d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev160616263643626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 355
Joined: Aug 16 2009
Gold: 7.00
Warn: 90%
Feb 20 2010 04:42pm
Czy wzrost 180cm i waga 75kg to dobre "proporcje" do zwiększania masy?
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Feb 21 2010 10:18am
Quote (tarja @ 20 Feb 2010 23:42)
Czy wzrost 180cm i waga 75kg to dobre "proporcje" do zwiększania masy?


IMO każda proporcja to dobra proporcja :D

@temat: co tak cicho koksiki ? :(
Member
Posts: 6,762
Joined: Apr 14 2007
Gold: 0.05
Warn: 10%
Feb 21 2010 11:03am
Quote (tarja @ Feb 20 2010 10:42pm)
Czy wzrost 180cm i waga 75kg to dobre "proporcje" do zwiększania masy?


wszystko na ten temat
Member
Posts: 9,699
Joined: Jul 1 2008
Gold: 34.05
Feb 21 2010 11:18am
przy treningu godzine dziennie, na silowni, ile "na oko" zajmie przy wadze 90kg i wzroscie 185 dojebanie do 100kg ale nie tylko mase ale zeby wygladac ( zeby masa i rzeźba szly rownomiernie)
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 21 2010 11:32am
Quote (Hr_collector @ Feb 21 2010 07:18pm)
przy treningu godzine dziennie, na silowni, ile "na oko" zajmie przy wadze 90kg i wzroscie 185 dojebanie do 100kg ale nie tylko mase ale zeby wygladac ( zeby masa i rzeźba szly rownomiernie)


a jak dosypie 2 łyżeczki cukru na 500ml herbaty to będzie niesłodka, średnio niesłodka, słodka, trochę słodka, mocniej słodka, bardzo słodka?

zadałeś pytanie tego typu <_<
Member
Posts: 8,859
Joined: Sep 20 2006
Gold: 1,992.34
Feb 21 2010 11:49am
Quote (Furious92 @ 21 Feb 2010 19:32)
a jak dosypie 2 łyżeczki cukru na 500ml herbaty to będzie niesłodka, średnio niesłodka, słodka, trochę słodka, mocniej słodka, bardzo słodka?

zadałeś pytanie tego typu <_<


średnio niesłodka
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 21 2010 04:10pm
Quote (Sukcez @ Feb 21 2010 05:49pm)
średnio niesłodka


pierdolisz, bedize nieslodka w ogole
Member
Posts: 7,858
Joined: Mar 15 2007
Gold: 0.26
Feb 21 2010 05:01pm
Quote (sYa_TPS @ Feb 20 2010 03:28pm)
Też jem z kurczakiem, ale np kurczak + ryż z cynamonem :D

Ale z czym jeszcze można jeść ?


puszka tunczyka w sosie wlasnym, puszka kukurydzy/groszku zielonego/fasoli czerwonej, do tego torebka ryzu ugotowanego, majonez, pieprz i sol do smaku

sproboj
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 21 2010 06:04pm
Quote (ElusiveS @ Feb 21 2010 11:01pm)
puszka tunczyka w sosie wlasnym, puszka kukurydzy/groszku zielonego/fasoli czerwonej, do tego torebka ryzu ugotowanego, majonez, pieprz i sol do smaku

sproboj


popraw szybko

Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Feb 21 2010 07:26pm
"puszka kukurydzy/groszku zielonego/fasoli czerwonej"
Tego też sporo osób odradza, szczególnie na redukcji.

This post was edited by zuz9 on Feb 21 2010 07:26pm
Go Back To Polska Topic List
Prev160616263643626Next
Add Reply New Topic New Poll