d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev146474849503626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Feb 15 2010 04:36pm
Quote (skwarek @ Feb 15 2010 10:35pm)
od razu biegac naczczo


Pewnie i tak wymieknie po 1 tygodniu.
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 15 2010 04:39pm
Quote (vVanted @ Feb 15 2010 10:36pm)
Pewnie i tak wymieknie po 1 tygodniu.


nie jest wcale tak ciezko, gorzej ze wstaniem ;p
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 15 2010 04:40pm
Quote (vVanted @ Feb 16 2010 12:36am)
Pewnie i tak wymieknie po 1 tygodniu.


Bieganie najlepsze po siłce bezpośrednio bo wystarczy nawet 25 minut :) [ no niby podobnie jak na czczo ale komu się chce...? ] ;D
Banned
Posts: 461
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Feb 15 2010 04:40pm
Quote (skwarek @ Feb 16 2010 12:35am)
od razu biegac naczczo


pm nua jak chcesz biegac
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 15 2010 04:42pm
Quote (paua @ Feb 15 2010 10:40pm)
pm nua jak chcesz biegac


nie chce atm, snieg jest ;d
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Feb 15 2010 04:44pm
Quote (vVanted @ 16 Feb 2010 00:34)
PIJO*

Na twoim miejscu porobil bym brzuszki przez jakies 2 tyg. dzien w dzien a pozniej zapodal a6w + bieganie naczczo.
Efekt murowany.


Biegac to mam zamiar od marca, wiesz jakie zaspy sO :<
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Feb 15 2010 04:45pm
Quote (Furious92 @ Feb 15 2010 10:40pm)
Bieganie najlepsze po siłce bezpośrednio bo wystarczy nawet 25 minut :) [ no niby podobnie jak na czczo ale komu się chce...? ] ;D



Bodyline pisal, ze bieganie po treningu nie ma sensu.
NIE WIEM TYLKO POWTARZAM.
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 15 2010 04:46pm
Quote ([GuMiS&#93; @ Feb 16 2010 12:44am)
Biegac to mam zamiar od marca, wiesz jakie zaspy sO :<


Zapisz się na siłkę z bieżnią :) Rowerek też jest ok, ja zarzucam rowerek bo za ciężki jestem, szkoda mi stawów + na dodatek astma ;/

Quote (vVanted @ Feb 16 2010 12:45am)
Bodyline pisal, ze bieganie po treningu nie ma sensu.
NIE WIEM TYLKO POWTARZAM.


to że na niego nie działa to inna sprawa

inni chwalą to więc..? ;D

nie wiem :(

This post was edited by Furious92 on Feb 15 2010 04:46pm
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 15 2010 04:46pm
Ja zaczynam redukcję 14 maja :<
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 15 2010 04:49pm
Quote (Leothyr @ Feb 15 2010 10:46pm)
Ja zaczynam redukcję 14 maja :<


ja od kwietnia jakos, mam zamiar gdzies w 2msc z 8-10kg zrzucic:D
Go Back To Polska Topic List
Prev146474849503626Next
Add Reply New Topic New Poll