d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Body-building. The Second Official Thread. > Siłownia - Oficjalny Temat
Prev1354535463547354835493626Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 11 2016 12:07pm
Quote (JohnyCage @ 11 Oct 2016 19:06)
No nie przejmuję się, ale nie wiem czy ładować kreatynę, bo skoro bez niej mam takie wyniki, to nie wiem jak mi potem jebnie do góry. Najwyżej miałem 1,52mg/dl i to właśnie bez kreatyny, więc i tak mam wysoko. Bez treningu faktycznie spada na wartość 1,00+, ale jak trenuję, to i bez supli potrafi wysoko skoczyć.
Z jednej strony wkurwia mnie ta stagnacja, z drugiej powtarzam sobie, że bez supli też się da ćwiczyć, ale kusi mocno XD


Pamietaj, ze zakresy wynikow sa dla osob ''niewytrenowanych/normalnych''. Sportowcy/osoby wytrenowane/regularnie treujace, maja nieco inne zakresy, sa specjalne laby co robia badania dla takich, ale szczerze mowiac - nie mam pojecia gdzie.
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 11 2016 12:25pm
Quote (zYwi3c @ 11 Oct 2016 20:07)
Pamietaj, ze zakresy wynikow sa dla osob ''niewytrenowanych/normalnych''. Sportowcy/osoby wytrenowane/regularnie treujace, maja nieco inne zakresy, sa specjalne laby co robia badania dla takich, ale szczerze mowiac - nie mam pojecia gdzie.


A szkoda, bo bym się udał do takiego. W sumie nadal nie wiem co robić XD jakby były poniżej, to bym sobie zamówił jakieś tabsy, ale tak, to mam wątpliwości.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2016 07:19pm
na uczelni jednym z moich przedmiotow jest w-f, gdzie mozna wybrac, jaki sport chce sie cwiczyc, wiec ja wybralem wlasnie silownie. podpakuje troche B)
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 14 2016 09:10am
Pierwszy raz trafiłem na faceta i od razu inne podejście, krótko i treściwie, mniej więcej tak:
"Z suplami trzeba uważać, bo nie podlegają takiej kontroli jak leki. Ostatnio mieliśmy z tego szkolenie w Krakowie i producenci suplementów mają pełno furtek, żeby móc podawać niepełny lub nawet błędny skład. Ostatnio był u mnie chłopak w Pana wieku, też problemy po suplementacji, z wątrobą, z nerkami, ale jakoś udało się to opanować. Dla sportowców te granice są przesunięte troszkę wyżej, więc te wyniki mieszczą się jeszcze w normie. Proszę sobie badać ciśnienie, a jak nic nigdzie nie boli, to kontrolne za rok."
Więc od poniedziałku wchodzi kreta :)
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 15 2016 09:41am
Wpierniczacie to na czczo? To ma jakieś znaczenie? Ile przed posiłkiem?
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Oct 15 2016 11:02am
Pokazac wam moja rzezbe?
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Oct 15 2016 12:21pm
deadlift 160 5x5. Nastepna sesja 165x4.
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 15 2016 03:48pm
Quote (JohnyCage @ Oct 15 2016 05:41pm)
Wpierniczacie to na czczo? To ma jakieś znaczenie? Ile przed posiłkiem?


Kreatyna jest na liście who, czy tam wda, jako suplement jest jednym z niewielu które są bezpieczne i warte uwagi, bez różnicy kiedy, miarka do gęby i zapijasz wodą.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 15 2016 03:50pm
Quote (JohnyCage @ Oct 15 2016 04:41pm)
Wpierniczacie to na czczo? To ma jakieś znaczenie? Ile przed posiłkiem?
To jest tylko kreatyna, a nie super soldier serum :mellow:
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 15 2016 03:50pm
Quote (Pozer @ Oct 15 2016 11:50pm)
To jest tylko kreatyna, a nie super soldier serum :mellow:


To.
Go Back To Polska Topic List
Prev1354535463547354835493626Next
Add Reply New Topic New Poll