Quote (pzold @ 6 Nov 2016 12:30)
troche mi bebzon wyskoczyl przez piwka. chce nieco schudnac, ale mam malo czasu, zeby cwiczyc, chociaz staram sie przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. zero slodkich napojow/slodyczy, czarne pieczywo, mięso duszone, duuuzo warzyw, od czasu do czasu np. suszone sliwki i zurawina - bedzie ok?
[sfd]Nie, mozesz jesc tylko jajka, inaczej nie schudniesz[/sfd]
Oblicz zapotrzebowanie wjedz na deficyt 500 zakladajac ze nie chcesz sie jakos super wycinac, dopilnuj zeby bylo 1,2 g bialka na kg masy ciala min 50 g tluszczy i wpierdalaj co chcesz.