Quote ([GuMiS] @ Feb 16 2010 12:25am)
Czesc buraki :<
Potrzebuje pomocy cuz pilem sporo piwa i wyjebalo mi juz fajnO oponke.
Czym to spalic? abs II? Mam to w pdfie ale nie chce mi sie tego czytac ;d
Ma ktos moze link do, na ktorym jest zademonstrowane cwiczenie?
Sadze, ze a6w na poczatek chyba bedzie zbyt forsujace, nie lepiej zrobic sobie male przedbiegi i pobrzuszkowac przez ~miesiac, a potem sie za to wziac?
Licze na jakies linki i porady :<
PIszcie na pm, sorry for polish :<
Lol, obgadujo mnie ;-/
o ruchaniu mowili wiec do ksiendza trzeba isc