d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev155565758593626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Feb 18 2010 11:45am
Quote (Furious92 @ Feb 18 2010 07:44pm)
to jedz normalnie ?


zeby mi sie oponka powiekszala?
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 18 2010 11:57am
Quote (Sisio @ 18 Feb 2010 18:45)
zeby mi sie oponka powiekszala?


heh jedz normalnie ale cwiczenia aerobowe jakies albo bieganie, wiecej cwiczen na brzuch :P

no chyba ze widzisz o wiele lepsze efekty, to spij wiecej xD

This post was edited by zaki on Feb 18 2010 11:57am
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Feb 18 2010 11:59am
Quote (zaki @ Feb 18 2010 07:57pm)
heh jedz normalnie ale cwiczenia aerobowe jakies albo bieganie, wiecej cwiczen na brzuch :P

no chyba ze widzisz o wiele lepsze efekty, to spij wiecej xD


i tak klade sie o 20, a zawsze kladlem sie o 23
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 18 2010 12:16pm
to dowal troche ww albo daj gdzies na sfd/kfd/itp. diete swoja do oceny bo moze w niej cos nie tak jest
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 18 2010 02:11pm
Panowie, jest sens zakładania pasa neoprenowego na wyjścia w celu intensywnej jazdy na snowboardzie? :santa:
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Feb 18 2010 02:54pm
Quote (Leothyr @ Feb 18 2010 08:11pm)
Panowie, jest sens zakładania pasa neoprenowego na wyjścia w celu intensywnej jazdy na snowboardzie? :santa:


lepeij se maske zaloz
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 18 2010 04:02pm
Quote (Leothyr @ Feb 18 2010 08:11pm)
Panowie, jest sens zakładania pasa neoprenowego na wyjścia w celu intensywnej jazdy na snowboardzie? :santa:


chuja warte to jest, czyli bez sensu
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2010 04:03pm
Quote (Sisio @ Feb 18 2010 07:45pm)
zeby mi sie oponka powiekszala?


jeśli nie będziesz się opychał to nie urośnie :) ja schudłęm 20 kg na chwile obecną warzę 97kg :)

biore się snów za siebie tak aby mi mięśnie brzucha zrobiły się widoczne spod warstwy tłuszczu który mam jeszcze :(
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Feb 18 2010 04:03pm
Quote (skwarek @ 18 Feb 2010 23:02)
chuja warte to jest, czyli bez sensu


Podawaj mi wymiary i osiagi siłowe ze szytu formy.

:D
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2010 04:05pm
Quote (zuz9 @ Feb 19 2010 12:03am)
Podawaj mi wymiary i osiagi siłowe ze szytu formy.

:D


a Twoje? :P

btw ja nie wiem nawet ile w bicu teraz mam... ide zmierzyć
Go Back To Polska Topic List
Prev155565758593626Next
Add Reply New Topic New Poll