Quote (ElusiveS @ Feb 15 2010 08:36pm)
ja mam dylemat, otóż mam silownie w bloku w piwnicy, z racji takiej ze zarabiam wlasne pieniadze najprawdopodobniej zapiszę sie na silownie z prawdziwego zdarzenia, no i pytanie czy jest sens? wiadomo wiecej sprzetu, maszyny, wyciagi, i wolne ciezary, a na silowni w bloku nie mam nawet stojakow do przysiadów i nie mam jak dobrze zrobic barkow...
sam sobie odpowiedziales na to pytanie; )