Quote (zYwi3c @ 18 Oct 2016 14:27)
Tylko i wylacznie monohydrat brales? Jakies firmy byl ten co Ci szkodzil niby?
Tylko mono, od Hi-Tec'a z tego co pamiętam. Teraz mam KFD i jest wszystko spoko

Generalnie zauważyłem jedną różnice, na tamtym było bliżej końca ważności, a tutaj jeszcze ponad 2 lata do przodu, ale w środku identycznie, w tamtym nie było żadnych gródek ani nic, a kreatyna podobno jak jest szczelnie zamknięta, to nawet i 5 lat może leżeć.