d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev147484950513626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 15 2010 04:56pm
Quote (skwarek @ Feb 16 2010 12:49am)
ja od kwietnia jakos, mam zamiar gdzies w 2msc z 8-10kg zrzucic:D


nie dasz rady

za kiepski jesteś w postanowieniach ;D

co innego ja ;]
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 15 2010 04:58pm
Quote (Furious92 @ Feb 15 2010 10:56pm)
nie dasz rady

za kiepski jesteś w postanowieniach ;D

co innego ja ;]


chuja zrobisz jak Ci nie wysle poczta potiona;D
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 15 2010 05:05pm
Quote (skwarek @ Feb 16 2010 12:58am)
chuja zrobisz jak Ci nie wysle poczta potiona;D


żartowałem przecież :D
Member
Posts: 5,527
Joined: Apr 20 2004
Gold: 0.00
Feb 16 2010 12:38am
tak tylko sobie powiem ze nie radze o niektorych rzeczach pisac w necie bo moze sie skonczyc jak z czescia ekipy z mojego forum... ( kto wie o co chodzi ten wie :P )

This post was edited by yaggi on Feb 16 2010 12:39am
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Feb 16 2010 05:04am
ja pierdole jak trenować to tylko na czysto a nie za pomocą jakiegoś syfu
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 16 2010 05:07am
Rogal zgodził się na otwarcie tematu, ale jak będzie spam to zamknie i już nie otworzy. ma być czysto!

--

dziś muszę zrobić 4 partie mięśniowe :) najpierw zrobię 2, strzelę gainera i kolejne 2, bo nie dam rady inaczej
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Feb 16 2010 05:07am
Quote (Furious92 @ 16 Feb 2010 13:07)
Rogal zgodził się na otwarcie tematu, ale jak będzie spam to zamknie i już nie otworzy. ma być czysto!

--

dziś muszę zrobić 4 partie mięśniowe :) najpierw zrobię 2, strzelę gainera i kolejne 2, bo nie dam rady inaczej


no nie mów ^_^
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Feb 16 2010 06:20am
Quote (skwarek @ Feb 15 2010 10:49pm)
ja od kwietnia jakos, mam zamiar gdzies w 2msc z 8-10kg zrzucic:D


żebyś sie nie zesrał po drodze

Zacznij od dzisiaj
Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Feb 16 2010 06:31am
Takie pytanko. Wiem, że jak się ćwiczy nie powinno się pić kawy, tylko jak bardzo ta kawa działa negatywnie?
Czy bezwzględnie nie można jej pić, czy jednak jej działanie nie jest aż na tyle złe?
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 16 2010 06:31am
Quote (TeoMaster @ Feb 16 2010 02:20pm)
żebyś sie nie zesrał po drodze

Zacznij od dzisiaj


jak nie wiesz o co chodzi to się nie udzielaj

ja przez ten czas spalę 12kg

Quote (baroza @ Feb 16 2010 02:31pm)
Takie pytanko. Wiem, że jak się ćwiczy nie powinno się pić kawy, tylko jak bardzo ta kawa działa negatywnie?
Czy bezwzględnie nie można jej pić, czy jednak jej działanie nie jest aż na tyle złe?


jeżeli bierzesz kreatynę to zaszkodzi w jej wchłanianiu.




This post was edited by Furious92 on Feb 16 2010 06:32am
Go Back To Polska Topic List
Prev147484950513626Next
Add Reply New Topic New Poll