panszczyzniany miał zapewnioną przez pana edukacje do 18ego roku życia?
Czy chłop panszczyzniany miał zapewnioną przez pana ochrone wojskową z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu?
Czy chłop panszczyzniany miał zapewnioną przez pana dostęp do szybkich dróg i komunikacji zbiorowej?
Czy chłop panszczyzniany miał zapewnione przez pana 26 dni płatnego urlopu co roku i czterdziestogodzinny tydzień pracy?
itp itd.
[/QUOTE]

1. To TY odpowiadasz nie na temat. Ja o lustracji i rozliczaniu komunizmu, a TY się zbulwersowałeś o chuj nie wiadomo co. Czyli co, zgadasz się, że za komuny byli ludzie którzy nie powinni piastować funkcji publicznych w wolnej Polsce? Tak czy Nie? Czy uważasz, że komunizm nie powinien zostać po 89 ostatecznie rozliczony? Jeśli nie, no to kurwa jesteś komuchem, no bo jak inaczej taką postawę można odebrać? To tak jakbym powiedział, że nie powinni rozliczać nazistów z ich zbrodni, pewnie byś mnie nazwał naziolem nie?

2. Czytać nie umiesz? Przecież cytat który mi tu wkleiłeś, udowadnia to co pisałem - KOrwin nie jest ani rusofilem ani rusofobem.
3. Z ceną gazu to ok, tylko powiedz mi w związku z tym dlaczego Niemcy wspólpracują z Rosją w sprawie Nordstream? To są dopiero rusofile.
4. Nie masz pojęcia jakie są cele Rosjan, a Unię to rozwalają sami unijni burżuje, chociażby wywołując kryzys migracyjny. Przy nich JKM jest daleko w tyle w tym ''rozwalaniu unii''

5. Tak, chłop pańszczyźniany nie miał też telewizora i auta, ani nie latał w kosmos :D Pewnych rzeczy nie można porównać, bo dzieli te dwa okresy przepaść cywilizacyjna, technologiczna. Poza tym część z tego co napisałeś wcale nie jest takie fajne. Np darmowa edukacja. Dawniej jak ktoś chciał zostać kimś, to rodzina składała się na to by wyedukować dziecko i wiedzieli, że te pieniądze nie pójdą w las. (czy tam w błoto :D) Taka osoba zawsze nabywała konkretną wiedzę i pomagała później rodzinie. A teraz masz co? Każdy płaci na ''darmową'' edukację, multum studentów, którzy z tego przesytu wybierają kierunki nie po to by być kimś konkretnym, tylko by studiować dla samego studiowania. Poźniej problem ze znalezieniem pracy, przekwalifikowaniem się itp. Obecny poziom wiedzy i technologii, dostęp do informacji pozwala każdemu człowiekowi nabyć podstawową wiedzę samemu, z internetu, książek, kursów. Nie potrzeba do tego kadry nauczycieli. Natomiast szkoły wyższe powinny być w 100% płatne, tak by zredukować ilość studentów do poziomu tych, co naprawdę chcą uzyskać konkretne wykształcenie. Jeśli na edukacje musisz sam zapracować, to znaczy, że przemyślisz dokładnie co studiować i czy w ogóle studiować. To ma sens.

Zresztą skąd pomysł, że jeśli ktoś jest monarchistą to od razu musimy wszelkie prawa ze średniowiecza wprowadzać?

This post was edited by Lesny_Barb on Feb 27 2018 05:12pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1120312041205120612071421Next
Add Reply New Topic New Poll