Quote (vVanted @ 17 Feb 2010 23:10)
Wiedziec imo tak, ale nie stosowac na poziomie hobbistycznym.
nie lubie takiego myslenia

dla mnie jesli ktos chce miec efekty to powinien robic wszystko zeby je osiagnac

a diete uwazam za podstawe
najgorsze jest to ze ludzie nie majacy diety badz majacyzla diete narzekaja na to ze nic im nie idzie

Quote (zuz9 @ 17 Feb 2010 23:16)
Czyli na ogoł lepiej al dente? Rozgotowany co najwyżej po treningu?
po treningu rozgotowany bialy ryz

normalnie jako posilek brazowy ryz i nie rozgotowany

zeby obnizyc indeks pod sam koniec gotowania mozna dodac niewielka ilosc oliwy z oliwek
This post was edited by yaggi on Feb 18 2010 03:59am