Quote (zYwi3c @ 11 Oct 2016 19:33)
Łe, takie wartosci to bym olal ;D
Ja mialem kretynine 2,1 gdzie max byl 1.2. Ale trenowalem dzien przed. Koniec koncow, zregenrowalem sie dobrze, odpoczalem od treningow i wynik w normie.
No nie przejmuję się, ale nie wiem czy ładować kreatynę, bo skoro bez niej mam takie wyniki, to nie wiem jak mi potem jebnie do góry. Najwyżej miałem 1,52mg/dl i to właśnie bez kreatyny, więc i tak mam wysoko. Bez treningu faktycznie spada na wartość 1,00+, ale jak trenuję, to i bez supli potrafi wysoko skoczyć.
Z jednej strony wkurwia mnie ta stagnacja, z drugiej powtarzam sobie, że bez supli też się da ćwiczyć, ale kusi mocno XD