d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev169707172733626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 24 2010 11:51am
Quote (Furious92 @ Feb 24 2010 03:36pm)
po co? skoro dobrze czuję ćwiczenia które wykonuję a na podciąganie nie jestem wystarczająco wytrzymały/silny/inny..

e: btw help me. pytałem już kilka osób i mówią że da rade, jak odpowiesz jeszcze Ty to zrobię jak planowałem

da rade przepalic w ten sposób:
-mono
- dieta low carb
- clen 2tyg on/off, podczas off spalacz + amino

?


imo nie potrzebny spalacz, przez 2tyg sie nie rozkreci a juz go przerwiesz zeby znow clena jechac. dorzucisz aero podczas clena i zleci to co ma zleciec ^^
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 24 2010 11:52am
Quote (skwarek @ Feb 24 2010 07:51pm)
imo nie potrzebny spalacz, przez 2tyg sie nie rozkreci a juz go przerwiesz zeby znow clena jechac. dorzucisz aero podczas clena i zleci to co ma zleciec ^^


a amino? nie chce przepalić mięśnia jak będę bez clena jechał
Member
Posts: 6,222
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Feb 24 2010 12:01pm
panowie moge sobie zrobic taki mini cykl bo mam 50 metki 50 kreatynki i 1 kg garniera moge to polaczyc? nie smaic sie z ilosci bo nie mam teraz siana na suple tylemi kolega odsypal :)
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 24 2010 12:02pm
Quote (mlodyy @ 24 Feb 2010 19:01)
panowie moge sobie zrobic taki mini cykl bo mam 50 metki 50 kreatynki i 1 kg garniera moge to polaczyc? nie smaic sie z ilosci bo nie mam teraz siana na suple tylemi kolega odsypal :)


a co masz zamiar cwiczyc dopoki ci sie to nie wyczerpie czy potem tez ?? :lol:


jak jest na ryzu napisana tabelka z wartosciami odzywczymi w 100g to znaczy ze w surowym ryzu, czy ugotowanym ?? bo ugotowany to ciezszy jest :P
Member
Posts: 6,222
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Feb 24 2010 12:05pm
hehe oczywiscie ze bez tez narazie jade na sucho bo ostatni cykl na kreatynemailem jakies pol roku temu nie jestem sezonowcem jesli o to ci chodzi :D aco do ryzu to raczej ugotowany nie znam nikogo co szama surowy :D
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 24 2010 12:06pm
Quote (mlodyy @ Feb 24 2010 08:01pm)
panowie moge sobie zrobic taki mini cykl bo mam 50 metki 50 kreatynki i 1 kg garniera moge to polaczyc? nie smaic sie z ilosci bo nie mam teraz siana na suple tylemi kolega odsypal :)


meta 5 czy 10mg?

przy 5 nie ma sensu.
Member
Posts: 6,222
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Feb 24 2010 12:08pm
10mg lepsze to niz nic po co mam wy...:) mowie to taki mini mini cykl jak ogarne sianko to kupie normalna kreatnke jakis stack albo mono zalezy jak bede stal z siankiem:)
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 24 2010 12:09pm
Quote (Furious92 @ Feb 24 2010 05:52pm)
a amino? nie chce przepalić mięśnia jak będę bez clena jechał


wlasnie clen nie pali miesnia ;d
a jesli nawet tak to nie w takim stopniu jak jakikolwiek spalacz
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 24 2010 12:09pm
Quote (mlodyy @ Feb 24 2010 08:08pm)
10mg lepsze to niz nic po co mam wy...:) mowie to taki mini mini cykl jak ogarne sianko to kupie normalna kreatnke jakis stack albo mono zalezy jak bede stal z siankiem:)


dobra, ogarnij znaki interpunkcyjne bo cie nie mogę zrozumieć

Quote (skwarek @ Feb 24 2010 08:09pm)
wlasnie clen nie pali miesnia ;d
a jesli nawet tak to nie w takim stopniu jak jakikolwiek spalacz


wiem debilu, sam ci to mowilem
ale jak bede off to jednak bede palil

This post was edited by Furious92 on Feb 24 2010 12:09pm
Member
Posts: 6,222
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Feb 24 2010 12:11pm
Dobra a więc jak to jeść ?3tab kreatyny i 3 po treningu a z metką jak ?
Go Back To Polska Topic List
Prev169707172733626Next
Add Reply New Topic New Poll