d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev140414243443626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Feb 15 2010 07:08am


przyszla paczuszka, jakies 2 napoje i troche gainera gratis przyslal :thumbsup:
Dzis bic klatka, za tydzien startuje z tym najprawdopodobniej.
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 15 2010 07:09am
Quote (markov @ Feb 15 2010 03:08pm)
http://i48.tinypic.com/qstbb4.jpg

przyszla paczuszka, jakies 2 napoje i troche gainera gratis przyslal :thumbsup:
Dzis bic klatka, za tydzien startuje z tym najprawdopodobniej.


4 kg carbo
dałeś ciała ziomuś

ile tego mono masz?
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Feb 15 2010 07:10am
Quote (markov @ Feb 15 2010 03:08pm)
http://i48.tinypic.com/qstbb4.jpg

przyszla paczuszka, jakies 2 napoje i troche gainera gratis przyslal :thumbsup:
Dzis bic klatka, za tydzien startuje z tym najprawdopodobniej.


<5>,mam takie samo mono :D Jeszcze mi koło 200 tabs zostało :)
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Feb 15 2010 07:19am
Quote (Furious92 @ 15 Feb 2010 14:09)
4 kg carbo
dałeś ciała ziomuś

ile tego mono masz?


kupilem 4 kg, zeby nie latac od sklepu co miesiac.. pewno mi to starczy na kilka miesiecy, pijam 0.5l po treningu.
mono 360 tabsow, zastanawiam sie jak dawkowac.. 3 z ranca 3 po treningu , czy cos innego.

Dostalem probki gainera, wypic sobie po treningu ( jak tak to na silce odrazu czy poczekac az dojde do domu ) czy zostawic do szkoly :P ?

Quote (Leothyr @ 15 Feb 2010 14:21)
<5>
I żarłem takie same witaminki


podobno kosmicznie zolty mocz jest od nich ^_^

This post was edited by markov on Feb 15 2010 07:21am
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 15 2010 07:21am
Quote (markov @ Feb 15 2010 02:19pm)
kupilem 4 kg, zeby nie latac od sklepu co miesiac.. pewno mi to starczy na kilka miesiecy, pijam 0.5l po treningu.


<5>
I żarłem takie same witaminki
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Feb 15 2010 07:21am
Quote (markov @ Feb 15 2010 03:19pm)
kupilem 4 kg, zeby nie latac od sklepu co miesiac.. pewno mi to starczy na kilka miesiecy, pijam 0.5l po treningu.
mono 360 tabsow, zastanawiam sie jak dawkowac.. 3 z ranca 3 po treningu , czy cos innego.

Dostalem probki gainera, wypic sobie po treningu, czy zostawic do budy :P ?


Te mono mają 1250 mg w capsie,dawkuj 4 rano 4 po treningu.
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 15 2010 07:21am
Quote (markov @ Feb 15 2010 03:19pm)
kupilem 4 kg, zeby nie latac od sklepu co miesiac.. pewno mi to starczy na kilka miesiecy, pijam 0.5l po treningu.
mono 360 tabsow, zastanawiam sie jak dawkowac.. 3 z ranca 3 po treningu , czy cos innego.

Dostalem probki gainera, wypic sobie po treningu, czy zostawic do budy :P ?


0,5 l wody bierzesz czy już rozrobiona substancja to 500ml? bo na 1 porcję się bierze 100ml...
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Feb 15 2010 07:24am
Quote (Furious92 @ 15 Feb 2010 14:21)
0,5 l wody bierzesz czy już rozrobiona substancja to 500ml? bo na 1 porcję się bierze 100ml...


2 miarki carbo na 500ml ( miarke dostalem do puszki 1.5kg bodajze )
Co ja mam, ze szklanka tego carbo chodzic ;) ? 2 miareczki do bidonu i po prysznicu jak znalazl, to tylko woda, z carbo czy nie i tak bym ja wypil.

/Spadam na silke, pozniej odpisze jak cos.

This post was edited by markov on Feb 15 2010 07:35am
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 15 2010 07:38am
Quote (markov @ Feb 15 2010 03:24pm)
2 miarki carbo na 500ml ( miarke dostalem do puszki 1.5kg bodajze )
Co ja mam, ze szklanka tego carbo chodzic ;) ? 2 miareczki do bidonu i po prysznicu jak znalazl, to tylko woda, z carbo czy nie i tak bym ja wypil.

/Spadam na silke, pozniej odpisze jak cos.


no ja brałem 3 miarki na 100ml ^__^

90 jednostek miarki olimp = 3 miarki
Member
Posts: 5,527
Joined: Apr 20 2004
Gold: 0.00
Feb 15 2010 08:25am
Quote (Furious92 @ 15 Feb 2010 14:38)
no ja brałem 3 miarki na 100ml ^__^

90 jednostek miarki olimp = 3 miarki


powinno sie brac okreslona ilosc gram a nie miarki :P

okolo 0,8 grama na kg masy ciala :)
np 64 gramy przy masie 80 kg :)
Go Back To Polska Topic List
Prev140414243443626Next
Add Reply New Topic New Poll