d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1356335643565356635673626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Dec 24 2016 05:49am
Quote (zYwi3c @ Dec 24 2016 10:13am)
Nie ma lepszego niz Vivomixx - drogi, ale warto, sam jade 1 saszetke ED. Na miesiac wychodzi jakies 220zl, ale jak nie masz tragedii, to mozna jechac pol saszetki dziennie, albo nawet co 2 dni i wtedy 1 paczka starcza na miesiac.
Do tego jeszcze SanProbi, czy np JoyDay - ale zalezy jakie masz problemy. Nie kazdy potrzebuje danego probiotyku, probiotyki dobiera sie do problemu. Vivomixx i inne sa polecane glownie dlatego, bo maja bardzo szerokie spektrum i jest szansa, ze akurat te bakterie, ktore tam sa, pomoga Ci ;)

1. Vivomixx
2. SanProbi Super Formula
3. SanProbi Barier
4. Swanson EpicPro 25

Do tego na trawienie, o ile sa problemy to SuperEnzymes czy Pancreatine ( oba z NowFoods )



Juz umyte.



170 dokladnie. Niestety nie chce pojsc w gore nawet o te 0,5cm :(
Dbasz o siebie a lusterko brudne, godnosci to ty chyba nie miales. :(

Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Dec 24 2016 05:53am
Quote (zYwi3c @ Dec 24 2016 09:13am)
Nie ma lepszego niz Vivomixx - drogi, ale warto, sam jade 1 saszetke ED. Na miesiac wychodzi jakies 220zl, ale jak nie masz tragedii, to mozna jechac pol saszetki dziennie, albo nawet co 2 dni i wtedy 1 paczka starcza na miesiac.
Do tego jeszcze SanProbi, czy np JoyDay - ale zalezy jakie masz problemy. Nie kazdy potrzebuje danego probiotyku, probiotyki dobiera sie do problemu. Vivomixx i inne sa polecane glownie dlatego, bo maja bardzo szerokie spektrum i jest szansa, ze akurat te bakterie, ktore tam sa, pomoga Ci ;)

1. Vivomixx
2. SanProbi Super Formula
3. SanProbi Barier
4. Swanson EpicPro 25

Do tego na trawienie, o ile sa problemy to SuperEnzymes czy Pancreatine ( oba z NowFoods )



Juz umyte.



170 dokladnie. Niestety nie chce pojsc w gore nawet o te 0,5cm :(


Kolego, 160cm here, nie narzekaj.
Member
Posts: 7,947
Joined: May 28 2011
Gold: 1,771.17
Dec 24 2016 01:30pm
Quote (Fristajlo @ 23 Dec 2016 12:14)
ktoś stąd jeszcze trenuje, czy już same spasłe majonezy?


Się trenuje, kurfa.
:D
Member
Posts: 7,947
Joined: May 28 2011
Gold: 1,771.17
Dec 24 2016 01:32pm
Quote (zYwi3c @ 23 Dec 2016 12:32)
Coz, nie ma sie czym chwalic za bardzo aktualnie.
Waga 84-86. Manlet - to wiadomo:
http://i.imgur.com/BUAvzh5.jpg

e; fota dokladnie z 12 grudnia.


Góra prawilna, podejrzewam że dół też ;)
Member
Posts: 1,390
Joined: Jan 7 2016
Gold: 0.00
Warn: 50%
Dec 24 2016 02:50pm
najpierw masa potem rzeźba
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Dec 25 2016 04:19pm
Quote (zYwi3c @ Dec 24 2016 08:13pm)
Nie ma lepszego niz Vivomixx - drogi, ale warto, sam jade 1 saszetke ED. Na miesiac wychodzi jakies 220zl, ale jak nie masz tragedii, to mozna jechac pol saszetki dziennie, albo nawet co 2 dni i wtedy 1 paczka starcza na miesiac.
Do tego jeszcze SanProbi, czy np JoyDay - ale zalezy jakie masz problemy. Nie kazdy potrzebuje danego probiotyku, probiotyki dobiera sie do problemu. Vivomixx i inne sa polecane glownie dlatego, bo maja bardzo szerokie spektrum i jest szansa, ze akurat te bakterie, ktore tam sa, pomoga Ci ;)

1. Vivomixx
2. SanProbi Super Formula
3. SanProbi Barier
4. Swanson EpicPro 25

Do tego na trawienie, o ile sa problemy to SuperEnzymes czy Pancreatine ( oba z NowFoods )



Juz umyte.



170 dokladnie. Niestety nie chce pojsc w gore nawet o te 0,5cm :(


dzieki. glownie chodzi o to, ze caly czas sram na rzadko i sie nie wysypiam.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Dec 27 2016 09:49am
Quote (zYwi3c @ 24 Dec 2016 10:13)
Nie ma lepszego niz Vivomixx - drogi, ale warto, sam jade 1 saszetke ED. Na miesiac wychodzi jakies 220zl, ale jak nie masz tragedii, to mozna jechac pol saszetki dziennie, albo nawet co 2 dni i wtedy 1 paczka starcza na miesiac.
Do tego jeszcze SanProbi, czy np JoyDay - ale zalezy jakie masz problemy. Nie kazdy potrzebuje danego probiotyku, probiotyki dobiera sie do problemu. Vivomixx i inne sa polecane glownie dlatego, bo maja bardzo szerokie spektrum i jest szansa, ze akurat te bakterie, ktore tam sa, pomoga Ci ;)

1. Vivomixx
2. SanProbi Super Formula
3. SanProbi Barier
4. Swanson EpicPro 25

Do tego na trawienie, o ile sa problemy to SuperEnzymes czy Pancreatine ( oba z NowFoods )

Jak odróżnić czy masz problemy z florą czy z trawieniem?

Mi ograniczenie Coli Zero i kawy pomogło 10x bardziej niż opierdolenie Vivomixx.
Member
Posts: 7,947
Joined: May 28 2011
Gold: 1,771.17
Dec 27 2016 11:24am
Quote (toyo @ 27 Dec 2016 17:49)
Jak odróżnić czy masz problemy z florą czy z trawieniem?

Mi ograniczenie Coli Zero i kawy pomogło 10x bardziej niż opierdolenie Vivomixx.



No dobra.. Ale z czym powiązane jest trawienie? Przy tym kujewskim żarciu które nam fundują nasze czasy to rozwalona flora bakteryjna jest pierwszym podejrzanym.
Można podejrzewać problemy żołądkowe ale najpierw można sprawdzić na własną rękę co może być przyczyną.

This post was edited by From_ashes on Dec 27 2016 11:25am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 27 2016 11:44pm
Quote (toyo @ 27 Dec 2016 16:49)
Jak odróżnić czy masz problemy z florą czy z trawieniem?

Mi ograniczenie Coli Zero i kawy pomogło 10x bardziej niż opierdolenie Vivomixx.


Flora - zawalone jelita + problemy z wyproznianiem
Trawienie - problemy z wyproznianiem + ciaza spozywcza - bardzo dlugo Cos ci zalega na zoladku, wywalony bebech, bo masz za malo zakwaszony zoladek i sobie nie radzi z iloscia miesa i wszystko trwa dluzej ( rozlozenie zarcia na male czasteczki ).

Ja tak to widze, ale moge sie mylic.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Dec 30 2016 01:14pm
dzisiaj 4 godziny zjazdow w wisle. dobry workout na nogi. szkoda tylko ze mialem zakwasy po siadach sprzed 3 dni.
Go Back To Polska Topic List
Prev1356335643565356635673626Next
Add Reply New Topic New Poll