d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1357235733574357535763626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Jan 21 2017 04:54pm
Quote (zYwi3c @ 21 Jan 2017 16:55)
http://i.imgur.com/z95iAO8h.jpg

Bez napinki, dziś z rana na czczo, zaraz spadam na trening nóg <3
Przód bym ruchal natomiast tył. :wacko:

Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Jan 23 2017 06:27am
Panowie Koksy, co polecicie na przeorany przelyk (refluks) ? Jest cos dobrego, dostepnego bez recepty? Kiedys pare lat bralem omeprazol, potem w sumie mi przeszlo i bylo ok nawet bez lekow, ale teraz znowu chujnia
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jan 23 2017 06:39am
Quote (Rushe @ 23 Jan 2017 13:27)
Panowie Koksy, co polecicie na przeorany przelyk (refluks) ? Jest cos dobrego, dostepnego bez recepty? Kiedys pare lat bralem omeprazol, potem w sumie mi przeszlo i bylo ok nawet bez lekow, ale teraz znowu chujnia


odstaw DT
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jan 23 2017 06:44am
Quote (Rushe @ 23 Jan 2017 13:27)
Panowie Koksy, co polecicie na przeorany przelyk (refluks) ? Jest cos dobrego, dostepnego bez recepty? Kiedys pare lat bralem omeprazol, potem w sumie mi przeszlo i bylo ok nawet bez lekow, ale teraz znowu chujnia


Refluks to nie tylko przeorany przelyk, ale i tez zoladek. A raczej nadkwasota zoladka ( o ile dobrze pamietam? ). A przyczyn moze byc w chuj, tak samo jak sposobow leczenia.
Najlepiej udac sie do ogarnietego lekarza. Masz sam refluks, czy bole zoladka tez? Wzdecia do tego wystepuja, czy nie? Alergie pokarmowe? Kolonoskopia robiona kiedykolwiek i czy cos wykazala? Jelita dobrze pracuja? Refluks wystepuje po kazdym jedzeniu, czy jakims specyficznym? Czy wystepuje do tgo zgaga? Watroba i trzustka ok?

Tyle pytan, ile odpowiedzi i mozliwosci jak leczyc. Moze sie skonczyc na chorobie Leśniewskiego-Crohna, czy przelyku Barretta, a moze to bys cos latwego, co uda sie wyleczyc zmiana diety, debutirem, odpowiednimi probiotykami, Ostropestem, enzymymami i jakims czyms na watrobe, liv 52, czy juz grubo heparegenem albo skonczy sie tylko na nawadnianiu z sola himalajska...

Wiec podsumuwujac: Dobry lekarz, ktory zleci odpowiednie badania i sprawdzi stany zapalne.

E; jezeli tylko refluks zoladkowa przelykowy ( juz zdiagnozowany ), to wal po prostu mikture Józefa Słoneckiego ( http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura ) a do tego ocet jablkowy przed posiłkami, kiszonki, probiotyki , zupe mocy, colostrum.

This post was edited by zYwi3c on Jan 23 2017 06:51am
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Jan 23 2017 06:55am
Quote (zYwi3c @ Jan 23 2017 12:44pm)
Refluks to nie tylko przeorany przelyk, ale i tez zoladek. A raczej nadkwasota zoladka ( o ile dobrze pamietam? ). A przyczyn moze byc w chuj, tak samo jak sposobow leczenia.
Najlepiej udac sie do ogarnietego lekarza. Masz sam refluks, czy bole zoladka tez? Wzdecia do tego wystepuja, czy nie? Alergie pokarmowe? Kolonoskopia robiona kiedykolwiek i czy cos wykazala? Jelita dobrze pracuja? Refluks wystepuje po kazdym jedzeniu, czy jakims specyficznym? Czy wystepuje do tgo zgaga? Watroba i trzustka ok?

Tyle pytan, ile odpowiedzi i mozliwosci jak leczyc. Moze sie skonczyc na chorobie Leśniewskiego-Crohna, czy przelyku Barretta, a moze to bys cos latwego, co uda sie wyleczyc zmiana diety, debutirem, odpowiednimi probiotykami, Ostropestem, enzymymami i jakims czyms na watrobe, liv 52, czy juz grubo heparegenem albo skonczy sie tylko na nawadnianiu z sola himalajska...

Wiec podsumuwujac: Dobry lekarz, ktory zleci odpowiednie badania i sprawdzi stany zapalne.

E; jezeli tylko refluks zoladkowa przelykowy ( juz zdiagnozowany ), to wal po prostu mikture Józefa Słoneckiego ( http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura ) a do tego ocet jablkowy przed posiłkami, kiszonki, probiotyki , zupe mocy, colostrum.


Bole zoladka nie, wzdecia tak .. alergii raczej nie mam, kiedys celiakie mialem, ale potem zarlem normalnie i bylo spoko. Mialem od tamtego czasu robiana gastroskopie z biopsja wycinka dwunastnicy i wszystko spoko bylo. Watroba/trzustka ok.. zgagi raczej takiej zwyklej nie mam, czasem jedynie odbija mi sie juz takim mega kwasem, ktory podchodzi az do jamy ustnej. Najwiekszym u mnie problemem z tym zwiazanym zawsze byl taki wymuszony wrecz kaszel + ucisk w gornej czesci klatki piersiowej (z plucami etc wszystko spoko)..
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jan 23 2017 06:59am
Quote (Rushe @ 23 Jan 2017 13:55)
Bole zoladka nie, wzdecia tak .. alergii raczej nie mam, kiedys celiakie mialem, ale potem zarlem normalnie i bylo spoko. Mialem od tamtego czasu robiana gastroskopie z biopsja wycinka dwunastnicy i wszystko spoko bylo. Watroba/trzustka ok.. zgagi raczej takiej zwyklej nie mam, czasem jedynie odbija mi sie juz takim mega kwasem, ktory podchodzi az do jamy ustnej. Najwiekszym u mnie problemem z tym zwiazanym zawsze byl taki wymuszony wrecz kaszel + ucisk w gornej czesci klatki piersiowej (z plucami etc wszystko spoko)..


To jak nie chcesz isc do lekarza, mozesz sprobowac octu jablkowego przed posilkiem ( do kupienia w rossmanie np ), dodac do posilku kiszonki, kupic probiotyk ( jak Cie stac to Vivomixx, jak szkoda Ci kasy, to SanProbi SuperFormula ), a do tego codziennie rano pic ta miksture Jozefa Słoneckiego. Zobaczyc czy przez 2 tyg sie cos poprawi - jak nic, no to zostaje Ci znowu lekarz.. Ja nim nie jestem, wiec nawet nie staram sie nic diagnozowac, od tego sa madrzejsi ludzie, ktorzy pomoga na podstawie badan ;) A to co napisalem, to zwykle prozdrowotne rzeczy, ktore w sumie sa bardzo popularne, jezeli chodzi o dbanie flory bakterynej, zoladka i odpornosci. Sprobowac niezaszkodzi ;)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jan 27 2017 03:56am
https://www.facebook.com/MTSSfanpage/videos/373869219643943/



W koncu mistrz polski, czy kim on tam jest, to pewnie wie co robi i umie prowadzic swoich ludzi, co tam technika, na takim ciezarze nie jest wazna, jak jebnie to jebnie! :D

This post was edited by zYwi3c on Jan 27 2017 03:57am
Member
Posts: 2,297
Joined: Sep 19 2008
Gold: 11.45
Jan 27 2017 04:28am
na przypale albo wcale...


ugotowałem się wczoraj na treningu,
trener mnie zajebie na śmierć jak tak dalej pójdzie

front foot elevated split squat łączone z glute bridge = dramat kurwa ludzki
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jan 27 2017 04:51am
Quote (Fristajlo @ 27 Jan 2017 11:28)
na przypale albo wcale...


ugotowałem się wczoraj na treningu,
trener mnie zajebie na śmierć jak tak dalej pójdzie

front foot elevated split squat łączone z glute bridge = dramat kurwa ludzki


Mialem w swoim planie 'front foot elevated split squat' kiedys, po 3 seriach mialem dosc zycia, a zaczynalem z 5kg w kazdej rece :D
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jan 27 2017 06:06am
Quote (zYwi3c @ Jan 27 2017 11:51am)
Mialem w swoim planie 'front foot elevated split squat' kiedys, po 3 seriach mialem dosc zycia, a zaczynalem z 5kg w kazdej rece :D



Slabi jestescie. A crossfiterzy wskakuja na skrzynie przez caly dzien i daja rade
Go Back To Polska Topic List
Prev1357235733574357535763626Next
Add Reply New Topic New Poll