Quote (zaki @ Feb 23 2010 10:16pm)
a ile powt / serii ?
a ten ABS II to dobry jest ?
abs - dunno jeszcze, jebnie już z miesiąc, dam znać jak zrzucę sadło w maju
Quote (skwarek @ Feb 23 2010 09:58pm)
wpierdalaj wiecej witamin i mineralow to nie bedziesz mial takich akcji
rozpuszczasz w wodzie mono? rozpusc w soku albo herbacie
i to nie przez branie naczczo
ja mam sranie niezaleznie kiedy biore ;d
ale ja chce to wpierdalać np po śniadaniu

dobrze będzie ?
This post was edited by Czarnuch on Feb 23 2010 02:33pm