d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1354835493550355135523626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Oct 18 2016 03:23am
nvm

This post was edited by arthurro on Oct 18 2016 03:23am
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Oct 18 2016 06:11am
Wlasnie ide na silownie, wracam na wiosne.
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 18 2016 06:17am
W sobotę wziąłem 3g, w niedzielę 4g, wczoraj 5g. Pierwszego i drugiego dnia miałem lekkie bóle jelitowe i myślałem, że znowu coś jest nie tak. Wczoraj nic. Chyba się uspokoiło, czyli to nie była wina ogólnie kreatyny, ale tej konkretnej, którą brałem. Jaki morał z tej bajki? Suple suplom nie równe, firma ma znaczenie. Pozdrawiam.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 18 2016 06:27am
Quote (JohnyCage @ 18 Oct 2016 13:17)
W sobotę wziąłem 3g, w niedzielę 4g, wczoraj 5g. Pierwszego i drugiego dnia miałem lekkie bóle jelitowe i myślałem, że znowu coś jest nie tak. Wczoraj nic. Chyba się uspokoiło, czyli to nie była wina ogólnie kreatyny, ale tej konkretnej, którą brałem. Jaki morał z tej bajki? Suple suplom nie równe, firma ma znaczenie. Pozdrawiam.


Tylko i wylacznie monohydrat brales? Jakies firmy byl ten co Ci szkodzil niby?
Member
Posts: 2,297
Joined: Sep 19 2008
Gold: 11.45
Oct 18 2016 06:47am
Żywiec, jak Twoje wyniki siłowe na tą chwilę?
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 18 2016 07:17am
Quote (zYwi3c @ 18 Oct 2016 14:27)
Tylko i wylacznie monohydrat brales? Jakies firmy byl ten co Ci szkodzil niby?


Tylko mono, od Hi-Tec'a z tego co pamiętam. Teraz mam KFD i jest wszystko spoko :P
Generalnie zauważyłem jedną różnice, na tamtym było bliżej końca ważności, a tutaj jeszcze ponad 2 lata do przodu, ale w środku identycznie, w tamtym nie było żadnych gródek ani nic, a kreatyna podobno jak jest szczelnie zamknięta, to nawet i 5 lat może leżeć.
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Oct 18 2016 07:30am
Quote (JohnyCage @ Oct 18 2016 02:17pm)
W sobotę wziąłem 3g, w niedzielę 4g, wczoraj 5g. Pierwszego i drugiego dnia miałem lekkie bóle jelitowe i myślałem, że znowu coś jest nie tak. Wczoraj nic. Chyba się uspokoiło, czyli to nie była wina ogólnie kreatyny, ale tej konkretnej, którą brałem. Jaki morał z tej bajki? Suple suplom nie równe, firma ma znaczenie. Pozdrawiam.



Morał jest taki: nie stawiaj roweru przy lodówce, bo ci piwnice zaleje.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 19 2016 12:58am
Quote (Fristajlo @ 18 Oct 2016 13:47)
Żywiec, jak Twoje wyniki siłowe na tą chwilę?


Na ta chwile nie mam pojecia, od 4 tyg jade nowym planem 7/5/3 Matta Ogusa. Wiec zanizylem ciezary.

Aktualnie w tygodniu ''low reps'':
Lawka 10x3 110kg
Martwy 10x3 175kg
Siad 10x3 120kg ( wracam po kontuzji :( - zapalenie wiazadel ) - jeszcze 2/3 miesiace temu sama sztanga robilem, wiec powoli do przodu.
Military: 10x3 67,5kg
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Oct 19 2016 01:21am
Siuacz :wub:
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Oct 19 2016 02:41am
Tylko nie bierzcie koksuw panowie. Obiecajcie!
Go Back To Polska Topic List
Prev1354835493550355135523626Next
Add Reply New Topic New Poll