d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1354935503551355235533626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Oct 19 2016 03:04am
Quote (consciousness @ 19 Oct 2016 10:41)
Tylko nie bierzcie koksuw panowie. Obiecajcie!


Spierdalaj.
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 19 2016 01:42pm
Quote (zYwi3c @ Oct 19 2016 08:58am)
Na ta chwile nie mam pojecia, od 4 tyg jade nowym planem 7/5/3 Matta Ogusa. Wiec zanizylem ciezary.

Aktualnie w tygodniu ''low reps'':
Lawka 10x3 110kg
Martwy 10x3 175kg
Siad 10x3 120kg ( wracam po kontuzji :( - zapalenie wiazadel ) - jeszcze 2/3 miesiace temu sama sztanga robilem, wiec powoli do przodu.
Military: 10x3 67,5kg


elegancko
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Oct 19 2016 02:05pm
Quote (zYwi3c @ 19 Oct 2016 08:58)
Na ta chwile nie mam pojecia, od 4 tyg jade nowym planem 7/5/3 Matta Ogusa. Wiec zanizylem ciezary.

Aktualnie w tygodniu ''low reps'':
Lawka 10x3 110kg
Martwy 10x3 175kg
Siad 10x3 120kg ( wracam po kontuzji :( - zapalenie wiazadel ) - jeszcze 2/3 miesiace temu sama sztanga robilem, wiec powoli do przodu.
Military: 10x3 67,5kg


kurwele, zajebiście :)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 19 2016 11:36pm
Dziekowac, jedyne co moge powedziec, to DEALOAD to jest po prostu MUSS. Odkad je robie to:
1) Nie chodze przemeczony jak zombie z powodu zbyt ciezkich treningow
2) Regeneracja w tygodniu DEALOADu jest bardzo potrzebna jak trenjemy na submaxach
3) Powrot na silke po dealoadzie do normalnych ciezarow nawet nie odczuwalna, a czujemy sie duzo bardziej wypoczeci
4) Lepsza sila, wiecej checi, brak przemeczenia

Kiedys ich nie robilem, bo uwazalem, ze trace tydzien z silki. Od jakis 3/4 miesiecy uzywam 1 tyg w miesiacu jako odpoczynek i jade sobie wszystko 50-60% ciezaru + jakies inne cwiczenia dodaje jako dodatki ( tylko podstawy zostawiam ) - zeby sie ''pobawic'' i na dobre mi to wychodzi. Progress idzie z miesiaca na miesiac.

Polecam. Robcie deloady i sie nie bojdzie, ze 1 tydzien bedziecie jechac z 50% ciezaru. Chyba, ze jestescie poczatkujacymi, to wtedy zapierdalac, az do stagnacji. Ofc, jak sie nie czuje tego przemeczenia, braku regeneracji i czuje sie, ze mozna dalej cisnac, to jak najbardzzej - jechalbym dalej, ale przykladowo poprzedni tyydziem mialem 10x3 kazde glowne cwiczenie. Po tygodniu w weekend czulem sie mega dobrze, zregenerowany, wypoczety, chec do nakurwiania, wiec zaczalem robic nastepny cykl treningowy bez deloadu - po 2 dniach nie dosc, ze chujowo spie, to wszystko mnie boli, a rano nie chce mi sie wstawac :x Zaluje, ze sie nie posluchalem planu :D Wiec robie 3 dni odpoczynku od silki, pojde zrobic cos lekko do konca tyg i wracam do tego samego tygodnia z cyklu.
Member
Posts: 5,695
Joined: Aug 20 2012
Gold: 0.07
Oct 20 2016 02:15am
Quote (zYwi3c @ Oct 20 2016 07:36am)
Dziekowac, jedyne co moge powedziec, to DEALOAD to jest po prostu MUSS. Odkad je robie to:
1) Nie chodze przemeczony jak zombie z powodu zbyt ciezkich treningow
2) Regeneracja w tygodniu DEALOADu jest bardzo potrzebna jak trenjemy na submaxach
3) Powrot na silke po dealoadzie do normalnych ciezarow nawet nie odczuwalna, a czujemy sie duzo bardziej wypoczeci
4) Lepsza sila, wiecej checi, brak przemeczenia

Kiedys ich nie robilem, bo uwazalem, ze trace tydzien z silki. Od jakis 3/4 miesiecy uzywam 1 tyg w miesiacu jako odpoczynek i jade sobie wszystko 50-60% ciezaru + jakies inne cwiczenia dodaje jako dodatki ( tylko podstawy zostawiam ) - zeby sie ''pobawic'' i na dobre mi to wychodzi. Progress idzie z miesiaca na miesiac.

Polecam. Robcie deloady i sie nie bojdzie, ze 1 tydzien bedziecie jechac z 50% ciezaru. Chyba, ze jestescie poczatkujacymi, to wtedy zapierdalac, az do stagnacji. Ofc, jak sie nie czuje tego przemeczenia, braku regeneracji i czuje sie, ze mozna dalej cisnac, to jak najbardzzej - jechalbym dalej, ale przykladowo poprzedni tyydziem mialem 10x3 kazde glowne cwiczenie. Po tygodniu w weekend czulem sie mega dobrze, zregenerowany, wypoczety, chec do nakurwiania, wiec zaczalem robic nastepny cykl treningowy bez deloadu - po 2 dniach nie dosc, ze chujowo spie, to wszystko mnie boli, a rano nie chce mi sie wstawac :x Zaluje, ze sie nie posluchalem planu :D Wiec robie 3 dni odpoczynku od silki, pojde zrobic cos lekko do konca tyg i wracam do tego samego tygodnia z cyklu.


Ale w słownik to ty zainwestuj :)
Member
Posts: 6,314
Joined: Feb 20 2016
Gold: 3.01
Oct 20 2016 02:18am
Quote (Gdzie_jest_krzysz @ Oct 20 2016 09:15am)
Ale w słownik to ty zainwestuj :)


Lepiej w suple
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 20 2016 02:42am
Quote (Gdzie_jest_krzysz @ 20 Oct 2016 09:15)
Ale w słownik to ty zainwestuj :)


Nie muszę, dzięki za troskę ;*

Quote (LechWalesa @ 20 Oct 2016 09:18)
Lepiej w suple


Mam wystarczająca ilość. Ale racja, kończą mi się, więc czas zrobić zamówienie.
Member
Posts: 5,695
Joined: Aug 20 2012
Gold: 0.07
Oct 20 2016 02:55am
Quote (zYwi3c @ Oct 20 2016 10:42am)
Nie muszę, dzięki za troskę ;*

Najwyraźniej musisz. Chcę, żebyś pokazał, że można :)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 20 2016 03:33am
5x Vitacost Mega EFA® Omega-3 EPA & DHA Fish Oil -- 2100 mg - 240 Softgels
2x Vitacost B-100 Complex -- 300 Capsules
2x Source Naturals Daily Essential Enzymes™ -- 500 mg - 240 Capsules
3x NOW Raw Maca -- 750 mg - 90 Veg Capsules
3x Source Naturals Mucuna Dopa™ -- 100 mg - 120 Vegetarian Capsules
4x Optimum Nutrition ZMA -- 180 Capsules
3x NOW Vitamin D-3 -- 5000 IU - 240 Softgels
6x NOW MK-7 Vitamin K-2 -- 100 mcg - 60 Veg Capsules

I cos dobrego na sam koniec :3

10x Endangered Species Chocolate Dark Chocolate with 88% Cocoa -- 3 oz

Lecimy <3 zapas na prawie rok :O
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Oct 20 2016 04:02am
Sterydziarz cholerny. :mad:
Go Back To Polska Topic List
Prev1354935503551355235533626Next
Add Reply New Topic New Poll