Quote (Romaniec @ 11 Dec 2016 17:18)
180 Kg w przysiadzie poszlo.
Swoja droga zastanawiam sie jak to jest z praca miesni.
Robiac przysiady z maksymalnym obciazeniem, schodze udami tak ze sa one rownolegle z linia podloza - waszym zdaniem lepiej jest tak robic przysiad z wiekszym obciazeniem czy lepiej zdjac pare kilo i schodzic z przysiadem nizej??
Co komu pasuje i na ile ci uchomośc pozwala.
Najlepiej dupsko do ziemi, chyba, że z jakichkolwiek powodów nie możesz, albo jesteś powerlifterem.