d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev165666768693626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Feb 23 2010 01:59am
Quote (kuchcik @ Feb 23 2010 09:32am)
1. np 30-40 min po obiedzie
2. daj porcje cp i zobacz jak reaguje twoj organizm

a i pamietaj ze najlepsze efekty odnotowywuje sie jak po zakonczonym cyklu masz miesiac dobrego treningu :)


w takich małych odstępach cp od mono ? obiady mam średnio ok 15, a na trening idę na 17. Może rano po śniadaniu można wrzucić mono ?
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Feb 23 2010 06:46am
Quote (Czarnuch @ 23 Feb 2010 08:16)
up

1. Po co chcesz to zmieniac? Krete je sie na czczo bo najlepiej sie wchlania. Chcesz ja jesc po posilku to musisz brac 2x wiecej zeby byl ten sam efekt -.-
2. to nawet wskazane

Quote (kuchcik @ 23 Feb 2010 09:32)
1. np 30-40 min po obiedzie
2. daj porcje cp i zobacz jak reaguje twoj organizm


Wez lepiej nic nie pisz jak masz pierdolic glupoty.

This post was edited by bustersss on Feb 23 2010 06:46am
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 23 2010 12:36pm
jak dawkować zincas fotce?

1 tab=27mg Zn
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 23 2010 01:12pm
Jakie wg was są najlepsze ćwiczenia na brzuch ??

Jeżeli brzuszki to jak dokladnie :D
Member
Posts: 7,858
Joined: Mar 15 2007
Gold: 0.26
Feb 23 2010 01:41pm
Quote (Furious92 @ Feb 23 2010 08:36pm)
jak dawkować zincas fotce?

1 tab=27mg Zn


1 tabletka przed snem wystarczy
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Feb 23 2010 01:43pm
Quote (zaki @ Feb 23 2010 07:12pm)
Jakie wg was są najlepsze ćwiczenia na brzuch ??

Jeżeli brzuszki to jak dokladnie :D


jest wiele cwiczen, na kazdego moga wplywac inaczej. przejrzyj sobie atlas cwiczen i wybierz odpowiednia dla siebie.
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 23 2010 01:48pm
Quote (zaki @ Feb 23 2010 07:12pm)
Jakie wg was są najlepsze ćwiczenia na brzuch ??

Jeżeli brzuszki to jak dokladnie :D


spiecia brzucha
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Feb 23 2010 01:48pm
Quote (bustersss @ Feb 23 2010 02:46pm)
1. Po co chcesz to zmieniac? Krete je sie na czczo bo najlepiej sie wchlania. Chcesz ja jesc po posilku to musisz brac 2x wiecej zeby byl ten sam efekt -.-
2. to nawet wskazane



Wez lepiej nic nie pisz jak masz pierdolic glupoty.


kurwa nie mogę tak raczej
ostatnio po 4 dniach brania kretki na czczo miałem niemiłe przeżycia żołądkowe, haftowałem całą noc, przez 2 dni biegunka, przez 3 dni jadłem suche bułki, brawo -,-
no i obawiam się, że to przez branie kretki na czczo
czyli dobrze będzie
dt
5g + porcja cp przed siłką
dnt
5g + porcja cp w godzinach siłki
?
no jeśli miałbym brać 2 x krety bo posiłku, to wole tak właśnie dawkować, krety i tak starczy na cykl

/e a jeśli chodzi o branie mono to po którym posiłku, rannym ?

This post was edited by Czarnuch on Feb 23 2010 01:48pm
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 23 2010 01:58pm
Quote (Czarnuch @ Feb 23 2010 07:48pm)
kurwa nie mogę tak raczej
ostatnio po 4 dniach brania kretki na czczo miałem niemiłe przeżycia żołądkowe, haftowałem całą noc, przez 2 dni biegunka, przez 3 dni jadłem suche bułki, brawo -,-
no i obawiam się, że to przez branie kretki na czczo
czyli dobrze będzie
dt
5g + porcja cp przed siłką
dnt
5g + porcja cp w godzinach siłki
?
no jeśli miałbym brać 2 x krety bo posiłku, to wole tak właśnie dawkować, krety i tak starczy na cykl

/e a jeśli chodzi o branie mono to po którym posiłku, rannym ?


wpierdalaj wiecej witamin i mineralow to nie bedziesz mial takich akcji
rozpuszczasz w wodzie mono? rozpusc w soku albo herbacie

i to nie przez branie naczczo
ja mam sranie niezaleznie kiedy biore ;d

This post was edited by skwarek on Feb 23 2010 01:59pm
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 23 2010 02:08pm
Quote (ElusiveS @ Feb 23 2010 09:41pm)
1 tabletka przed snem wystarczy


k, to będę brał 4 :)
Go Back To Polska Topic List
Prev165666768693626Next
Add Reply New Topic New Poll