d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Otakza Ohladom Cs Bowazonky > Dilema Ohladom Eq
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Feb 24 2008 02:35am
takze mam mensiu dilemu ohladom par veci z EQ pripominam ze to ma byt CS bowka

zatial mam toto(niesom najbohatsi)

faith 2/14/3/330ed
mavina helam
Sipy :-D
forty
glovesky 2P&M/20ias/knockback crap adds
razortail
wts
raven ring,6ll/5ml rin/10 all rez :-)
dake scs 3frw par scs 2-3max dmg crap adds dake gcs max dmg/dake este zozeniem

dielmu mam v tomto:ci nedat radsi tie setvoe glovesky co davaju +350ed to demons a miesto mavina helmy giantskull 2 sox/soketnute 15 ias jewwelmi diantskull koli KB je to strasne super vec na nej zachrani casto krat zivot bo sa ku mne nedostanu takze na KB trvam bud z rukavic alebo z giantskull.este ma to laka miesto cats amu dat highlorda a gore co by som mal cca 50%DS co nieje nejak vela ale cca kazdy druhy sip by mal byt duble damage co znie fajn.

ktora moznost je najlepsie podla vas?

diky
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 24 2008 02:46am
dotaz, co je to cs bowazon?
e. jako na cs runy?

This post was edited by Esantin on Feb 24 2008 02:46am
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Feb 24 2008 02:49am
Tu máš CS bowazon guide. Mrkni tam !
icon_pointr.gif http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=3832956¨

[edit]
Esáku tu hvězdičku už jsi měl ? wink.gif

This post was edited by FF-speed on Feb 24 2008 02:56am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 24 2008 03:00am
Quote (FF-speed @ Sun, 24 Feb 2008, 09:49)
Tu máš CS bowazon guide. Mrkni tam !
icon_pointr.gif http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=3832956¨

[edit]
Esáku tu hvězdičku už jsi měl ? wink.gif


ee, dneska nově smile.gif
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Feb 24 2008 03:11am
Quote (FF-speed @ Sun, Feb 24 2008, 08:49am)
Tu máš CS bowazon guide. Mrkni tam !
icon_pointr.gif http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=3832956¨

[edit]
Esáku tu hvězdičku už jsi měl ? wink.gif

neboj az taky lenivy niesom aby som si hlavne buildy aspon na jsp nepresiel.

ja len ze nemam na 30frw tiaru 3 sox 120ed/45ias

ako aj v tom clanku bolo spomenute tie lava rukavice su super vec na CS,len ne tam nesedi to ze ten guild nema KB tak som sa chcel spytat ze ni ju niekto neskusal tak ako je rozpisana v tom guilde a potom aj s giant skull a na nazor highlord + gore co da dokopy cca 50%DS co je podla mna dost zaujimave.

ale aj tak dik za prispevok

This post was edited by zwyk on Feb 24 2008 03:22am
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Feb 24 2008 03:31am
Quote (Esantin @ Sun, 24 Feb 2008, 09:46)
dotaz, co je to cs bowazon?
e. jako na cs runy?


gz k star smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Feb 24 2008 04:12am
mam este nejake veci na bowu, ked mi neexpirli chary tak ti nieco posuniem wink.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 24 2008 04:17am
dej na bowu WINDFORCE a na merce faith.

WF socketni s ed ias jewelem [samozrejme nejlepsi je 40 15], faith na mercovi musi mit alespon 14 auru. Od myslim nejakyho 88 lvlu dela wf - faith kombo vetsi dmg, nez faith - a2 offensive merc

potrebujes jestli se nepletu 94 ias abys mel posledni breakpoint [to cislo muze byt nizsi, uz si to presne nepamatuji]

equip> Fort, helma nejlepsi 120 ed 45 ias, ale jestli nejses tak bohatej, tak staci mavinas s ias jewelem, pasek razortail, rukavice laying of hands [350ed proti demonum], amulet cats eye nebo highlord, ja mam radsi cats. inventar plnej max/ar/dex charmu nebo max/ar [muze byt az 14 max], jestli teda jedes glass cannon. Jinak se hodi taky nejakej life, mel bys mit alespon 1000 s vlastnim cta.


co se gores v wt tyce, bowa ma sama od sebe cca 50procent na crit, takze gores ztraci smysl svym zpusobem.

This post was edited by st3pix on Feb 24 2008 04:18am
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Feb 24 2008 04:44am
Quote (zwyk @ Sun, Feb 24 2008, 09:35am)
takze mam mensiu dilemu ohladom par veci z EQ pripominam ze to ma byt CS bowka

zatial mam toto(niesom najbohatsi)

faith 2/14/3/330ed
mavina helam
Sipy :-D
forty
glovesky 2P&M/20ias/knockback crap adds
razortail
wts
raven ring,6ll/5ml rin/10 all rez :-)
dake scs 3frw par scs 2-3max dmg crap adds dake gcs max dmg/dake este zozeniem

dielmu mam v tomto:ci nedat radsi tie setvoe glovesky co davaju +350ed to demons a miesto mavina helmy giantskull 2 sox/soketnute 15 ias jewwelmi diantskull koli KB je to strasne super vec na nej zachrani casto krat zivot bo sa ku mne nedostanu takze na KB trvam bud z rukavic alebo z giantskull.este ma to laka miesto cats amu dat highlorda a gore co by som mal cca 50%DS co nieje nejak vela ale cca kazdy druhy sip by mal byt duble damage co znie fajn.

ktora moznost je najlepsie podla vas?

diky


Pokud chces hrat bowku na CS runy tak bych hral asi nasledujici build

max strafe - na mensi tlupy (bosse)
max ga - dia/bezpecne snipe na MLE ap (namaxovat nakonec)
max critical !!!
10-15 multi - na vetsi grupy (s vecma 15-20)
1+pierce
1+penetrate
zbytek valkyra (lvl17 + s vecma)+uhyby 1+

Wf (40ed jewel)+Forti

merc - rogue z prvniho aktu na normal - faith (pokud uz ho mas) , sice normalne preferuji Off merce ,ale kvuli IM by ti porad chcipal

Speed breaky s lvl 14fana aura (z mercky)

46+ Ias (8fpa) - 92+ Ias (7fpa) - multi/ga

35 Ias+ 2fpa strafe

Z nasledujiciho plyne ze pokud udrzis mercku nazivu tak ti vicemene staci 46 ias

takze na hlavinku doporucuju neco se tremi sockety a tremi 40ed jewely (bez ias) (muzes koupit u vendoru helmu 3sox 3x life)

myslim ze tech 120ed ti da vic nez 0.4 fpa navic (a strafe budes mit beztak na max rychlosti, leda bys chtel hrat ciste strafezonu,pak by to chtelo 120ias s forti a merce asi might ikdyz udrzet ho nazivu..:-)

zbytek vybavy:

boty- wt (jasna volba diky 15-25 dmg) ....
amulet- HL - jasna volba diky CS
ruce-LOH - (sety) - 350ed na demony !
ringy - ty co mas (s wf nepotrebujes ML)
pasek - razor diky pierce nebo dungo (lepsi preziti ap)
na switch nejlepe cta
charmy - anni,torch ap...

jinak Critical strike budes mit kolem 80% (35%+hl+70% ze skilu)

jelikoz nebudes mit klasickeho tankera doporucil bych dat valkyru alespon na 17lvl(?) s vecma aby vydrzela chvili tankovat xd pokud teda budes delat solo runy tongue.gif

This post was edited by Rakiii on Feb 24 2008 05:14am
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Feb 24 2008 05:19am
Quote (Rakiii @ Sun, 24 Feb 2008, 11:44)
Pokud chces hrat bowku na CS runy tak bych hral asi nasledujici build

max strafe - na mensi tlupy (bosse)
max ga - dia/bezpecne snipe na MLE ap (namaxovat nakonec)
max critical !!!
10-15 multi - na vetsi grupy (s vecma 15-20)
1+pierce
1+penetrate
zbytek valkyra (lvl17 + s vecma)+uhyby 1+

Wf (40ed jewel)+Forti

merc - rogue z prvniho aktu na normal - faith (pokud uz ho mas) , sice normalne preferuji Off merce ,ale kvuli IM by ti porad chcipal

Speed breaky s lvl 14fana aura (z mercky)

46+ Ias (8fpa) - 92+ Ias (7fpa) - multi/ga

35 Ias+ 2fpa strafe

Z nasledujiciho plyne ze pokud udrzis mercku nazivu tak ti vicemene staci 46 ias

takze na hlavinku doporucuju neco se tremi sockety a tremi 40ed jewely (bez ias) (muzes koupit u vendoru helmu 3sox 3x life)

myslim ze tech 120ed ti da vic nez 0.4 fpa navic (a strafe budes mit beztak na max rychlosti, leda bys chtel hrat ciste strafezonu,pak by to chtelo 120ias s forti a merce asi might ikdyz udrzet ho nazivu..:-)

zbytek vybavy:

boty- wt (jasna volba diky 15-25 dmg) ....
amulet- HL - jasna volba diky CS
ruce-LOH - (sety) - 350ed na demony !
ringy - ty co mas (s wf nepotrebujes ML)
pasek - razor diky pierce nebo dungo (lepsi preziti ap)
na switch nejlepe cta
charmy - anni,torch ap...

jinak Critical strike budes mit kolem 80% (35%+hl+70% ze skilu)

jelikoz nebudes mit klasickeho tankera doporucil bych dat valkyru alespon na 17lvl(?) s vecma aby vydrzela chvili tankovat xd pokud teda budes delat solo runy tongue.gif



V ZADNEM PRIPADE NESMIS POUZIVAT TORCH !!!!
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll