d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1356535663567356835693626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold: 655.22
Jan 9 2017 04:44am
Quote (IlikeKFC @ 9 Jan 2017 11:41)
miał ktoś wycinany wyrostek robaczkowy? po jakim czasie wróciliście do treningów na 100%?


Mialem wycinany w 1 klasie podstawowki. Przez cala 2 klase nie cwiczylem na wf ;c
Member
Posts: 62,357
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
Jan 9 2017 04:48am
Quote (Letter_kenny @ 9 Jan 2017 12:44)
Mialem wycinany w 1 klasie podstawowki. Przez cala 2 klase nie cwiczylem na wf ;c


ja miałem wycinany w czwartek, wczoraj wyszedłem ze szpitala i czuje się zajebiście, że jakieś roztrenowanie mógłbym zrobić ale na razie się boję. Planuje poczekać tydzień po zdjęciu szwów i zacząć właśnie od roztrenowania ze dwa tygodnie i później ogień
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Jan 9 2017 07:38am
Quote (IlikeKFC @ 9 Jan 2017 12:48)
ja miałem wycinany w czwartek, wczoraj wyszedłem ze szpitala i czuje się zajebiście, że jakieś roztrenowanie mógłbym zrobić ale na razie się boję. Planuje poczekać tydzień po zdjęciu szwów i zacząć właśnie od roztrenowania ze dwa tygodnie i później ogień


Lepiej skonsultuj to z lekarzem, pewno masz szwy rozpuszczalne a one potrafią się trzymać nawet trzy miesiące.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jan 10 2017 11:57am
Quote (Republika @ Jan 9 2017 02:38pm)
Lepiej skonsultuj to z lekarzem, pewno masz szwy rozpuszczalne a one potrafią się trzymać nawet trzy miesiące.


pamietam jak mialem przepukline operowana i sobie obecalem ze zaczne cwiczyc. trzy tyg po operacji przepukliny pachwinowej juz nakurwialem treningi. to byl poczatek mojej kariery na silowni.najlepsze ze w tamtych czasach najciezsze co dzwigalem to byly pudelka po 20 kg w pracy i to dosyc okazyjnie.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Jan 10 2017 02:47pm
Co z witamin teraz najbardziej opłacalne?
Kiedyś ludzie jarali się Orange Triad.
Ja kupowałem często Now Foods Adam (głównie ze względu na dostępność).
Czy Life Extension Two-Per-Day to jest taki bang for the buck czy mi się wydaje?


Co ciekawego suplementujecie?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jan 10 2017 03:34pm
Quote (toyo @ 10 Jan 2017 22:47)
Co z witamin teraz najbardziej opłacalne?
Kiedyś ludzie jarali się Orange Triad.
Ja kupowałem często Now Foods Adam (głównie ze względu na dostępność).
Czy Life Extension Two-Per-Day to jest taki bang for the buck czy mi się wydaje?


Co ciekawego suplementujecie?


KFD, 19 zł za 120 tab. czy tam 90 tab. to bardzo dobra cenka.
/Do tego D3+K2 i Omega 3, tez od nich, w pudelku mam tez bezwodna kofeine 200mg, ale to od swieta.

This post was edited by markov on Jan 10 2017 03:36pm
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Jan 10 2017 03:56pm
Quote (toyo @ 10 Jan 2017 21:47)
Co z witamin teraz najbardziej opłacalne?
Kiedyś ludzie jarali się Orange Triad.
Ja kupowałem często Now Foods Adam (głównie ze względu na dostępność).
Czy Life Extension Two-Per-Day to jest taki bang for the buck czy mi się wydaje?


Co ciekawego suplementujecie?


cynk 10 zl w aptece zincas forte/miech
witamina d3 5-10 zl w aptece vigantol/miech
najtansza k2 jezeli jesz 10k iu d3
witamina c najtansza z ***
*** magnez czysty do analizy 100 zl za kilogram starczy na pare lat
potas z nowfoods jakies 40 zl ewentualnie lo-salt jak dostaniesz w polszy
b-100 albo b-complex z nowfoods nie pamietam
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jan 11 2017 01:05am
Quote (toyo @ 10 Jan 2017 21:47)
Co z witamin teraz najbardziej opłacalne?
Kiedyś ludzie jarali się Orange Triad.
Ja kupowałem często Now Foods Adam (głównie ze względu na dostępność).
Czy Life Extension Two-Per-Day to jest taki bang for the buck czy mi się wydaje?


Co ciekawego suplementujecie?


Robilem research z miesiac temu. Najlepiej cenowo i forma w jakies sa witaminy to wychodzi Doctor's Best Mutliple ( drozsza wersja ) albo wlasnie LE Two-Per-Day - aktualnie jem Two-Per-Day, wczesniej testowalem Doctora i nie czuje roznicy.

e; Oczywiscie zamawiac z iherb. Wysylka idzie 2 tyg, ale roznica cenowa USA -> PL jest znaczaca. Ja za swoje Two-Per-Day dalem 60zł za 120 kapsulek. Wiec wychodzi 1zl dziennie za witaminy.

This post was edited by zYwi3c on Jan 11 2017 01:07am
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Jan 11 2017 04:30am
Quote (D2SaTaN @ 10 Jan 2017 23:56)
cynk 10 zl w aptece zincas forte/miech
witamina d3 5-10 zl w aptece vigantol/miech
najtansza k2 jezeli jesz 10k iu d3
witamina c najtansza z ***
*** magnez czysty do analizy 100 zl za kilogram starczy na pare lat
potas z nowfoods jakies 40 zl ewentualnie lo-salt jak dostaniesz w polszy
b-100 albo b-complex z nowfoods nie pamietam

cynk, magnez, potas wychodzily mi dobrze nawet jak nic nie suplementowałem, więc nie biore ich osobno.
10k iu d3 + k2 codziennie, właściwie 11k d3 bo w Adam jest 1k.

d3 w kroplach wychodzi chyba najtaniej, ale jest niewygodne, mam w kapsach

Quote (zYwi3c @ 11 Jan 2017 09:05)
Robilem research z miesiac temu. Najlepiej cenowo i forma w jakies sa witaminy to wychodzi Doctor's Best Mutliple ( drozsza wersja ) albo wlasnie LE Two-Per-Day - aktualnie jem Two-Per-Day, wczesniej testowalem Doctora i nie czuje roznicy.

e; Oczywiscie zamawiac z iherb. Wysylka idzie 2 tyg, ale roznica cenowa USA -> PL jest znaczaca. Ja za swoje Two-Per-Day dalem 60zł za 120 kapsulek. Wiec wychodzi 1zl dziennie za witaminy.

Dzięki, właśnie z iherb chce zamówienie zrobić, bo gdzieś luty/marzec skończą się zapasy.
Jak duże zamówienia robić, żeby nie oberwać jakimś vatem albo cłem?

Wiesz może, które omega3 dodać do koszyka w iherb czy mam zrobić research?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jan 11 2017 05:10am
Quote (toyo @ 11 Jan 2017 11:30)
cynk, magnez, potas wychodzily mi dobrze nawet jak nic nie suplementowałem, więc nie biore ich osobno.
10k iu d3 + k2 codziennie, właściwie 11k d3 bo w Adam jest 1k.

d3 w kroplach wychodzi chyba najtaniej, ale jest niewygodne, mam w kapsach


Dzięki, właśnie z iherb chce zamówienie zrobić, bo gdzieś luty/marzec skończą się zapasy.
Jak duże zamówienia robić, żeby nie oberwać jakimś vatem albo cłem?

Wiesz może, które omega3 dodać do koszyka w iherb czy mam zrobić research?


Ja omegi3 nie dodawalem, biore tran islandzki z https://www.doz.pl/apteka/p110674-Tran_Tradycyjny_z_Islandii_plyn_250_ml.
Ale jakbym mial brac tabsy, to zobaczyl te co maja najwiecej recenzji i najwyzsza ocene i porownal sklad z tranem. Jak bedzie podobny to bym bral ;d

Co do Vatu i cła to maja opcje DPD, ktora unikaoplat, ale z tego co czytalem, to wazne jest, zeby nie miec wiecej niz 4 sztuki danego towaru, bo wtedy traktowane jest to jako proba handlu ( lol ).
Go Back To Polska Topic List
Prev1356535663567356835693626Next
Add Reply New Topic New Poll