d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev136373839403626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2010 07:49am
Quote (Sukcez @ Feb 12 2010 01:48pm)
To ja sie pochwale że dziś na płaskiej na 6 razy wycisnalem hantelkami każdy 35kg  :banana:


takimi sie tutaj bareczki dobija B)
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Feb 12 2010 07:51am
Lepiej ćwiczyć powiedzmy 3 dni w tygodniu, pozniej 4 przerwy lub 4 dni cwiczen i 3 przerwy, czy co drugi dzien lub cos w tym stylu?
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Feb 12 2010 07:54am
Obiadzik dobry sobie zrobilem. Kurak i warzywka, ftw!
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2010 07:55am
Quote (Peu @ Feb 12 2010 01:51pm)
Lepiej ćwiczyć powiedzmy 3 dni w tygodniu, pozniej 4 przerwy lub 4 dni cwiczen i 3 przerwy, czy co drugi dzien lub cos w tym stylu?


Zalezy od szybkosci Twojego metabolizmu i tego co chcesz osiagnac.
sprecyzuj troszke cuz nie ma sensu referowac wszystkiego ;)
Member
Posts: 8,859
Joined: Sep 20 2006
Gold: 1,992.34
Feb 12 2010 08:07am
Quote (saszas @ 12 Feb 2010 15:49)
takimi sie tutaj bareczki dobija B)


B) zwlaszcza bedąc ekto i majac 18nastke :P
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2010 08:08am
Quote (Sukcez @ Feb 12 2010 02:07pm)
B) zwlaszcza bedąc ekto i majac 18nastke :P


same here, ale 2 latka wiecej bedzie w niedziele :cry:
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 12 2010 08:22am
Nie no musze chyba zakupic kreatyne i inne smieci do cyklu bo inaczej to nie przestane chlac :/
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Feb 12 2010 08:23am
Quote (Sisio @ 12 Feb 2010 15:54)
Obiadzik dobry sobie zrobilem. Kurak i warzywka, ftw!


Smacznego, ja jadlem rybkę + ryż + warzywka <3
Member
Posts: 17,649
Joined: Mar 27 2007
Gold: 1,900.00
Feb 12 2010 11:20am
puche tunczyka lepiej po treningu czy przed snem?

i czy po treningu wogle sens jesc?

Quote (skwarek @ Feb 12 2010 07:23pm)
proste ze po treningu musisz cos zjesc, tylko nie wiem czy tuna bedzie dobra;d

ale przed snem jest okej jak najbardziej, ofc w sosie wlasnym jak jest


no to ofc ze po treningu musze zjesc ale jak wracam to powiedzmy obiad mam za godzine dopiero to wrzucam tunczyka i czekam na obiad, i czy to jest ok

This post was edited by matysKING on Feb 12 2010 11:24am
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Feb 12 2010 11:23am
Quote (matysKING @ Feb 12 2010 05:20pm)
puche tunczyka lepiej po treningu czy przed snem?

i czy po treningu wogle sens jesc?


proste ze po treningu musisz cos zjesc, tylko nie wiem czy tuna bedzie dobra;d

ale przed snem jest okej jak najbardziej, ofc w sosie wlasnym jak jest
Go Back To Polska Topic List
Prev136373839403626Next
Add Reply New Topic New Poll