d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev152535455563626Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 17 2010 06:05am
Quote (michalk @ 17 Feb 2010 12:57)
poczytaj troche o fbw, plox.


no to wez mi cos podpowiedz :)

na sobie testowales czy jak ?
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold: 15,321.00
Feb 17 2010 06:09am
Quote (zaki @ 17 Feb 2010 13:05)
no to wez mi cos podpowiedz :)

na sobie testowales czy jak ?
Mi dużo lepiej wchodzi masa na fbw, zlozonymi cwiczeniami pobudzasz duże partie miesni i dostajesz zajebistego kopa anabolicznego.
Mniejsze partie zawsze troche w dupe dostana przy robieniu wiekszych, np bic pracuje przy podciaganiu wąskim podchwytem itp.
bic to w sumie malutka partia na której mi średnio zależy, ważne żeby było proporcjonalnie.
To jest kwestia indywidualna, co kto woli

This post was edited by michalk on Feb 17 2010 06:12am
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Feb 17 2010 06:54am
Quote (Reactivek @ 17 Feb 2010 12:54)
Dawno mnie nie było k, co tam u was?
Ja dziś plecy z tricem <3


Drugi tydzen cyklu i... chory jestem! Antybiotyki mam do niedzieli, od poniedzialku wroce na silke.
Member
Posts: 6,762
Joined: Apr 14 2007
Gold: 0.05
Warn: 10%
Feb 17 2010 08:43am
mam pytanie co moge szamać po ćwiczeniach zamiast bananów?
Member
Posts: 5,527
Joined: Apr 20 2004
Gold: 0.00
Feb 17 2010 08:55am
Quote (zonta @ 17 Feb 2010 15:43)
mam pytanie co moge szamać po ćwiczeniach zamiast bananów?


lekko rozgotowany ryz :)
Member
Posts: 6,762
Joined: Apr 14 2007
Gold: 0.05
Warn: 10%
Feb 17 2010 08:58am
Quote (yaggi @ Feb 17 2010 02:55pm)
lekko rozgotowany ryz :)


ryż albo kasze szmam jakąś godzinke po treningu, chodzi mi o takie typowe uzupełnienie węglowodanów zaraz po treningu wiem że banany są dobre ale nie mam bananów na stanie i nie wiem czym to zastąpić ?
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Feb 17 2010 08:59am
Quote (zonta @ 17 Feb 2010 15:58)
ryż albo kasze szmam jakąś godzinke po treningu, chodzi mi o takie typowe uzupełnienie węglowodanów zaraz po treningu wiem że banany są dobre ale nie mam bananów na stanie i nie wiem czym to zastąpić ?


Płaty ryżowe czy jakoś tak to się nazywało, albo pij glukoze.

edit:
Już wiem, wafle ryżowe.


I moje pytanie, czy to jak ugotujemy ryż/kasze ma jakaś róznice? Lubie zjeść niedogotowany ryż, taki lekko twardy. Ma to jakieś znaczenie?

This post was edited by zuz9 on Feb 17 2010 09:04am
Member
Posts: 6,762
Joined: Apr 14 2007
Gold: 0.05
Warn: 10%
Feb 17 2010 09:09am
Quote (zuz9 @ Feb 17 2010 02:59pm)
Płaty ryżowe czy jakoś tak to się nazywało, albo pij glukoze.

edit:
Już wiem, wafle ryżowe.


I moje pytanie, czy to jak ugotujemy ryż/kasze ma jakaś róznice? Lubie zjeść niedogotowany ryż, taki lekko twardy. Ma to jakieś znaczenie?


dzieki m8 ;] ja tam bym chciał umieć ugotawać ryż z mlekiem na tak miekko jak np w jogurcie berliso albo jakoś tak zajebista sprawa,ale nie mam pojecia czy jest jakaś roznica ;/

ide poćwiczyć trzeba sie wziasc za siebie ;]
Member
Posts: 7,858
Joined: Mar 15 2007
Gold: 0.26
Feb 17 2010 03:01pm
Quote (zuz9 @ Feb 17 2010 04:59pm)
Płaty ryżowe czy jakoś tak to się nazywało, albo pij glukoze.

edit:
Już wiem, wafle ryżowe.


I moje pytanie, czy to jak ugotujemy ryż/kasze ma jakaś róznice? Lubie zjeść niedogotowany ryż, taki lekko twardy. Ma to jakieś znaczenie?


zmienia się indeks glikemiczny
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Feb 17 2010 03:22pm
Quote (ElusiveS @ Feb 17 2010 09:01pm)
zmienia się indeks glikemiczny


Ale nie jestesmy na takim poziomie zeby to duzo zmienialo.
Koxy po 50 w lapach moga sobie takie cos rozkminiac a nie kolesie z 35-40.
Go Back To Polska Topic List
Prev152535455563626Next
Add Reply New Topic New Poll