☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev
1
59
60
61
62
63
3626
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 625944
Replies: 36256
Track Topic
Reactivek
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold
:
95.66
#601
Feb 20 2010 07:16am
Quote (Sukcez @ Feb 20 2010 02:12pm)
To se wyobraź że kawałek dalej leżała druga
której nie chciało mi sie przenosić
Mam słabą wyobraźnię.
sYa_TPS
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold
:
0.00
#602
Feb 20 2010 07:26am
Myślę, że to temat jak najbardziej odpowiedni. Z czym jecie ryż chłopaki ? Ja z cynamonem lub z jabłkiem
Sukcez
Member
Posts: 8,859
Joined: Sep 20 2006
Gold
:
1,992.34
#603
Feb 20 2010 07:26am
Quote (sYa_TPS @ 20 Feb 2010 15:26)
Myślę, że to temat jak najbardziej odpowiedni. Z czym jecie ryż chłopaki ? Ja z cynamonem lub z jabłkiem
Z kurczakiem
Quote (Reactivek @ 20 Feb 2010 15:16)
Mam słabą wyobraźnię.
A TERAZ?
sYa_TPS
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold
:
0.00
#604
Feb 20 2010 07:28am
Quote (Sukcez @ 20 Feb 2010 14:26)
Z kurczakiem
http://i46.tinypic.com/2mfeo0m.jpghttp://i46.tinypic.com/2mfeo0m.jpg
A TERAZ?
Też jem z kurczakiem, ale np kurczak + ryż z cynamonem
Ale z czym jeszcze można jeść ?
Shapiro
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold
:
0.00
#605
Feb 20 2010 07:30am
Quote (Kaminari @ Feb 20 2010 12:03am)
ja mam 80 kilo i dziś na seryjkę poszło 40 kilo.
trochę wstyd bo typ na ławeczce obok brał na serię 120 no ale ja dziś pierwszy raz klatę na siłce robiłem.
czyli patrząc na mnie waga nie ma znaczenia ; D
Mow ze robisz rzezbe i niech spierdalaja
zonta
Member
Posts: 6,762
Joined: Apr 14 2007
Gold
:
0.05
Warn: 10%
#606
Feb 20 2010 09:24am
mam pewien problem , problem ten polega na tym że jak np podciągam się na drążku to bardzo dużo przy podciąganiu pracuje przeponą, wiem że na drążku nie powinno się ćwiczyć mieśni brzucha, a jak się podnosze to mniej wiecej 80 % pracuje górą a 20 % pomagam sobie mieśniami brzucha, prubóje nie pracować mieśniami brzucha ale jest to ciężkie... żeby wyizolować tylko górną partię mieśni zakładam sobie zwykły passek żeby mi trzymał i nie pozwalał pracować brzuchowi. Podobnie mam np przy pompkach... czy ktoś ma może podobny problem albo coś mi poradzi pzdr
bustersss
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold
:
1,234.00
#607
Feb 20 2010 12:08pm
Quote (Furious92 @ 20 Feb 2010 00:59)
to samo możesz powiedzieć o osobach ważących 60-65 kg i wyciskających 140?
ja pierdole, jestes debilem czy udajesz? a co powiesz o osobach wazacych 150kg i wyciskajacych 300kg?
Shichirobei
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold
:
5.10
#608
Feb 20 2010 12:12pm
Quote (bustersss @ Feb 20 2010 08:08pm)
ja pierdole, jestes debilem czy udajesz? a co powiesz o osobach wazacych 150kg i wyciskajacych 300kg?
to w takim razie nie wiem o co ci chodzi, sry.
vVanted
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold
:
216.00
#609
Feb 20 2010 12:43pm
WSZEM I W KURWA OBEC OGLASZAM KURWA ZE KURWA CLOUCIK DZIALA W CHUJ.
skwarek
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold
:
600.00
#610
Feb 20 2010 01:52pm
a mi smutno, bo lece storm+mono tera a pzrez robote nie moge cwiczyc normalnie :< 1, albo przy farcie 2 treningi tygodniowo :<
zestaw dyskotekowy sobie zrobie : <
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
59
60
61
62
63
3626
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact