Quote (Romaniec @ Nov 7 2016 04:21am)
Tak wyglada moja dieta od jakiegos czasu.Jestem monitonista i potrafie jesc to samo przez 3 miesiace az mi sie znudzi.Jesli cos jest do poprawki to napiszcie.
1.Rano
50 gram kaszy jaglanej,Wpc,20 g oliwy z oliwek,100 gram kefiru - robie z tego szejk . plus wypite 2 jaja
2.Przedtreningowo
120g ryzu basmati,200 gram piersi grillowanej,kapusta kiszona.
3.Potreningowo
170 gram kaszy jaglanej,wpc,200 gram kefiru - znowu szejk.
Banan.
2 wypite jaja.
4.w pracy
120 gram ryzu,200 gram piersi grillowanej,brukuly.
5.po pracy
240 gram chleba gryczano-zytniego domowej roboty(na porcje 240 gram przypada ok 100 gram maki gryczanej,20 zytniej oraz ok 20 gram siemienia lnianego),200 gram piersi grillowanej,jakies warzywo typu salata,pomidor i robie z tego kanapki.
6.Na noc
150 gram twarogu,10 g oleju lnianego,jajo i jakies warzywo
Mauricz - Dietetyka i suplementacja level 4