Quote (Furious92 @ 15 Feb 2010 14:09)
4 kg carbo
dałeś ciała ziomuś
ile tego mono masz?
kupilem 4 kg, zeby nie latac od sklepu co miesiac.. pewno mi to starczy na kilka miesiecy, pijam 0.5l po treningu.
mono 360 tabsow, zastanawiam sie jak dawkowac.. 3 z ranca 3 po treningu , czy cos innego.
Dostalem probki gainera, wypic sobie po treningu ( jak tak to na silce odrazu czy poczekac az dojde do domu ) czy zostawic do szkoly

?
Quote (Leothyr @ 15 Feb 2010 14:21)
<5>
I żarłem takie same witaminki
podobno kosmicznie zolty mocz jest od nich
This post was edited by markov on Feb 15 2010 07:21am