d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev166676869703626Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 23 2010 02:10pm
Quote (TheyMadeYourLook @ 23 Feb 2010 20:43)
jest wiele cwiczen, na kazdego moga wplywac inaczej. przejrzyj sobie atlas cwiczen i wybierz odpowiednia dla siebie.


pytalem sie jakie polecacie wiec wystarczylo napisac jakie cwiczenie, a nie mi sie rozpisujesz o przegladaniu cwiczen, ja chce po prostu wiedziec jaki wg ciebie jest najlepsze
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 23 2010 02:12pm
Quote (zaki @ Feb 23 2010 08:10pm)
pytalem sie jakie polecacie wiec wystarczylo napisac jakie cwiczenie, a nie mi sie rozpisujesz o przegladaniu cwiczen, ja chce po prostu wiedziec jaki wg ciebie jest najlepsze


ja najbardziej czulem brzuch po spieciach na laweczce do brzuszkow takiej skosnej + przyciaganie nog to klaty na poreczach czy jak to inaczej opisac ;d
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 23 2010 02:16pm
Quote (skwarek @ 23 Feb 2010 21:12)
ja najbardziej czulem brzuch po spieciach na laweczce do brzuszkow takiej skosnej + przyciaganie nog to klaty na poreczach czy jak to inaczej opisac ;d


a ile powt / serii ?


a ten ABS II to dobry jest ?
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 23 2010 02:19pm
Quote (zaki @ Feb 23 2010 08:16pm)
a ile powt / serii ?


a ten ABS II to dobry jest ?


nie licz powt jak o brzuch chodzi, katuj na max ile dasz rady
serie 4 robilem
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Feb 23 2010 02:32pm
Quote (zaki @ Feb 23 2010 10:16pm)
a ile powt / serii ?


a ten ABS II to dobry jest ?


abs - dunno jeszcze, jebnie już z miesiąc, dam znać jak zrzucę sadło w maju

Quote (skwarek @ Feb 23 2010 09:58pm)
wpierdalaj wiecej witamin i mineralow to nie bedziesz mial takich akcji
rozpuszczasz w wodzie mono? rozpusc w soku albo herbacie

i to nie przez branie naczczo
ja mam sranie niezaleznie kiedy biore ;d


ale ja chce to wpierdalać np po śniadaniu :( dobrze będzie ?

This post was edited by Czarnuch on Feb 23 2010 02:33pm
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 23 2010 02:35pm
Quote (Czarnuch @ Feb 23 2010 08:32pm)
abs - dunno jeszcze, jebnie już z miesiąc, dam znać jak zrzucę sadło w maju



ale ja chce to wpierdalać np po śniadaniu :( dobrze będzie ?


duzo wody pijesz?
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Feb 23 2010 02:37pm
Quote (skwarek @ Feb 23 2010 10:35pm)
duzo wody pijesz?


teraz nie, ale na cyklu oczywo będę
przerwałem kurwa po 4 dniach przez te jebane anomalie żołądkowe chuj
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 23 2010 02:38pm
Quote (Czarnuch @ Feb 23 2010 08:37pm)
teraz nie, ale na cyklu oczywo będę
przerwałem kurwa po 4 dniach przez te jebane anomalie żołądkowe chuj


pewnie to przez wode, ja przynajmniej tak amm ze pije wode, niby nie duzo ale wiecej niz normlanie i mam sranie jak skurwysyn z 10 razy dziennie ;d
a wyczytalem ze to przez to ze sie wyplukuje wit i mineraly, dlatego kup sobie jakies dobre i zobaczysz czy nadal cie cisnac bedzie jak rano pic bedziesz naczczo..
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Feb 23 2010 02:40pm
Quote (skwarek @ Feb 23 2010 10:38pm)
pewnie to przez wode, ja przynajmniej tak amm ze pije wode, niby nie duzo ale wiecej niz normlanie i mam sranie jak skurwysyn z 10 razy dziennie ;d
a wyczytalem ze to przez to ze sie wyplukuje wit i mineraly, dlatego kup sobie jakies dobre i zobaczysz czy nadal cie cisnac bedzie jak rano pic bedziesz naczczo..


ziom, coś tam na sfd poczytałem przed chwilą i kilka osób pisało, że nie wnika czy kreta na cczczo czy po śnaidaniu - efekty zadowalające
jakoś już nie chce ryzykować :C
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 23 2010 02:43pm
Quote (Czarnuch @ Feb 23 2010 08:40pm)
ziom, coś tam na sfd poczytałem przed chwilą i kilka osób pisało, że nie wnika czy kreta na cczczo czy po śnaidaniu - efekty zadowalające
jakoś już nie chce ryzykować :C


to rob jak chcesz ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev166676869703626Next
Add Reply New Topic New Poll