d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev149505152533626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Feb 16 2010 11:40am
Quote (Leothyr @ Feb 16 2010 05:08pm)
Właśnie wróciłem z siłki, zestaw plażowy/dyskotekowy zrobiony (bic + klata) :santa:


A jak robie klata + tric to tez sie zaliczam jako plazowiec ? :cry:
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Feb 16 2010 11:46am
Quote (vVanted @ 16 Feb 2010 18:40)
A jak robie klata + tric to tez sie zaliczam jako plazowiec ? :cry:


Mam pytanie :O

Klatę powinno się robić z tricem ? Bo np wyciskanie na płaskiej wąskim uchwytem to jest i na klatę i na trica ?
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 16 2010 12:02pm
Quote (sYa_TPS @ Feb 16 2010 05:46pm)
Mam pytanie :O

Klatę powinno się robić z tricem ? Bo np wyciskanie na płaskiej wąskim uchwytem to jest i na klatę i na trica ?


przy waskim bardziej tric pracuje
a czy robic z tricem to zalezy jak co komu wchodzi ;d
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Feb 16 2010 12:05pm
Quote (sYa_TPS @ Feb 16 2010 07:46pm)
Mam pytanie :O

Klatę powinno się robić z tricem ? Bo np wyciskanie na płaskiej wąskim uchwytem to jest i na klatę i na trica ?


ja ćwicze bic z klatą, a tric z plecami i jestem zadowlony
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 16 2010 12:10pm
4 h na siłce dziś

nogi, plecy, triceps, biceps :)

Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Feb 16 2010 12:14pm
Quote (Furious92 @ Feb 16 2010 08:10pm)
4 h na siłce dziś

nogi, plecy, triceps, biceps :)


mój max to 2h 30 min, takiego konkretniego zapierdalania :P
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 16 2010 12:14pm
Quote (Furious92 @ Feb 16 2010 07:10pm)
4 h na siłce dziś

nogi, plecy, triceps, biceps :)


Wrócił kafar :hail:
Banned
Posts: 4,498
Joined: Jan 1 2009
Gold: 0.11
Warn: 90%
Feb 16 2010 12:14pm
Ej a jak biorę 65kg na nogi przy wadze 60kg i wieku 16 lat to dobrze czy słabo?? ;)
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Feb 16 2010 12:15pm
Quote (Scyzoryk @ Feb 16 2010 06:14pm)
Ej a jak biorę 65kg na nogi przy wadze 60kg i wieku 16 lat to dobrze czy słabo?? ;)


slabo, przysiad czy suwnica?
Banned
Posts: 4,498
Joined: Jan 1 2009
Gold: 0.11
Warn: 90%
Feb 16 2010 12:16pm
Quote (vVanted @ 16 Feb 2010 19:15)
slabo, przysiad czy suwnica?


nie bardzo kumam o co chodzi xD

na atlasie ;) ogólnie nic nie ćwicze dopiero zaczynam...

This post was edited by Scyzoryk on Feb 16 2010 12:16pm
Go Back To Polska Topic List
Prev149505152533626Next
Add Reply New Topic New Poll