d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1356035613562356335643626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 2 2016 06:23am
Quote (zYwi3c @ 2 Dec 2016 14:05)


Co za "Tempak"
Member
Posts: 2,297
Joined: Sep 19 2008
Gold: 11.45
Dec 2 2016 06:44am
Seba juz jutro na SW w dojczlandii
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 4 2016 03:42pm


Co do tego co wkleil Seba Kot, 10/10 po podmianie muzyki.
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 5 2016 05:01am
Quote (markov @ 4 Dec 2016 23:42)
http://www.youtube.com/watch?v=NsIM1PI3aFM

Co do tego co wkleil Seba Kot, 10/10 po podmianie muzyki.


Nadal 0/10
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Dec 6 2016 12:45pm
Quote (markov @ 4 Dec 2016 22:42)
http://www.youtube.com/watch?v=NsIM1PI3aFM

Co do tego co wkleil Seba Kot, 10/10 po podmianie muzyki.


iczsz jo reternin czempjon eldzentisiti ej kej ej trappasaurus rekt
Member
Posts: 819
Joined: May 6 2015
Gold: 480.00
Warn: 10%
Dec 11 2016 10:18am
180 Kg w przysiadzie poszlo.
Swoja droga zastanawiam sie jak to jest z praca miesni.
Robiac przysiady z maksymalnym obciazeniem, schodze udami tak ze sa one rownolegle z linia podloza - waszym zdaniem lepiej jest tak robic przysiad z wiekszym obciazeniem czy lepiej zdjac pare kilo i schodzic z przysiadem nizej??
Member
Posts: 2,882
Joined: May 8 2003
Gold: 0.00
Dec 11 2016 11:05am
Quote (Romaniec @ 11 Dec 2016 17:18)
180 Kg w przysiadzie poszlo.
Swoja droga zastanawiam sie jak to jest z praca miesni.
Robiac przysiady z maksymalnym obciazeniem, schodze udami tak ze sa one rownolegle z linia podloza - waszym zdaniem lepiej jest tak robic przysiad z wiekszym obciazeniem czy lepiej zdjac pare kilo i schodzic z przysiadem nizej??


Co komu pasuje i na ile ci uchomośc pozwala.
Najlepiej dupsko do ziemi, chyba, że z jakichkolwiek powodów nie możesz, albo jesteś powerlifterem.
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Dec 12 2016 01:52pm
Member
Posts: 2,297
Joined: Sep 19 2008
Gold: 11.45
Dec 23 2016 04:14am
ktoś stąd jeszcze trenuje, czy już same spasłe majonezy?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 23 2016 04:25am
Quote (Fristajlo @ 23 Dec 2016 11:14)
ktoś stąd jeszcze trenuje, czy już same spasłe majonezy?


Trenuje. W tym tyg przedswiatecznym jednak dopiero 1 trening zrobilem :( Ale dzis jutro i pojutrze nadrabiam <3 Chyba zwieksze ilosc powtorzen w serii jako, ze wpierdalanie swiateczne mnie czeka :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1356035613562356335643626Next
Add Reply New Topic New Poll