d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1356135623563356435653626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,297
Joined: Sep 19 2008
Gold: 11.45
Dec 23 2016 04:27am
Quote (zYwi3c @ Dec 23 2016 10:25am)
Trenuje. W tym tyg przedswiatecznym jednak dopiero 1 trening zrobilem :( Ale dzis jutro i pojutrze nadrabiam <3 Chyba zwieksze ilosc powtorzen w serii jako, ze wpierdalanie swiateczne mnie czeka :D


Żywiec, iso foto aktualnej formy.
I bez pierdolenia proszę, że to czy tamto. Dawej fote :)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 23 2016 04:32am
Quote (Fristajlo @ 23 Dec 2016 11:27)
Żywiec, iso foto aktualnej formy.
I bez pierdolenia proszę, że to czy tamto. Dawej fote :)


Coz, nie ma sie czym chwalic za bardzo aktualnie.
Waga 84-86. Manlet - to wiadomo:
http://i.imgur.com/BUAvzh5.jpg

e; fota dokladnie z 12 grudnia.

This post was edited by zYwi3c on Dec 23 2016 04:32am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 23 2016 04:39am
Quote (zYwi3c @ 23 Dec 2016 12:32)
Coz, nie ma sie czym chwalic za bardzo aktualnie.
Waga 84-86. Manlet - to wiadomo:
http://i.imgur.com/BUAvzh5.jpg

e; fota dokladnie z 12 grudnia.


:love:
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Dec 23 2016 04:40am
Quote (zYwi3c @ Dec 23 2016 11:32am)
Coz, nie ma sie czym chwalic za bardzo aktualnie.
Waga 84-86. Manlet - to wiadomo:
http://i.imgur.com/BUAvzh5.jpg

e; fota dokladnie z 12 grudnia.


rzulbym twoje cyce jak surowy boczek
Member
Posts: 2,297
Joined: Sep 19 2008
Gold: 11.45
Dec 23 2016 04:43am
Quote (zYwi3c @ Dec 23 2016 10:32am)
Coz, nie ma sie czym chwalic za bardzo aktualnie.
Waga 84-86. Manlet - to wiadomo:
http://i.imgur.com/BUAvzh5.jpg

e; fota dokladnie z 12 grudnia.


Kawał dzika z Ciebie :blush:

Jakie wyniki siłowe? :)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 23 2016 04:49am
Quote (cOr @ 23 Dec 2016 11:39)
:love:


Quote (SpoilsSeeker @ 23 Dec 2016 11:40)
rzulbym twoje cyce jak surowy boczek


:wub:

Quote (Fristajlo @ 23 Dec 2016 11:43)
Kawał dzika z Ciebie :blush:

Jakie wyniki siłowe? :)


Jedynek nie robilem, ale z ostatnich treningow to:

Lawka 10x3 115kg
Siady 10x3 120kg - Tutaj odpuszczam, opisywalem problem wczesniej. Kolana, przod pochylenie miednicy, skupiam sie na 2jkach i posladkach najmocniej, siady robie glownie, zeby nie zapomniec ruchu i nie stracic sily jako takiej. Wroce na pewno, jak rozciagne dobrze 4rki i wzmocnie poslady i brzuch.
Martwy 10x3 185kg
Military Press 10x3 80kg

Z siadow ogolnie pol roku temu skonczylem 160x8 i po tym mialem zapalenie wiezadla i przerwa.
Member
Posts: 2,297
Joined: Sep 19 2008
Gold: 11.45
Dec 23 2016 05:19am
okurwajegomać siłacz fchuj :thumbsup:
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Dec 23 2016 05:19am
Ja na klatę 6 dych pierdolnę xd
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Dec 23 2016 10:40am
Zajrzałem niedawno do sklepu z odżywkami w Galerii Krakowskiej, a tam ryj znajomy - "pomocny" z youtube.
Pogadaliśmy ze 20 minut w sumie o wszystkim od ziołolecznictwa aż po koks i ja nie wiem troche jak ten typ może mieć 20k followersów. Jak oglądam jego filmiki to to samo - gada długo i o niczym.
Nie, żebym go obrażał, bo nie mam ku temu powodów, ale teraz już naprawde jestem przekonany, że "znanym youtuberem" może zostać każdy, kto ma troche większą łapę i chce mu się raz na tydzień nagrać jakieś wideo telefonem.
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Dec 23 2016 10:49am
Quote (toyo @ Dec 23 2016 06:40pm)
Zajrzałem niedawno do sklepu z odżywkami w Galerii Krakowskiej, a tam ryj znajomy - "pomocny" z youtube.
Pogadaliśmy ze 20 minut w sumie o wszystkim od ziołolecznictwa aż po koks i ja nie wiem troche jak ten typ może mieć 20k followersów. Jak oglądam jego filmiki to to samo - gada długo i o niczym.
Nie, żebym go obrażał, bo nie mam ku temu powodów, ale teraz już naprawde jestem przekonany, że "znanym youtuberem" może zostać każdy, kto ma troche większą łapę i chce mu się raz na tydzień nagrać jakieś wideo telefonem.


Klasyk, jest zapotrzebowanie na vlogi, nieważne czy jest merytoryczny content czy nie :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1356135623563356435653626Next
Add Reply New Topic New Poll