d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev139404142433626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 13 2010 05:58pm
Ja właśnie wpakowałem w siebie całą puszkę tuńczyka i serek wiejski
Męczyłem się z tym dosłownie pół godziny, dopchany jestem do granic możliwości :santa:
Jutro barki + biceps :santa:
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 13 2010 06:45pm
Quote (Leothyr @ Feb 13 2010 11:58pm)
Ja właśnie wpakowałem w siebie całą puszkę tuńczyka i serek wiejski
Męczyłem się z tym dosłownie pół godziny, dopchany jestem do granic możliwości :santa:
Jutro barki + biceps :santa:


ja nie daje rady zrobic bicepsu po barkach, nakurwiaja mnie barki za bardzo :X
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 13 2010 06:51pm
Quote (zaki @ 10 Feb 2010 15:53)
ale to sa cwiczenia aerobowe, kondycyjne a nie silowe wiec raczej jedynie sie wyrzezbisz a jezeli nie ma czego rzezbic to sam wiesz co jest :D


troszke tluszczu mam :D
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 14 2010 02:46am
Quote (Patryk1991 @ 14 Feb 2010 01:51)
troszke tluszczu mam :D


to jedynie go spalisz i bedzie chudsza warstwa tkanki tluszczowej i bedzie widac miesnie, ale beda slabe :D
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 14 2010 08:35am
ten tussipect to yaggi o tym wspominał to słyszałem że nie warto. jakieś inne metody załatwienia efedryny?

a i czy jest warto kofeinę zakupić do spalania?
Banned
Posts: 21,428
Joined: Oct 3 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 14 2010 08:42am
Quote (Furious92 @ Feb 14 2010 02:35pm)
ten tussipect to yaggi o tym wspominał to słyszałem że nie warto. jakieś inne metody załatwienia efedryny?

a i czy jest warto kofeinę zakupić do spalania?


Y
w sieci jak dobrze poszukasz znajdziesz 100tab 200mg za 20-30zł

taniej niż kawa przeliczając na kofeinę ;p
a efcie to na legal raczej bardzo ciężko dostać teraz
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 14 2010 08:42am
Quote (eczek @ Feb 14 2010 04:42pm)
Y
w sieci jak dobrze poszukasz znajdziesz 100tab 200mg za 20-30zł

taniej niż kawa przeliczając na kofeinę ;p
a efcie to na legal raczej bardzo ciężko dostać teraz


hm, ale kofeinę to można kupić w sklepie z odżywkami ;D
Banned
Posts: 21,428
Joined: Oct 3 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 14 2010 08:44am
Quote (Furious92 @ Feb 14 2010 02:42pm)
hm, ale kofeinę to można kupić w sklepie z odżywkami ;D


ale mniej niż 200mg w tab
i drożej niż 30zł
bym nie dał za 100kaps/tabs
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Feb 14 2010 08:48am
Quote (eczek @ Feb 14 2010 04:44pm)
ale mniej niż 200mg w tab
i drożej niż 30zł
bym nie dał za 100kaps/tabs


http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/1140854113

może być?
Member
Posts: 19,753
Joined: Apr 15 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 15 2010 06:38am
co sadzicie o nanovapor ??
Go Back To Polska Topic List
Prev139404142433626Next
Add Reply New Topic New Poll