Quote (Scyzoryk @ Feb 16 2010 06:14pm)
Ej a jak biorę 65kg na nogi przy wadze 60kg i wieku 16 lat to dobrze czy słabo??

slabo, o ile mowisz o suwnicy to bardzo slabo ;D
Quote (lyzeff @ Feb 16 2010 06:17pm)
mam pytanie, jakie polecicie mi ćwiczenia (do robienia w domu), aby ukształtować sobie klatę i mięśnie brzucha?

pompki w roznych kombinacjach, rozne szerokosci rozstawu dloni, nogi wyzej na jakims taborecie czy cos i takie tam podobne
This post was edited by skwarek on Feb 16 2010 12:18pm