d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Informatikai Kérdések
Prev1117011711172117311741214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 81
Joined: Nov 27 2018
Gold: 340.00
Sep 28 2019 07:14am
Még mindig nCore meghívót keresek, tudok utalni Paypal-on érte. Köszönöm.
Member
Posts: 586
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
Sep 29 2019 01:17pm
irj ram es kuldom, ha gepnel vagyok
Member
Posts: 81
Joined: Nov 27 2018
Gold: 340.00
Oct 2 2019 10:50am
Quote (ecnebketto @ Sep 29 2019 10:17pm)
irj ram es kuldom, ha gepnel vagyok


Komolyan?
Member
Posts: 586
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
Oct 2 2019 11:14am
Komolyan.

Jelenleg van rendelkezésre álló meghívód.
Amíg ezt fel nem használod, nem kérhetsz újat!

Add meg az e-mail címet:


inb4 lekeneszokniawowrol@freemail.hu
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Oct 2 2019 11:30am
Quote (ecnebketto @ 2 Oct 2019 19:14)
Komolyan.

Jelenleg van rendelkezésre álló meghívód.
Amíg ezt fel nem használod, nem kérhetsz újat!

Add meg az e-mail címet:


inb4 lekeneszokniawowrol@freemail.hu


chargerpala@hotmail.com
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Oct 3 2019 02:26am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 2 2019 07:30pm)
chargerpala@hotmail.com


ty
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Oct 13 2019 03:36am
Lenne egy eleg nagy problemam, ami az En agyamba kiveri a biztositekot, de biztos van ra magyarazat de az En tudasomat ez meghaladja

Egy eve kezdodott kb, mikor Fejjel szerettunk volna Pubgzni, eloszor azt csinalta hogy a jatek bedobott lobbyba es a karakter bele volt olvadva a talajba, majd a jatek full lefagyott, megszakadt a adiscord/messenger/ventri barmi amit probaltunk.
Majd a gepem szep fokozatosan leepult, az egesz discordbol kidobott, a jatekbol, aztan a steambol, a spotifyrol es ez teljesen addig ment mig full a teljes internetkapcsolatom megszakitotta, ki is irta hogy nincs internet (egyedul youtubeot tudtam nezni - de miert? es miert pont azt?)
Majd ha nem csinaltam semmit, eltelt 10-15perc minden visszaallt a helyere es ujra volt net.
Termeszetesen ha inditani akartam a pubgbe egy jatekot ismet ezt csinalta.
Ha resetelni akartam a routert meg akkor is ki kellett varni a 10-15percet
Ezt probalgattam, ilyen olyan netes leirasokkal de nem talaltam megoldast.
Es mielott Fejest vagy magam az oruletbe kergettem volna toroltem a pubgt es fel evig nem is beszeltunk rola

Fel ev utan ujra megprobaltam es az elso jatekot sikerult lejatszanom, de mar a masodiknal ugyanaz a dolog folytatodott mint fel eve.
SOT! akkor mar a jatek inditaskor a toltokepernyo lefagyott, kesobb mar a serverre se dobott fel.

Ma fel ev uta ismet megprobaltam (termeszetesen a csodaba biztam mert nem tudtam mit tenni)de semmi


Ami erdekes meg, hogy ha nincs is pubg, minden egyes alkalommal ha elinditom a gepem vagy 10percig nincs internet..... nmag van meg youtube meg nutorrent , de semmi mas oldalt nem tolt be, se online jatekot nem tudok jatszani, se spoti.

Teljesen tanacstalan vagyok, mert a gep ujratelepitese se segitett es meg embert se tudok aki meg tudna ezt nekem csinalni
Member
Posts: 10,335
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 13 2019 03:53am
Quote (kusziyoker @ 13 Oct 2019 11:36)
Lenne egy eleg nagy problemam, ami az En agyamba kiveri a biztositekot, de biztos van ra magyarazat de az En tudasomat ez meghaladja

Egy eve kezdodott kb, mikor Fejjel szerettunk volna Pubgzni, eloszor azt csinalta hogy a jatek bedobott lobbyba es a karakter bele volt olvadva a talajba, majd a jatek full lefagyott, megszakadt a adiscord/messenger/ventri barmi amit probaltunk.
Majd a gepem szep fokozatosan leepult, az egesz discordbol kidobott, a jatekbol, aztan a steambol, a spotifyrol es ez teljesen addig ment mig full a teljes internetkapcsolatom megszakitotta, ki is irta hogy nincs internet (egyedul youtubeot tudtam nezni - de miert? es miert pont azt?)
Majd ha nem csinaltam semmit, eltelt 10-15perc minden visszaallt a helyere es ujra volt net.
Termeszetesen ha inditani akartam a pubgbe egy jatekot ismet ezt csinalta.
Ha resetelni akartam a routert meg akkor is ki kellett varni a 10-15percet
Ezt probalgattam, ilyen olyan netes leirasokkal de nem talaltam megoldast.
Es mielott Fejest vagy magam az oruletbe kergettem volna toroltem a pubgt es fel evig nem is beszeltunk rola

Fel ev utan ujra megprobaltam es az elso jatekot sikerult lejatszanom, de mar a masodiknal ugyanaz a dolog folytatodott mint fel eve.
SOT! akkor mar a jatek inditaskor a toltokepernyo lefagyott, kesobb mar a serverre se dobott fel.

Ma fel ev uta ismet megprobaltam (termeszetesen a csodaba biztam mert nem tudtam mit tenni)de semmi


Ami erdekes meg, hogy ha nincs is pubg, minden egyes alkalommal ha elinditom a gepem vagy 10percig nincs internet..... nmag van meg youtube meg nutorrent , de semmi mas oldalt nem tolt be, se online jatekot nem tudok jatszani, se spoti.

Teljesen tanacstalan vagyok, mert a gep ujratelepitese se segitett es meg embert se tudok aki meg tudna ezt nekem csinalni


RAM-ra szavaznek igy hirtelen, kozelmultban doglott meg az enyem es az is eleg furcsa problemakat okozott. Nekem is hardcrashelt es utanna volt olyan, h 5-10 percig be se tudtam kapcsolni a gepet mert csak egy reboot loopot tolt csak, kulonbozo programjaim elkezdtek furcsan viselkedni.
Esetleg ha tudsz valakitol egy kolcson RAM-ot kerni akkor errol meggyozodhetsz eleg hamar. Csak csereld ki es tolj par kor plebzset, vagy ha kitben vannak akkor vedd ki egyiket, majd masikat es tesztelgesd a gepet de a kolcson ram a legbiztosabb (nekem furcsa mod mind2 stick rektelt es ezert szoptam vele rengeteget)
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Oct 13 2019 03:58am
Quote (InfamousMythos @ 13 Oct 2019 11:53)
RAM-ra szavaznek igy hirtelen, kozelmultban doglott meg az enyem es az is eleg furcsa problemakat okozott. Nekem is hardcrashelt es utanna volt olyan, h 5-10 percig be se tudtam kapcsolni a gepet mert csak egy reboot loopot tolt csak, kulonbozo programjaim elkezdtek furcsan viselkedni.
Esetleg ha tudsz valakitol egy kolcson RAM-ot kerni akkor errol meggyozodhetsz eleg hamar. Csak csereld ki es tolj par kor plebzset, vagy ha kitben vannak akkor vedd ki egyiket, majd masikat es tesztelgesd a gepet de a kolcson ram a legbiztosabb (nekem furcsa mod mind2 stick rektelt es ezert szoptam vele rengeteget)


esetleg memtestet futtathat, amig nincs kolcsonmemo
ha lap doglik, az is hasonlokat tud okozni

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 13 2019 03:59am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Oct 13 2019 04:31am
Quote (InfamousMythos @ 13 Oct 2019 11:53)
RAM-ra szavaznek igy hirtelen, kozelmultban doglott meg az enyem es az is eleg furcsa problemakat okozott. Nekem is hardcrashelt es utanna volt olyan, h 5-10 percig be se tudtam kapcsolni a gepet mert csak egy reboot loopot tolt csak, kulonbozo programjaim elkezdtek furcsan viselkedni.
Esetleg ha tudsz valakitol egy kolcson RAM-ot kerni akkor errol meggyozodhetsz eleg hamar. Csak csereld ki es tolj par kor plebzset, vagy ha kitben vannak akkor vedd ki egyiket, majd masikat es tesztelgesd a gepet de a kolcson ram a legbiztosabb (nekem furcsa mod mind2 stick rektelt es ezert szoptam vele rengeteget)


Quote (bazdmegmarnemtudom @ 13 Oct 2019 11:58)
esetleg memtestet futtathat, amig nincs kolcsonmemo
ha lap doglik, az is hasonlokat tud okozni


ezeket megprobalom , koszi
Rammal regebben is volt problemam , ez hogy nem kapcsolt be a gep nekem is volt meg regen
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117011711172117311741214Next
Add Reply New Topic New Poll