Quote (JohnyCage @ 11 Oct 2016 19:06)
No nie przejmuję się, ale nie wiem czy ładować kreatynę, bo skoro bez niej mam takie wyniki, to nie wiem jak mi potem jebnie do góry. Najwyżej miałem 1,52mg/dl i to właśnie bez kreatyny, więc i tak mam wysoko. Bez treningu faktycznie spada na wartość 1,00+, ale jak trenuję, to i bez supli potrafi wysoko skoczyć.
Z jednej strony wkurwia mnie ta stagnacja, z drugiej powtarzam sobie, że bez supli też się da ćwiczyć, ale kusi mocno XD
Pamietaj, ze zakresy wynikow sa dla osob ''niewytrenowanych/normalnych''. Sportowcy/osoby wytrenowane/regularnie treujace, maja nieco inne zakresy, sa specjalne laby co robia badania dla takich, ale szczerze mowiac - nie mam pojecia gdzie.