d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev151525354553626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,766
Joined: Feb 1 2006
Gold: 92.45
Feb 17 2010 04:34am
Quote (Furious92 @ 17 Feb 2010 12:26)
k, mój filmik jak wyciskam 140, nie każdy widział albo coś ;D

http://www.youtube.com/watch?v=8dlX5pd3EuE


Ile brałeś jak zaczynałeś ćwiczyć? ;d
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 17 2010 04:36am
Quote (Focuz @ Feb 17 2010 12:34pm)
Ile brałeś jak zaczynałeś ćwiczyć? ;d


z 70-80
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold: 15,321.00
Feb 17 2010 05:32am
Dark, wywal maszyny, wrzuć wolne ciężary



co byscie zmienili w moim fbw na mase ?
A:
klasyczny martwy ciąg 3s
Wyciskanie hantli na skosie 3s
Wiosło w opadzie (wąski chwyt) 3s
Military press 3s
Podciaganie na drązku wąskim podchwytem 3s
Uginanie nóg na maszynie leżąc 3s
Pompki na poręczach(triceps) 2s
Wznosy na łydki 2s
brzuch (w zwisie)

B:
Przysiad ze sztangą 3s
Wyciskanie sztangi płasko 3s
Wiosło szerokim nachwytem 3s
wyciskanie hantli na barki 3s
Rozpietki 3s
Podciąganie szerokim nachwytem 3s
Uginanie ramion ze sztangą (bic) 2s
brzuch (tak na boki :s)
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 17 2010 05:40am
Quote (michalk @ 17 Feb 2010 12:32)
Dark, wywal maszyny, wrzuć wolne ciężary



co byscie zmienili w moim fbw na mase ?
A:
klasyczny martwy ciąg 3s
Wyciskanie hantli na skosie 3s
Wiosło w opadzie (wąski chwyt) 3s
Military press 3s
Podciaganie na drązku wąskim podchwytem 3s
Uginanie nóg na maszynie leżąc 3s
Pompki na poręczach(triceps) 2s
Wznosy na łydki 2s
brzuch (w zwisie)

B:
Przysiad ze sztangą 3s
Wyciskanie sztangi płasko 3s
Wiosło szerokim nachwytem 3s
wyciskanie hantli na barki 3s
Rozpietki 3s
Podciąganie szerokim nachwytem 3s
Uginanie ramion ze sztangą (bic) 2s
brzuch (tak na boki :s)


cos mi sie zdaje ze malo tego :P

nie lepiej rozlozyc

klata bic

plecy tric

barki nogi brzuch ?
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold: 15,321.00
Feb 17 2010 05:44am
Quote (zaki @ 17 Feb 2010 12:40)
cos mi sie zdaje ze malo tego :P

nie lepiej rozlozyc

klata bic

plecy tric

barki nogi brzuch ?


weole fbw niż splita
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 17 2010 05:46am
Quote (michalk @ 17 Feb 2010 12:44)
weole fbw niż splita


a czemu ??

co efekty masz lepsze ? XD
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold: 15,321.00
Feb 17 2010 05:47am
Quote (zaki @ 17 Feb 2010 12:46)
a czemu ??

co efekty masz lepsze ? XD

tak. a trening kolo 1,5h zajmuje bez opierdalania wiec żeby coś dodać musiałbym coś wyjebać
splita za pare miesiecy zrobie dopiero

This post was edited by michalk on Feb 17 2010 05:50am
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 17 2010 05:50am
Quote (michalk @ 17 Feb 2010 12:47)
tak. a trening kolo 1,5h zajmuje bez opierdalania wiec żeby coś dodać musiałbym coś wyjebać


efekty ze w sensie co ?? :D

przeciez z tego co widze to ty masz tylko jedno cwiczenie na biceps ^_^
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Feb 17 2010 05:54am
Dawno mnie nie było k, co tam u was?
Ja dziś plecy z tricem <3
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold: 15,321.00
Feb 17 2010 05:57am
Quote (zaki @ 17 Feb 2010 12:50)
efekty ze w sensie co ?? :D

przeciez z tego co widze to ty masz tylko jedno cwiczenie na biceps ^_^
poczytaj troche o fbw, plox.

This post was edited by michalk on Feb 17 2010 05:57am
Go Back To Polska Topic List
Prev151525354553626Next
Add Reply New Topic New Poll