Quote (skwarek @ 15 Feb 2010 23:03)
szczegolniem z tym alienem z przodu ;d
To już nie jego wina, czytałem kiedyś cały jego temat na sfd i byłem pełen podziwu... nie wiem jak Wy.
Quote (skwarek @ 15 Feb 2010 23:06)
tez czytalem i wg mnei sam sobie na to zasluzyl. byla juz chyba dyskusja o nim na jsp ;d
Każdy ma inne zdanie, ale ciekawe ile osób dało by rade po takim czymś wrócić na siłke i starać się żyć normalnie.
This post was edited by zuz9 on Feb 15 2010 04:08pm