Quote (zaki @ 17 Feb 2010 13:05)
no to wez mi cos podpowiedz

na sobie testowales czy jak ?
Mi dużo lepiej wchodzi masa na fbw, zlozonymi cwiczeniami pobudzasz duże partie miesni i dostajesz zajebistego kopa anabolicznego.
Mniejsze partie zawsze troche w dupe dostana przy robieniu wiekszych, np bic pracuje przy podciaganiu wąskim podchwytem itp.
bic to w sumie malutka partia na której mi średnio zależy, ważne żeby było proporcjonalnie.
To jest kwestia indywidualna, co kto woli
This post was edited by michalk on Feb 17 2010 06:12am