Quote (plz_dont @ Wed, 5 Mar 2008, 18:09)
za 1800 fg ti davat chervena ama nqma smis1l ..^
2600 fg ti davat red/orange
3200 fg ti davat red/white
posle sa po 4 k fg edna zvezda
има и по-лесен начин

Отиваш в
General Help

Donate for me please

И казваш , че искаш Donor Forum Acess

Всеки опит за получаване на Donor Forum Acess струва 25+$/900+fg ! (всеки път получаваш звездичка )
Можеш да получиш Donor Forum Acess още и първия път (според дали ще те одобрят)
Вътре във Donor Forum-а можеш да помолиш някой да купи FG от твое име

Ти предлагаш (обикновено) 4000fg
Ако някой се навие да ти купи FG от твое име , ти получаваш 2875 FG (мисля толкова беше) И получаваш звездичка за 100$+ според това колко FG/$ си дал

От Donor Forum-а е най-евтино да си правиш звездичка (ако искаш по-добра естествено)
Вътре в Donor-Forum-а има таблица с всички звездички , как са подредени и срещу колко ги получаваш )
Аз лично съм със звездичка за 280$ , но тъй като съм Locked не ми я показва.. нядавам се да съм бил полезен и да не съм разкривал никакви тайни на форума ! ако е така , моля предупредете ме !
This post was edited by DesolateD on Mar 5 2008 11:18am