d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1355335543555355635573626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 25 2016 12:55pm
Quote (Romaniec @ Oct 25 2016 06:01pm)
Wpierdalam 2.5 gram bialka zwierzecego na kg masy ciala
A co tak naprawde z bialkiem roslinnym?troche go mam w jadlospisie.Jakie znaczenie ma bialko roslinne ?jest to jakis ulamek budulcowy?


Quote (Romaniec @ Oct 25 2016 06:01pm)
Wpierdalam 2.5 gram bialka zwierzecego na kg masy ciala
A co tak naprawde z bialkiem roslinnym?troche go mam w jadlospisie.Jakie znaczenie ma bialko roslinne ?jest to jakis ulamek budulcowy?


Jesteś warzywem więc białko roślinne powinno być głównym składnikiem twojej diety.
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Oct 25 2016 04:06pm
Quote (LoQ @ Oct 25 2016 08:55pm)
Jesteś warzywem więc białko roślinne powinno być głównym składnikiem twojej diety.


:)
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
Oct 26 2016 01:23am
Quote (Romaniec @ 25 Oct 2016 18:01)
Wpierdalam 2.5 gram bialka zwierzecego na kg masy ciala
A co tak naprawde z bialkiem roslinnym?troche go mam w jadlospisie.Jakie znaczenie ma bialko roslinne ?jest to jakis ulamek budulcowy?


odliczyłeś od tego tkankę tłuszczową? Czy jak 90% społeczeństwa stanąłeś na wagę i sztywno pomnożyłeś razy 2,5?

roślinnego nie wliczaj, ubogi aminogram i słaba przyswajalność
Member
Posts: 6,314
Joined: Feb 20 2016
Gold: 3.01
Oct 26 2016 05:35am
Quote (IlikeKFC @ Oct 26 2016 08:23am)
odliczyłeś od tego tkankę tłuszczową? Czy jak 90% społeczeństwa stanąłeś na wagę i sztywno pomnożyłeś razy 2,5?

roślinnego nie wliczaj, ubogi aminogram i słaba przyswajalność


Błagam, powiedz że trollujesz
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Oct 26 2016 05:03pm
Quote (zYwi3c @ Oct 21 2016 05:56am)
No to jeszcze dosc spoko robisz, bo tego pilnujesz jako tako ale spiecie ciagle w MC, troche sie mija z celem, bo bardziej zajezdzasz plecy w fazie opuszczania, a tutaj chodzi glownie o ruch w gore - ale to tylko moje zdanie, niech kazdy robi jak uwaza, ja sie juz przestalem wtracac i nawracac ludzi na poprawna technike ;) W koncu fizjoterapeuci tez musza z czegos zyc i naprawiac ludzi.

Do tego moioim zdaniem w martwym powinno sie kaze powtorzenie robic oddzielnie. Do kazdego powtorzenia podchodzisz osobno i spinasz sie na nowo. Dlatego nie jestem fanem repow powyzej 5-7 w MC, bo po prostu czlowiek nie jest w stanie zrobic powyzej tego zakresu poprawnie martwego ciagu. A co innego robic Touch&Go. Mowie tutaj o naszym poziomie, a nie poziomie Sebastiana Kota, czy innych zawodowcow. Skupiacie sie nie na tym co powinniscie.


Na trójboju uczyli mnie tyle, że mogę odrzucić sztangę na ziemię. Jednak muszę mieć na niej zablokowane dłonie. Nie jest to miłe przy dużych obciążeniach. Co do fazy w której się opuszcza, nie sądzę aby przy 80-90%max dał radę ktoś przytrzymać ciężar aby powoli odłożyć. Chyba, że 60kg to max.
Member
Posts: 819
Joined: May 6 2015
Gold: 480.00
Warn: 10%
Oct 27 2016 12:57am
Quote (IlikeKFC @ Oct 26 2016 09:23am)
odliczyłeś od tego tkankę tłuszczową? Czy jak 90% społeczeństwa stanąłeś na wagę i sztywno pomnożyłeś razy 2,5?

roślinnego nie wliczaj, ubogi aminogram i słaba przyswajalność


To pierwsze xD no wlasnie sie zastanawialem czy mnozyc wage miesni x 2.5 czy wage calkowita.
Member
Posts: 6,314
Joined: Feb 20 2016
Gold: 3.01
Oct 27 2016 02:17am
Quote (Romaniec @ Oct 27 2016 07:57am)
To pierwsze xD no wlasnie sie zastanawialem czy mnozyc wage miesni x 2.5 czy wage calkowita.


Jesteś romaniec, człowiek mma! Zwiększ do 10g! Adelajda!
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Oct 27 2016 02:22am
Piszecie o czyms o czym nie macie pojecia.
Member
Posts: 6,314
Joined: Feb 20 2016
Gold: 3.01
Oct 27 2016 02:23am
Quote (consciousness @ Oct 27 2016 09:22am)
Piszecie o czyms o czym nie macie pojecia.


Wypierdalaj
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
Oct 27 2016 10:05am
Quote (LechWalesa @ 26 Oct 2016 13:35)
Błagam, powiedz że trollujesz


nie wiem czy Ty trolujesz czy tak serio, ale jak w mens health mówią żeby wliczać to sobie wliczaj
Quote (Romaniec @ 27 Oct 2016 08:57)
To pierwsze xD no wlasnie sie zastanawialem czy mnozyc wage miesni x 2.5 czy wage calkowita.


to git, smalec kcal nie potrzebuje :thumbsup:

This post was edited by IlikeKFC on Oct 27 2016 10:07am
Go Back To Polska Topic List
Prev1355335543555355635573626Next
Add Reply New Topic New Poll