Quote (bustersss @ Feb 23 2010 02:46pm)
1. Po co chcesz to zmieniac? Krete je sie na czczo bo najlepiej sie wchlania. Chcesz ja jesc po posilku to musisz brac 2x wiecej zeby byl ten sam efekt -.-
2. to nawet wskazane
Wez lepiej nic nie pisz jak masz pierdolic glupoty.
kurwa nie mogę tak raczej
ostatnio po 4 dniach brania kretki na czczo miałem niemiłe przeżycia żołądkowe, haftowałem całą noc, przez 2 dni biegunka, przez 3 dni jadłem suche bułki, brawo -,-
no i obawiam się, że to przez branie kretki na czczo
czyli dobrze będzie
dt
5g + porcja cp przed siłką
dnt
5g + porcja cp w godzinach siłki
?
no jeśli miałbym brać 2 x krety bo posiłku, to wole tak właśnie dawkować, krety i tak starczy na cykl
/e a jeśli chodzi o branie mono to po którym posiłku, rannym ?
This post was edited by Czarnuch on Feb 23 2010 01:48pm