Quote ([GuMiS] @ Feb 16 2010 12:44am)
Biegac to mam zamiar od marca, wiesz jakie zaspy sO :<
Zapisz się na siłkę z bieżnią

Rowerek też jest ok, ja zarzucam rowerek bo za ciężki jestem, szkoda mi stawów + na dodatek astma ;/
Quote (vVanted @ Feb 16 2010 12:45am)
Bodyline pisal, ze bieganie po treningu nie ma sensu.
NIE WIEM TYLKO POWTARZAM.
to że na niego nie działa to inna sprawa
inni chwalą to więc..? ;D
nie wiem
This post was edited by Furious92 on Feb 15 2010 04:46pm