d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev168697071723626Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 24 2010 08:24am
Quote (Furious92 @ 24 Feb 2010 15:20)
ja robię plecy tak

najpierw dygam martwy ciąg, cóż ćwiczenie typowo siłowe
potem cisnę na wyciąg i za głowę
potem to samo, tyle że to klatki
a na koniec żeby doprawić to wyciąg dolny i taki "trójkącik" do brzucha


sciagasz ten trojkacik do klaty czy do brzucha ??

a co z dolna partia, grzbiet :P

a wioslowanie sztangielaki daje ostro ?? :D
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 24 2010 08:25am
Quote (zaki @ Feb 24 2010 04:24pm)
sciagasz ten trojkacik do klaty czy do brzucha ??

a co z dolna partia, grzbiet :P

a wioslowanie sztangielaki daje ostro ?? :D


no martwy ciąg od tego jest

ten trójkącik do brzucha ściągam
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 24 2010 08:25am
Quote (zaki @ Feb 24 2010 02:24pm)
sciagasz ten trojkacik do klaty czy do brzucha ??

a co z dolna partia, grzbiet :P

a wioslowanie sztangielaki daje ostro ?? :D


do brzucha sie ciagnie, fajne cwiczenie ;d
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Feb 24 2010 08:45am
Quote (skwarek @ 24 Feb 2010 15:25)
do brzucha sie ciagnie, fajne cwiczenie ;d


Polecam, zamykam maszyne u siebie. :D
MC to podstawa na plecy jak dla mnie.
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 24 2010 08:53am
Quote (zuz9 @ Feb 24 2010 02:45pm)
Polecam, zamykam maszyne u siebie. :D
MC to podstawa na plecy jak dla mnie.


ja zaluje ze nie mam ani wyciagu dolnego u siebie ani mc nie moge robic aktualnie :X
w ogole plecow nie czuje po treningu
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 24 2010 08:54am
Quote (zuz9 @ Feb 24 2010 04:45pm)
Polecam, zamykam maszyne u siebie. :D
MC to podstawa na plecy jak dla mnie.


bo masz tam 40kg xaxaxaxa :D

Member
Posts: 377
Joined: May 12 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Feb 24 2010 08:59am
PO PIERWSZE ZWIĘKSZ MASĘ !
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Feb 24 2010 09:34am
Quote (Furious92 @ 24 Feb 2010 16:20)
ja robię plecy tak

najpierw dygam martwy ciąg, cóż ćwiczenie typowo siłowe
potem cisnę na wyciąg i za głowę
potem to samo, tyle że to klatki
a na koniec żeby doprawić to wyciąg dolny i taki "trójkącik" do brzucha


podciagaj sie grubasie
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 24 2010 09:36am
Quote (bustersss @ Feb 24 2010 05:34pm)
podciagaj sie grubasie


po co? skoro dobrze czuję ćwiczenia które wykonuję a na podciąganie nie jestem wystarczająco wytrzymały/silny/inny..

e: btw help me. pytałem już kilka osób i mówią że da rade, jak odpowiesz jeszcze Ty to zrobię jak planowałem

da rade przepalic w ten sposób:
-mono
- dieta low carb
- clen 2tyg on/off, podczas off spalacz + amino

?


This post was edited by Furious92 on Feb 24 2010 09:39am
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 24 2010 11:18am
no poszlo plecy i tricek, cos czuje ze dzisiaj dobrze bylo :D

tylko nie wiem czy wioslowanie dobrze robie :S fest czujecie najszerszy czy tylko w najwyzszym punkcie jak jest reka ?
Go Back To Polska Topic List
Prev168697071723626Next
Add Reply New Topic New Poll