Quote (markov @ 22 Feb 2010 08:31)
Odpalilem dzisiaj 1250 mega caps mono od olimpa, przyjalem dawkowanie:
DT: 4 z rana ( jak smietana ), 4 po treningu
DNT: 4 z rana
Bedzie dobrze? czy cos pozmieniac ( II cykl, pierwszy mialem 3/3 i 3/3, w nt tez bralem w porze treningu )
w DNT tez mozesz brac w czasie treningu. Nie zaszkodzi, a pewnie bedzie lepiej
Quote (Furious92 @ 22 Feb 2010 21:46)
dziś 4,5 h na siłce
klatka - 23 serie
biceps - 13 serii
triceps - 12 serii
przedramie - 6 serii
nie liczę rozgrzewkowych
Bez sensu. Poczytaj troche o podstawach -.-
5x 115kg dzisiaj HYHY