Quote (milacek @ Tue, 12 Aug 2008, 23:33)
Rakii: to jsem samozrejme cetl.
Bylo by OPRAVDU rozumny nahodit tema N Leechers O Fgs ? Takovej nadpis prispevku by snad zvolil jen absolutni idiot.
Hh njn
Najdi si nekoho s tt a nebo v guilde s tt ... pokud chces delat services... jinak je to bez sance navic imo to neni zrovna tovarna na fg ...