☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev
1
49
50
51
52
53
3626
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 625873
Replies: 36256
Track Topic
vVanted
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold
:
216.00
#501
Feb 16 2010 11:40am
Quote (Leothyr @ Feb 16 2010 05:08pm)
Właśnie wróciłem z siłki, zestaw plażowy/dyskotekowy zrobiony (bic + klata)
A jak robie klata + tric to tez sie zaliczam jako plazowiec ?
sYa_TPS
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold
:
0.00
#502
Feb 16 2010 11:46am
Quote (vVanted @ 16 Feb 2010 18:40)
A jak robie klata + tric to tez sie zaliczam jako plazowiec ?
Mam pytanie
Klatę powinno się robić z tricem ? Bo np wyciskanie na płaskiej wąskim uchwytem to jest i na klatę i na trica ?
skwarek
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold
:
600.00
#503
Feb 16 2010 12:02pm
Quote (sYa_TPS @ Feb 16 2010 05:46pm)
Mam pytanie
Klatę powinno się robić z tricem ? Bo np wyciskanie na płaskiej wąskim uchwytem to jest i na klatę i na trica ?
przy waskim bardziej tric pracuje
a czy robic z tricem to zalezy jak co komu wchodzi ;d
Bodziuu
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold
:
0.00
#504
Feb 16 2010 12:05pm
Quote (sYa_TPS @ Feb 16 2010 07:46pm)
Mam pytanie
Klatę powinno się robić z tricem ? Bo np wyciskanie na płaskiej wąskim uchwytem to jest i na klatę i na trica ?
ja ćwicze bic z klatą, a tric z plecami i jestem zadowlony
Shichirobei
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold
:
5.10
#505
Feb 16 2010 12:10pm
4 h na siłce dziś
nogi, plecy, triceps, biceps
Bodziuu
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold
:
0.00
#506
Feb 16 2010 12:14pm
Quote (Furious92 @ Feb 16 2010 08:10pm)
4 h na siłce dziś
nogi, plecy, triceps, biceps
mój max to 2h 30 min, takiego konkretniego zapierdalania
Leothyr
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#507
Feb 16 2010 12:14pm
Quote (Furious92 @ Feb 16 2010 07:10pm)
4 h na siłce dziś
nogi, plecy, triceps, biceps
Wrócił kafar
Scyzoryk
Banned
Posts: 4,498
Joined: Jan 1 2009
Gold
:
0.11
Warn: 90%
#508
Feb 16 2010 12:14pm
Ej a jak biorę 65kg na nogi przy wadze 60kg i wieku 16 lat to dobrze czy słabo??
vVanted
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold
:
216.00
#509
Feb 16 2010 12:15pm
Quote (Scyzoryk @ Feb 16 2010 06:14pm)
Ej a jak biorę 65kg na nogi przy wadze 60kg i wieku 16 lat to dobrze czy słabo??
slabo, przysiad czy suwnica?
Scyzoryk
Banned
Posts: 4,498
Joined: Jan 1 2009
Gold
:
0.11
Warn: 90%
#510
Feb 16 2010 12:16pm
Quote (vVanted @ 16 Feb 2010 19:15)
slabo, przysiad czy suwnica?
nie bardzo kumam o co chodzi xD
na atlasie
ogólnie nic nie ćwicze dopiero zaczynam...
This post was edited by Scyzoryk on Feb 16 2010 12:16pm
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
49
50
51
52
53
3626
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact