Quote (zaki @ 22 Feb 2010 22:05)
to znaczy czyli jak jade na sile i ciagle progresje robie, tak ze na drugi dzien zakwasy to troche przegiecie robie ? Oo
najwidoczniej nie rozgrzewasz miesni, i 'przepalasz'. Poprzedz trening dobra rozgrzewka, sam musisz znac swoja granice.
Tez mam 'progresje' w sile, regularna, ale zakwasy mi sa obce. Cos musisz miec nie tak, bo to nie jest normalne, zeby po kazdym treningu miec zakwasy

Quote (bustersss @ 22 Feb 2010 22:09)
Ja mam zakwasy klatki zawsze, nawet jak chodze na silke przez 3 miechy i nie opuszcze zadnego treningu. Nie ma reguly, rozne organizmy.
cos w tym jest, kazdy jest inny.
Na pewno nie moze sie kierowac zakwasami, jako wyznacznikiem przyrostow.. to nie to
This post was edited by markov on Feb 22 2010 03:29pm