d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Může Mě Někdo říct. > Jak Si Pozvat Do Ut Leechery Bez Trusted
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 12 2008 03:16pm
Quote (ghetofu @ Tue, 12 Aug 2008, 23:15)
tu právě mám smile.gif ale je hodně věcí co požírá peníze smile.gif


ok, oprava, cas najst si lepsie platenu pracu biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 12 2008 03:17pm
Quote (weeble @ Tue, Aug 12 2008, 09:16pm)
ok, oprava, cas najst si lepsie platenu pracu biggrin.gif


peníze jsou v práci dobrý, ale splatka sem tam..něco tam a něco sem a najednou máš v ruce par stovek smile.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 12 2008 03:18pm
Quote (ghetofu @ Tue, Aug 12 2008, 10:12pm)
kua ja kdybych nevydělával tady na netu tak nemám ani na cigara pořádně smile.gif
natož na benzin


prestan hulit a hned mas $


@ Milacek > http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=13354615&f=170


Examples of illegal threads:

N Hammerdin (free/not specified)
N leechers (free/not specified)
N leechers N Fgs (services without a tag)
N leechers O Hammerdin (services without a tag)

Examples of legal threads:

N Hammerdin O Fgs
N Leechers O Fgs
N UT spot O Fgs


This post was edited by Rakiii on Aug 12 2008 03:18pm
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Aug 12 2008 03:31pm
Quote (hero_cz @ Tue, 12 Aug 2008, 22:53)
mno nabizet muzes pokud ti to nelocknou smile.gif
nejlepe je najit topic kde nekdo shani a ty mu proste napises nebo naopak smile.gif ze shani
nebo si obstarej trusted tag a nemusis nic resit staci donatnout poradne njaguara a asslick smile.gif


nebo asslickovat nekoho kdo ma trusted tag vid hero tongue.gif
Member
Posts: 1,286
Joined: Mar 19 2006
Gold: 2.50
Aug 12 2008 03:33pm
Rakii: to jsem samozrejme cetl.

Bylo by OPRAVDU rozumny nahodit tema N Leechers O Fgs ? Takovej nadpis prispevku by snad zvolil jen absolutni idiot.
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Aug 12 2008 03:35pm
Quote (milacek @ Tue, 12 Aug 2008, 23:33)
Rakii: to jsem samozrejme cetl.

Bylo by OPRAVDU rozumny nahodit tema N Leechers O Fgs ? Takovej nadpis prispevku by snad zvolil jen absolutni idiot.


Hh njn
Najdi si nekoho s tt a nebo v guilde s tt ... pokud chces delat services... jinak je to bez sance navic imo to neni zrovna tovarna na fg ... tongue.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 12 2008 03:35pm
Quote (milacek @ Tue, 12 Aug 2008, 23:33)
Rakii: to jsem samozrejme cetl.

Bylo by OPRAVDU rozumny nahodit tema N Leechers O Fgs ? Takovej nadpis prispevku by snad zvolil jen absolutni idiot.


imo jednoducho porusuj pravidla ako kazdy...;p bez toho na uber levelingu nezarobis
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 12 2008 03:37pm
Quote (EGY @ Tue, Aug 12 2008, 09:35pm)
Hh njn
Najdi si nekoho s tt a nebo v guilde s tt ... pokud chces delat services... jinak je to bez sance navic imo to neni zrovna tovarna na fg ... tongue.gif


vouch
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Aug 12 2008 03:39pm
Quote (ghetofu @ Tue, 12 Aug 2008, 23:37)
vouch


xD lol
jj z gheta si vem priklad tongue.gif
Member
Posts: 1,286
Joined: Mar 19 2006
Gold: 2.50
Aug 12 2008 03:40pm
Egy: nepotrebuju tovarnu na fg. S mojim stestim na drop, kdy skacu tri hodiny po vsech hovadech, co poustej klice (50+ her) a dropnou mi jen 1x Terr a 1x dest nemam zadnou sanci si kapku fg vydelat. Cim dal vic me vsechny okolnosti kolem D2 nutej zacit premejslet nehezkym smerem, kterymu jsem se vzdycky vyhejbal jak cert krizi. Asi oprasim programatorsky vedomosti jinym smerem, nez doposud.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll