Quote (DzonyPe @ 28 Jan 2017 15:05)
te fast lifty dla crossfiterow wiec chyba zaczne wchodzic na skrzynie xD
Mial ktos stad obuwie tego INOV'a? troche kosztuje wiec mam nadzieje ze sie nie rozleca za pol roku. Chcialem romaleosy zamowic ale nie ma w Polsce tego koloru ktory mi sie podoba wiec pierdole.
Ja. Zmieniłem na Adipower.
W Fastliftach nie ma takiego trzymania i sztywności przy siadach.
Do jakiegoś skakania na skrzynie itp. jeden kij czy masz FL czy Adidasy.
Oba mają twardą, podbitą podeszwe, więc oba nie nadają się do żadnych wygłupów.
Inaczej: nie widzę zalet FL nad Adidasami, a przysiady robi mi się 2x lepiej w Adidasach. FL to u mnie był troche niewypał.