d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev159606162633626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Feb 20 2010 07:16am
Quote (Sukcez @ Feb 20 2010 02:12pm)
To se wyobraź że kawałek dalej leżała druga :( której nie chciało mi sie przenosić


Mam słabą wyobraźnię.
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Feb 20 2010 07:26am
Myślę, że to temat jak najbardziej odpowiedni. Z czym jecie ryż chłopaki ? Ja z cynamonem lub z jabłkiem :Drool:
Member
Posts: 8,859
Joined: Sep 20 2006
Gold: 1,992.34
Feb 20 2010 07:26am
Quote (sYa_TPS @ 20 Feb 2010 15:26)
Myślę, że to temat jak najbardziej odpowiedni. Z czym jecie ryż chłopaki ? Ja z cynamonem lub z jabłkiem :Drool:


Z kurczakiem :D

Quote (Reactivek @ 20 Feb 2010 15:16)
Mam słabą wyobraźnię.




A TERAZ? :D
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Feb 20 2010 07:28am
Quote (Sukcez @ 20 Feb 2010 14:26)
Z kurczakiem :D



http://i46.tinypic.com/2mfeo0m.jpghttp://i46.tinypic.com/2mfeo0m.jpg

A TERAZ? :D


Też jem z kurczakiem, ale np kurczak + ryż z cynamonem :D

Ale z czym jeszcze można jeść ?
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2010 07:30am
Quote (Kaminari @ Feb 20 2010 12:03am)
ja mam 80 kilo i dziś na seryjkę poszło 40 kilo.
trochę wstyd bo typ na ławeczce obok brał na serię 120 no ale ja dziś pierwszy raz klatę na siłce robiłem.
czyli patrząc na mnie waga nie ma znaczenia ; D


Mow ze robisz rzezbe i niech spierdalaja :lol:
Member
Posts: 6,762
Joined: Apr 14 2007
Gold: 0.05
Warn: 10%
Feb 20 2010 09:24am
mam pewien problem , problem ten polega na tym że jak np podciągam się na drążku to bardzo dużo przy podciąganiu pracuje przeponą, wiem że na drążku nie powinno się ćwiczyć mieśni brzucha, a jak się podnosze to mniej wiecej 80 % pracuje górą a 20 % pomagam sobie mieśniami brzucha, prubóje nie pracować mieśniami brzucha ale jest to ciężkie... żeby wyizolować tylko górną partię mieśni zakładam sobie zwykły passek żeby mi trzymał i nie pozwalał pracować brzuchowi. Podobnie mam np przy pompkach... czy ktoś ma może podobny problem albo coś mi poradzi pzdr
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Feb 20 2010 12:08pm
Quote (Furious92 @ 20 Feb 2010 00:59)
to samo możesz powiedzieć o osobach ważących 60-65 kg i wyciskających 140?


ja pierdole, jestes debilem czy udajesz? a co powiesz o osobach wazacych 150kg i wyciskajacych 300kg?
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 20 2010 12:12pm
Quote (bustersss @ Feb 20 2010 08:08pm)
ja pierdole, jestes debilem czy udajesz? a co powiesz o osobach wazacych 150kg i wyciskajacych 300kg?


to w takim razie nie wiem o co ci chodzi, sry.
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Feb 20 2010 12:43pm
WSZEM I W KURWA OBEC OGLASZAM KURWA ZE KURWA CLOUCIK DZIALA W CHUJ.
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 20 2010 01:52pm
a mi smutno, bo lece storm+mono tera a pzrez robote nie moge cwiczyc normalnie :< 1, albo przy farcie 2 treningi tygodniowo :<
zestaw dyskotekowy sobie zrobie : <
Go Back To Polska Topic List
Prev159606162633626Next
Add Reply New Topic New Poll