Quote (zaki @ Feb 24 2010 04:17pm)
a do czego zaliczyc

btw wyciag ten i ten czy wybrac

ja robię plecy tak
najpierw dygam martwy ciąg, cóż ćwiczenie typowo siłowe
potem cisnę na wyciąg i za głowę
potem to samo, tyle że to klatki
a na koniec żeby doprawić to wyciąg dolny i taki "trójkącik" do brzucha