d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev157585960613626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 18 2010 04:23pm
Quote (zuz9 @ Feb 19 2010 12:21am)
On z morda pazdziocha nawet z krata nie porucha. :D


wymyśl coś nowego, z paździochem old już :D

Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Feb 18 2010 06:08pm
Wszyscy jesteście fajni, a ja nigdy nawet kreatyny nie ruszyłem :(
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 18 2010 06:39pm
Quote (Reactivek @ Feb 19 2010 12:08am)
Wszyscy jesteście fajni, a ja nigdy nawet kreatyny nie ruszyłem :(


to rusz, nie warto czekac nie wiadomo ile :dd
Member
Posts: 4,745
Joined: Nov 23 2009
Gold: 0.00
Feb 19 2010 01:25am
Jakie ćwiczenia na plecy?
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Feb 19 2010 02:18am
sisio imbecylu, organizm sie musi przyzwyczaic do takiej diety. Trzeba powoli zamieniac wegle tluszczami i zawsze jedz ich troche. 30g ryzu do obiadu nie zaszkodzi czy 1-2kromki pieczywa na siadanie -.-


6x 110kg na plaskiej w pon przy wadze 82kg EHHEHEEHE jest pieknie!
Member
Posts: 11,843
Joined: Jun 12 2009
Gold: 0.56
Warn: 100%
Feb 19 2010 03:37am
po pierwsze zwiększ masę :)
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 19 2010 04:26am
Quote (Ray_Allen @ Feb 19 2010 07:25am)
Jakie ćwiczenia na plecy?


podciaganie na drazku szerokim nachwytem - podstawa
do tego masz wioslowanie sztanga, hantlem, sciaganie linki wyciagu do karku albo klatki, marty ciag, przyciaganie linki wyciagu dolnego do klatki hm
i pewnie jeszcze pare innych :d

http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp

This post was edited by skwarek on Feb 19 2010 04:27am
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 19 2010 05:52am
Quote (bustersss @ Feb 19 2010 10:18am)
sisio imbecylu, organizm sie musi przyzwyczaic do takiej diety. Trzeba powoli zamieniac wegle tluszczami i zawsze jedz ich troche. 30g ryzu do obiadu nie zaszkodzi czy 1-2kromki pieczywa na siadanie -.-


6x 110kg na plaskiej w pon przy wadze 82kg EHHEHEEHE jest pieknie!


wiesz dobrze że siła =/= masa :<

a jak już to w niewielkim stopniu
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Feb 19 2010 06:29am
Quote (skwarek @ Feb 19 2010 01:39am)
to rusz, nie warto czekac nie wiadomo ile :dd


Jak na razie mam duże efekty na sucho, więc nie potrzebuje -.-
Aż strach pomyśleć co by było po jakimś stacku ;D

This post was edited by Reactivek on Feb 19 2010 06:29am
Member
Posts: 294
Joined: May 7 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Feb 19 2010 06:31am
Quote (Reactivek @ Feb 19 2010 02:29pm)
Jak na razie mam duże efekty na sucho, więc nie potrzebuje -.-
Aż strach pomyśleć co by było po jakimś stacku ;D


zapewne byłbyś pudzianem.

żeby nie było offtop.
zapisałem się na siłke, 5 razy już byłem.
Go Back To Polska Topic List
Prev157585960613626Next
Add Reply New Topic New Poll