Quote (zYwi3c @ 24 Dec 2016 10:13)
Nie ma lepszego niz Vivomixx - drogi, ale warto, sam jade 1 saszetke ED. Na miesiac wychodzi jakies 220zl, ale jak nie masz tragedii, to mozna jechac pol saszetki dziennie, albo nawet co 2 dni i wtedy 1 paczka starcza na miesiac.
Do tego jeszcze SanProbi, czy np JoyDay - ale zalezy jakie masz problemy. Nie kazdy potrzebuje danego probiotyku, probiotyki dobiera sie do problemu. Vivomixx i inne sa polecane glownie dlatego, bo maja bardzo szerokie spektrum i jest szansa, ze akurat te bakterie, ktore tam sa, pomoga Ci ;)
1. Vivomixx
2. SanProbi Super Formula
3. SanProbi Barier
4. Swanson EpicPro 25
Do tego na trawienie, o ile sa problemy to SuperEnzymes czy Pancreatine ( oba z NowFoods )
Jak odróżnić czy masz problemy z florą czy z trawieniem?
Mi ograniczenie Coli Zero i kawy pomogło 10x bardziej niż opierdolenie Vivomixx.