Quote (nef200 @ 23 Dec 2016 23:52)
polecacie jakies probiotyki na odbudowe flory ?
Nie ma lepszego niz Vivomixx - drogi, ale warto, sam jade 1 saszetke ED. Na miesiac wychodzi jakies 220zl, ale jak nie masz tragedii, to mozna jechac pol saszetki dziennie, albo nawet co 2 dni i wtedy 1 paczka starcza na miesiac.
Do tego jeszcze SanProbi, czy np JoyDay - ale zalezy jakie masz problemy. Nie kazdy potrzebuje danego probiotyku, probiotyki dobiera sie do problemu. Vivomixx i inne sa polecane glownie dlatego, bo maja bardzo szerokie spektrum i jest szansa, ze akurat te bakterie, ktore tam sa, pomoga Ci
1. Vivomixx
2. SanProbi Super Formula
3. SanProbi Barier
4. Swanson EpicPro 25
Do tego na trawienie, o ile sa problemy to SuperEnzymes czy Pancreatine ( oba z NowFoods )
Quote (zemnolepiejniezadzierajj @ 23 Dec 2016 22:03)
Ujebane lustro.
Juz umyte.
Quote (SimSimSalabim @ 23 Dec 2016 22:22)
ile masz wzrostu? 160?
170 dokladnie. Niestety nie chce pojsc w gore nawet o te 0,5cm