Quote (TeoMaster @ Feb 16 2010 02:20pm)
żebyś sie nie zesrał po drodze
Zacznij od dzisiaj
jak nie wiesz o co chodzi to się nie udzielaj
ja przez ten czas spalę 12kg
Quote (baroza @ Feb 16 2010 02:31pm)
Takie pytanko. Wiem, że jak się ćwiczy nie powinno się pić kawy, tylko jak bardzo ta kawa działa negatywnie?
Czy bezwzględnie nie można jej pić, czy jednak jej działanie nie jest aż na tyle złe?
jeżeli bierzesz kreatynę to zaszkodzi w jej wchłanianiu.
This post was edited by Furious92 on Feb 16 2010 06:32am