d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev144454647483626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Feb 15 2010 04:11pm
Quote (zuz9 @ Feb 15 2010 10:05pm)
To już nie jego wina, czytałem kiedyś cały jego temat na sfd i byłem pełen podziwu... nie wiem jak Wy.



Każdy ma inne zdanie, ale ciekawe ile osób dało by rade po takim czymś wrócić na siłke i starać się żyć normalnie.


Zuz nie mysl, ze sie z niego smieje bo po przeczytaniu calego tematu myslalem o tym przez dobre kilka miesiecy.
Koles jest niesamowity w kazdym tego slowa znaczeniu, jestem pelen podziwu jak mozna sie pozbierac po takim czyms, nie jeden by sie poddal.
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Feb 15 2010 04:12pm
Quote (skwarek @ Feb 15 2010 10:06pm)
tez czytalem i wg mnei sam sobie na to zasluzyl. byla juz chyba dyskusja o nim na jsp ;d


Watpie zeby zrobil cokolwiek zeby zasluzyc sobie na cos takiego.
Zazdrosne skurwysyny go dojechaly.
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 15 2010 04:14pm
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 15 2010 11:47pm)
furius moj idolu ukladasz diety ?


not

cóż nie mam o tym pojęcia, jem to co dla mnie wartościowe i po czym rosnę, nie wiem czy mi to szkodzi czy nie, ale jeszcze dobrze się czuję ;) wolę innym nie zaszkodzić
Banned
Posts: 461
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Feb 15 2010 04:16pm
Quote (zaki @ Feb 15 2010 10:35pm)
ruchanie :D


pm gumis
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 15 2010 04:21pm
Quote (vVanted @ Feb 15 2010 10:12pm)
Watpie zeby zrobil cokolwiek zeby zasluzyc sobie na cos takiego.
Zazdrosne skurwysyny go dojechaly.


a jak na moje za bardzo sie wozil to go dojechali
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 15 2010 04:22pm
Quote (skwarek @ Feb 16 2010 12:21am)
a jak na moje za bardzo sie wozil to go dojechali


o czym gadacie?? bo nie czaję ;D
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Feb 15 2010 04:24pm
Quote (skwarek @ Feb 15 2010 10:21pm)
a jak na moje za bardzo sie wozil to go dojechali


Tepe skurwysyny, i chuja im to dalo?
w 10?

Quote (Furious92 @ Feb 15 2010 10:22pm)
o czym gadacie?? bo nie czaję ;D



O blingu z sfd.

This post was edited by vVanted on Feb 15 2010 04:24pm
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Feb 15 2010 04:25pm
Czesc buraki :<
Potrzebuje pomocy cuz pilem sporo piwa i wyjebalo mi juz fajnO oponke.
Czym to spalic? abs II? Mam to w pdfie ale nie chce mi sie tego czytac ;d
Ma ktos moze link do, na ktorym jest zademonstrowane cwiczenie?
Sadze, ze a6w na poczatek chyba bedzie zbyt forsujace, nie lepiej zrobic sobie male przedbiegi i pobrzuszkowac przez ~miesiac, a potem sie za to wziac?
Licze na jakies linki i porady :<
PIszcie na pm, sorry for polish :<

Quote (paua @ 16 Feb 2010 00:16)
pm gumis


Lol, obgadujo mnie ;-/

This post was edited by [GuMiS] on Feb 15 2010 04:25pm
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 15 2010 04:25pm
Quote (Furious92 @ 15 Feb 2010 23:14)
not

cóż nie mam o tym pojęcia, jem to co dla mnie wartościowe i po czym rosnę, nie wiem czy mi to szkodzi  czy nie, ale jeszcze dobrze się czuję ;) wolę innym nie zaszkodzić


Ale masz w ogole rozpisana w jakis sposb diete ? 6 posilkow, regularnie, etc ... ?
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 15 2010 04:26pm
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 16 2010 12:25am)
Ale masz w ogole rozpisana w jakis sposb diete ? 6 posilkow, regularnie, etc ... ?


no dla siebie mam ofc

5 posiłków, 2 razy między posiłkami odżywka : gainer, białko
Go Back To Polska Topic List
Prev144454647483626Next
Add Reply New Topic New Poll