d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev161626364653626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Feb 22 2010 12:31am
Odpalilem dzisiaj 1250 mega caps mono od olimpa, przyjalem dawkowanie:
DT: 4 z rana ( jak smietana ), 4 po treningu
DNT: 4 z rana

Bedzie dobrze? czy cos pozmieniac ( II cykl, pierwszy mialem 3/3 i 3/3, w nt tez bralem w porze treningu )

This post was edited by markov on Feb 22 2010 12:31am
Member
Posts: 18,775
Joined: Aug 31 2009
Gold: 450.50
Feb 22 2010 12:57am
pewnie ze pomoze
Member
Posts: 16,568
Joined: Sep 25 2005
Gold: 5,527.00
Feb 22 2010 01:14am
Quote (markov @ Feb 22 2010 08:31am)
Odpalilem dzisiaj 1250 mega caps mono od olimpa, przyjalem dawkowanie:
DT: 4 z rana ( jak smietana ), 4 po treningu
DNT: 4 z rana

Bedzie dobrze? czy cos pozmieniac ( II cykl, pierwszy mialem 3/3 i 3/3, w nt tez bralem w porze treningu )


bedzie dobrze :)
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 22 2010 01:46pm
dziś 4,5 h na siłce
klatka - 23 serie
biceps - 13 serii
triceps - 12 serii
przedramie - 6 serii

nie liczę rozgrzewkowych
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Feb 22 2010 01:48pm
Quote (Furious92 @ 22 Feb 2010 20:46)
dziś 4,5 h na siłce
klatka - 23 serie
biceps - 13 serii
triceps - 12 serii
przedramie - 6 serii

nie liczę rozgrzewkowych


Nie przesadzasz?
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Feb 22 2010 01:51pm
Quote (Furious92 @ 22 Feb 2010 20:46)
dziś 4,5 h na siłce
klatka - 23 serie
biceps - 13 serii
triceps - 12 serii
przedramie - 6 serii

nie liczę rozgrzewkowych


Nie przesadzasz ? :O

A co do tematu to np na klatę jak robię np. rozpiętki to robić ciężarem np. 1 seria - 10, 2 seria - 11, 3 seria - 12,5 czy zawsze takim samym ? - To był tylko przykład :blush:
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Feb 22 2010 01:52pm
Quote (Furious92 @ Feb 22 2010 07:46pm)
dziś 4,5 h na siłce
klatka - 23 serie
biceps - 13 serii
triceps - 12 serii
przedramie - 6 serii

nie liczę rozgrzewkowych


chyba cie pojebalo
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Feb 22 2010 02:00pm
Quote (Furious92 @ Feb 22 2010 09:46pm)
dziś 4,5 h na siłce
klatka - 23 serie
biceps - 13 serii
triceps - 12 serii
przedramie - 6 serii

nie liczę rozgrzewkowych


Nie przesadzasz?
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Feb 22 2010 02:05pm
Quote (Furious92 @ Feb 22 2010 07:46pm)
dziś 4,5 h na siłce
klatka - 23 serie
biceps - 13 serii
triceps - 12 serii
przedramie - 6 serii

nie liczę rozgrzewkowych


dziwne podejscie do sprawy, ale powodzenia zycze
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 22 2010 02:11pm
Quote (Furious92 @ Feb 22 2010 07:46pm)
dziś 4,5 h na siłce
klatka - 23 serie
biceps - 13 serii
triceps - 12 serii
przedramie - 6 serii

nie liczę rozgrzewkowych


popierdolilo Cie;DD

Quote (sYa_TPS @ Feb 22 2010 07:51pm)
Nie przesadzasz ? :O

A co do tematu to np na klatę jak robię np. rozpiętki to robić ciężarem np. 1 seria - 10, 2 seria - 11, 3 seria - 12,5 czy zawsze takim samym ? - To był tylko przykład  :blush:



jak najbardziej, to progresja jest ;d

This post was edited by skwarek on Feb 22 2010 02:12pm
Go Back To Polska Topic List
Prev161626364653626Next
Add Reply New Topic New Poll