d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev158596061623626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,446
Joined: Jan 15 2008
Gold: 6,235.50
Feb 19 2010 07:20am
Quote (Reactivek @ Feb 19 2010 02:29pm)
Jak na razie mam duże efekty na sucho, więc nie potrzebuje -.-
Aż strach pomyśleć co by było po jakimś stacku ;D


Do czasu, na zastój na pewno zrobisz cykl .
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Feb 19 2010 10:07am
Quote (Immanencja @ Feb 19 2010 02:20pm)
Do czasu, na zastój na pewno zrobisz cykl .


No to na pewno ;)
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Feb 19 2010 04:55pm
Quote (Furious92 @ 19 Feb 2010 13:52)
wiesz dobrze że siła =/= masa :<

a jak już to w niewielkim stopniu


co ty pierdolisz. sila=masa w bardzo duzym stopniu
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 19 2010 04:59pm
Quote (bustersss @ Feb 20 2010 12:55am)
co ty pierdolisz. sila=masa w bardzo duzym stopniu


to samo możesz powiedzieć o osobach ważących 60-65 kg i wyciskających 140?
Member
Posts: 294
Joined: May 7 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Feb 19 2010 05:03pm
Quote (Furious92 @ Feb 20 2010 12:59am)
to samo możesz powiedzieć o osobach ważących 60-65 kg i wyciskających 140?


ja mam 80 kilo i dziś na seryjkę poszło 40 kilo.
trochę wstyd bo typ na ławeczce obok brał na serię 120 no ale ja dziś pierwszy raz klatę na siłce robiłem.
czyli patrząc na mnie waga nie ma znaczenia ; D
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 19 2010 05:07pm
Quote (Kaminari @ Feb 20 2010 01:03am)
ja mam 80 kilo i dziś na seryjkę poszło 40 kilo.
trochę wstyd bo typ na ławeczce obok brał na serię 120 no ale ja dziś pierwszy raz klatę na siłce robiłem.
czyli patrząc na mnie waga nie ma znaczenia ; D


mówimy tu o doświadczonych

życzę dalszych sukcesów i wytrwałości :)
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Feb 19 2010 05:09pm
Quote (Kaminari @ 20 Feb 2010 01:03)
ja mam 80 kilo i dziś na seryjkę poszło 40 kilo.
trochę wstyd bo typ na ławeczce obok brał na serię 120 no ale ja dziś pierwszy raz klatę na siłce robiłem.
czyli patrząc na mnie waga nie ma znaczenia ; D


o_O lol ; DD
Member
Posts: 8,859
Joined: Sep 20 2006
Gold: 1,992.34
Feb 20 2010 06:11am
Pragne sie pochwalic że dzis na dwa razy na płaskiej wycisnałem te oto słodko wyglądajace hantle.


40kg :)
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Feb 20 2010 06:41am
Quote (Sukcez @ Feb 20 2010 01:11pm)
Pragne sie pochwalic że dzis na dwa razy na płaskiej wycisnałem te oto słodko wyglądajace hantle.
http://i46.tinypic.com/2mfeo0m.jpg

40kg :)


To jest jedna hantla :(
Member
Posts: 8,859
Joined: Sep 20 2006
Gold: 1,992.34
Feb 20 2010 07:12am
Quote (Reactivek @ 20 Feb 2010 14:41)
To jest jedna hantla :(


To se wyobraź że kawałek dalej leżała druga :( której nie chciało mi sie przenosić
Go Back To Polska Topic List
Prev158596061623626Next
Add Reply New Topic New Poll