Quote (skwarek @ Feb 19 2010 12:11am)
a zebym ja pamietal, do furiousa i tak mi bylo i nadal jest w chuj daleeeeeeko ;d
on pewnie poczuł/poczuje się dumny jak to przeczyta ^^
Quote (Furious92 @ Feb 19 2010 12:11am)
pochwaliłem cię zuzowi że jesz 10 dużych kebabów w 15 minut

This post was edited by Bodziuu on Feb 18 2010 04:13pm