d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev162636465663626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,310
Joined: Sep 19 2008
Gold: 1,050.00
Feb 22 2010 02:13pm
Quote (Furious92 @ Feb 22 2010 08:46pm)
dziś 4,5 h na siłce
klatka - 23 serie
biceps - 13 serii
triceps - 12 serii
przedramie - 6 serii

nie liczę rozgrzewkowych


Nie przesadzasz?
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Feb 22 2010 02:15pm
lewa prawa srodek ODJAZD!!!!
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Feb 22 2010 02:16pm
Quote (skwarek @ 22 Feb 2010 21:11)
popierdolilo Cie;DD




jak najbardziej, to progresja jest ;d


Na wszystkie partie tak się powinno robić ? :)
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 22 2010 02:17pm
Quote (sYa_TPS @ Feb 22 2010 08:16pm)
Na wszystkie partie tak się powinno robić ? :)


raczej taa, ja przynajmniej tak robie i nie widzialem jeszcze zeby ktos tego odradzal
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Feb 22 2010 02:19pm
Quote (skwarek @ 22 Feb 2010 21:17)
raczej taa, ja przynajmniej tak robie i nie widzialem jeszcze zeby ktos tego odradzal


Też tak robię :) ale wolałem się upewnić. I robię np tak ( od razu mówię, żeby się nie śmiać :D )

We wtorek tydzień temu na płaskiej robiłem serie 35,36,37, to w tym tygodniu robie 36,37,i 38 - a jak dobrze pójdzie to i 39 :)

Tak ma być chyba ?
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Feb 22 2010 02:26pm
Quote (markov @ 22 Feb 2010 08:31)
Odpalilem dzisiaj 1250 mega caps mono od olimpa, przyjalem dawkowanie:
DT: 4 z rana ( jak smietana ), 4 po treningu
DNT: 4 z rana

Bedzie dobrze? czy cos pozmieniac ( II cykl, pierwszy mialem 3/3 i 3/3, w nt tez bralem w porze treningu )


w DNT tez mozesz brac w czasie treningu. Nie zaszkodzi, a pewnie bedzie lepiej

Quote (Furious92 @ 22 Feb 2010 21:46)
dziś 4,5 h na siłce
klatka - 23 serie
biceps - 13 serii
triceps - 12 serii
przedramie - 6 serii

nie liczę rozgrzewkowych


Bez sensu. Poczytaj troche o podstawach -.-



5x 115kg dzisiaj HYHY
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 22 2010 02:30pm
Quote (sYa_TPS @ Feb 22 2010 08:19pm)
Też tak robię :) ale wolałem się upewnić. I robię np tak ( od razu mówię, żeby się nie śmiać :D )

We wtorek tydzień temu na płaskiej robiłem serie 35,36,37, to w tym tygodniu robie 36,37,i 38 - a jak dobrze pójdzie to i 39 :)

Tak ma być chyba ?


a po ile powtorzen?
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Feb 22 2010 02:32pm
Quote (skwarek @ 22 Feb 2010 21:30)
a po ile powtorzen?


W założeniu każda seria koło 7. A w praktyce wychodzi, że najmniejszym powtórzeniem 12, później 10 ( 9 ), 8
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 22 2010 02:35pm
Quote (sYa_TPS @ Feb 22 2010 08:32pm)
W założeniu każda seria koło 7. A w praktyce wychodzi, że najmniejszym powtórzeniem 12, później 10 ( 9 ), 8


to rob 12-10-8-6 a obciazenie dobieraj tak, zeby wykonac akurat tyle powtorzen ile trza ;d
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Feb 22 2010 02:37pm
Quote (skwarek @ 22 Feb 2010 21:35)
to rob 12-10-8-6 a obciazenie dobieraj tak, zeby wykonac akurat tyle powtorzen ile trza ;d


Hmmm ale to bym musiał robić akurat 4 serię. A po ile trzeba robić ćwiczeń na 1 partię ? Bo ja robię koło 3-4, każde ćwiczenie to 3/4 serie i wychodzi trochę ponad 10 serii na jedną partię
Go Back To Polska Topic List
Prev162636465663626Next
Add Reply New Topic New Poll