d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev153545556573626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,858
Joined: Mar 15 2007
Gold: 0.26
Feb 17 2010 03:35pm
Quote (vVanted @ Feb 17 2010 11:22pm)
Ale nie jestesmy na takim poziomie zeby to duzo zmienialo.
Koxy po 50 w lapach moga sobie takie cos rozkminiac a nie kolesie z 35-40.


hmm ale jak ktos chce miec dobre nawyki to takie rzeczy powinien porostu wiedzieć ;-)
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Feb 17 2010 04:10pm
Quote (ElusiveS @ Feb 17 2010 09:35pm)
hmm ale jak ktos chce miec dobre nawyki to takie rzeczy powinien porostu wiedzieć ;-)


Wiedziec imo tak, ale nie stosowac na poziomie hobbistycznym.
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Feb 17 2010 04:16pm
Quote (ElusiveS @ 17 Feb 2010 22:35)
hmm ale jak ktos chce miec dobre nawyki to takie rzeczy powinien porostu wiedzieć ;-)


Czyli na ogoł lepiej al dente? Rozgotowany co najwyżej po treningu?
Member
Posts: 35
Joined: Mar 9 2009
Gold: 0.00
Feb 18 2010 03:47am
Dzisiaj 170kg biorę.
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 18 2010 03:47am
Quote (Metandienon @ Feb 18 2010 11:47am)
Dzisiaj 170kg biorę.


nick mówi sam za siebie ;D
Member
Posts: 5,527
Joined: Apr 20 2004
Gold: 0.00
Feb 18 2010 03:58am
Quote (vVanted @ 17 Feb 2010 23:10)
Wiedziec imo tak, ale nie stosowac na poziomie hobbistycznym.


nie lubie takiego myslenia :P dla mnie jesli ktos chce miec efekty to powinien robic wszystko zeby je osiagnac :) a diete uwazam za podstawe :)
najgorsze jest to ze ludzie nie majacy diety badz majacyzla diete narzekaja na to ze nic im nie idzie :P

Quote (zuz9 @ 17 Feb 2010 23:16)
Czyli na ogoł lepiej al dente? Rozgotowany co najwyżej po treningu?


po treningu rozgotowany bialy ryz :)
normalnie jako posilek brazowy ryz i nie rozgotowany :) zeby obnizyc indeks pod sam koniec gotowania mozna dodac niewielka ilosc oliwy z oliwek :)

This post was edited by yaggi on Feb 18 2010 03:59am
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Feb 18 2010 04:23am
Quote (yaggi @ Feb 18 2010 09:58am)
nie lubie takiego myslenia :P dla mnie jesli ktos chce miec efekty to powinien robic wszystko zeby je osiagnac :) a diete uwazam za podstawe :)
najgorsze jest to ze ludzie nie majacy diety badz majacyzla diete narzekaja na to ze nic im nie idzie :P



po treningu rozgotowany bialy ryz :)
normalnie jako posilek brazowy ryz i nie rozgotowany :) zeby obnizyc indeks pod sam koniec gotowania mozna dodac niewielka ilosc oliwy z oliwek :)


Ale moim zdaniem takie rzeczy powinno sie robic tylko wtedy jak sie ma dopieta diete na ostatni guzik, a mogie sie zalozyc, ze w wiekszosci przypadkow tak nie jest.
Taki troche przerost formy nad trescia.
Member
Posts: 5,527
Joined: Apr 20 2004
Gold: 0.00
Feb 18 2010 04:32am
Quote (vVanted @ 18 Feb 2010 11:23)
Ale moim zdaniem takie rzeczy powinno sie robic tylko wtedy jak sie ma dopieta diete na ostatni guzik, a mogie sie zalozyc, ze w wiekszosci przypadkow tak nie jest.
Taki troche przerost formy nad trescia.


dla mnie nim wiecej rzeczy jest na + tym lepiej :)
a indeks glikemiczny to jedna z bardziej podstawowych rzeczy przy diecie :)

e/ ide zrobic trening :)
pierwszy trening na suplach " podtrzymujących " :P



This post was edited by yaggi on Feb 18 2010 04:33am
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Feb 18 2010 04:35am
elo elo co tam koksy?
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 18 2010 04:51am
Quote (yaggi @ Feb 18 2010 12:32pm)
dla mnie nim wiecej rzeczy jest na + tym lepiej :)
a indeks glikemiczny to jedna z bardziej podstawowych rzeczy przy diecie :)

e/ ide zrobic trening :)
pierwszy trening na suplach " podtrzymujących " :P


hm, pochwal się co takiego podtrzymujesz :D
Go Back To Polska Topic List
Prev153545556573626Next
Add Reply New Topic New Poll