Quote (Furious92 @ 24 Feb 2010 15:20)
ja robię plecy tak
najpierw dygam martwy ciąg, cóż ćwiczenie typowo siłowe
potem cisnę na wyciąg i za głowę
potem to samo, tyle że to klatki
a na koniec żeby doprawić to wyciąg dolny i taki "trójkącik" do brzucha
sciagasz ten trojkacik do klaty czy do brzucha ??
a co z dolna partia, grzbiet

a wioslowanie sztangielaki daje ostro ??
